Akcesoria do basenów

Sortowane: Domyślne

Basen ogrodowy wymaga troski niemal przez cały rok, a w szczególności latem – podczas intensywnego użytkowania. Nasze akcesoria pomogą Ci w zabezpieczeniu go, utrzymaniu wysokiego poziomu klarowności wody, a także nagrzaniu jej w ekologiczny sposób. W asortymencie Hop-Sport znajdziesz produkty marki Intex – znanego i cenionego producenta basenów ogrodowych. 

Jakie akcesoria do basenu?

Akcesoria do basenu pozwalają na zadbanie o jego poszczególne elementy, przede wszystkim nieckę basenową i czystość wody. W ten sposób możesz przedłużyć jego żywotność oraz chronić użytkowników korzystających z niego. Akcesoria basenowe sprzedawane są zwykle oddzielnie lub muszą być cyklicznie wymieniane. Dotyczy to w szczególności markowych produktów np. marki Intex. W sklepie Hop-Sport znajdziesz akcesoria Intex do basenów różnego typu. 

Intex akcesoria basenowe

Wśród naszych produktów znajdziesz przede wszystkim akcesoria basenowe Intex. Pochodzą one od sprawdzonego producenta basenów ogrodowych. Produkty marki Intex cechują się nowoczesną stylistyką, najwyższymi standardami jakości oraz spełniają najbardziej restrykcyjne kryteria bezpieczeństwa. Wybierając odpowiednie akcesoria stosuj się do specyfiki swojego basenu oraz wybieraj jedynie sprawdzone gadżety.

TOP akcesoriów basenowych

Lista niezbędnych akcesoriów do basenu jest długa, lecz udało nam się zebrać najważniejsze z nich, bez których zabawa w wodzie nie ma najmniejszego sensu. 

Zestawy czyszczące

Zestaw do czyszczenia basenu ogrodowego pozwoli Ci na utrzymanie w czystości niecki basenowej oraz elementów konstrukcyjnych. Zrobisz to za pomocą kija teleskopowego z siatką do zbierania nieczystości z wody oraz odkurzacza podłączanego do węża ogrodowego. 

Dozowniki

Pływający dozownik chemiczny przydaje się do rozprowadzania chemii basenowej w wodzie. Dzięki niemu utrzymasz czystość wody przez cały sezon oraz odpowiednio ją natlenisz. Najlepsze dozowniki wyposażone są również w termometr, za pomocą którego dokonasz pomiaru temperatury wody. 

Maty solarne

Jeśli szukasz ekologicznego podgrzewacza do wody, koniecznie zastanów się nad matą solarną. W naturalny sposób podniesie temperaturę wody w swoim basenie o kilka stopni. Będzie to przydatne zwłaszcza pod koniec sezonu letniego, gdy temperatura otoczenia spada lub w momencie, gdy masz ochotę na wzięcie gorącej kąpieli. 

Odkurzacze basenowe

Jeśli dysponujesz basenem ogrodowym o dużych wymiarach, koniecznie przemyśl zakup odkurzacza basenowego. Pozwoli Ci on na utrzymanie niecki w czystości oraz pozbycie się dużych zanieczyszczeń w postaci trawy, ziemi czy insektów. 

Zadaszenia basenowe

Baldachim przeciwsłoneczny do basenu pozwoli Ci na zabezpieczenie rodziny oraz bliskich przed działaniem promieni UV. Będą oni mogli bawić się w wodzie przez długi czas, bez strachu o udar słoneczny czy przegrzanie. Wybierając zadaszenie basenowe, koniecznie zapoznaj się z jego specyfikacją, gdyż to konkretnych modeli basenów dedykowane są jedynie wybrane baldachimy. 

Ulubione