53772

Automatyczny odkurzaczdna i ścian basenu

Produkt jest niedostępny


Opis

Automatyczny odkurzacz basenu 28005 Intex

Odkurzacz basenu marki INTEX to automatyczny jeździk, który oczyszcza zarówno dno, jak i ścianki basenu. Ułatwia pielęgnację i utrzymanie basenu oraz wody w czystości. Przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom i sprawi, że dbanie o duży basen stanie się proste i przyjemne. Czystość wody i basenu daje gwarancję bezpiecznych kąpieli. 

 

Zasada działania

Odkurzacz działa po podłączeniu do pompy filtrującej o wydajności powyżej 6 tys. l/h. Im wyższa wydajność pompy filtrującej, tym działanie odkurzacza będzie lepsze. Jest więc to model odpowiedni do dużych basenów. Obrotowe, podwójne szczotki, tzw. skrubery, oczyszczą trudne do usunięcia zabrudzenia. Zastosowany w odkurzaczu filtr siatkowy (z drobnymi oczkami o średnicy 0,15 mm) wyłapuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Zbierają się one we wbudowanym wewnątrz odkurzacza pojemniku o pojemności 1,8 litra. Do kompletu dołączony jest nieplączący się wąż o długości 650 cm. Odkurzacz porusza się na wbudowanych na spodzie 4 kołach.

 

Dane techniczne:

  • Producent: Intex
  • Model: 28005
  • Instrukcja w j. polskim
  • Waga urządzenia: 7,5 kg
  • Długość węży do podłączenia odkurzacza: 650 cm
  • Wymagana wydajność pompy 6065 - 13248 litry/godz
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (5)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione