2

Pas neoprenowyHS-18P

25,99 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Pas neoprenowy HS-18P to przyrząd, który pomaga naszemu organizmowi w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej. Pas neoprenowy umożliwi Ci jeszcze skuteczniej kształtować swoją sylwetkę. Jeżeli będziesz go odpowiednio stosować, to szybko uzyskasz zamierzony efekt.

Pas możesz stosować wszędzie i w prawie każdych warunkach. Jego działanie przyspiesza spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej, wystarczy go założyć go na 30-60 minut dziennie, aby skóra zwiększyła swoją sprężystość i jędrność. Pas ogrzewa równomiernie powierzchnię ciała, doskonale zapobiega oziębieniu organów wewnętrznych (nerek, pęcherza moczowego) podczas jazdy na motorze, rowerze oraz przy uprawianiu sportów zimowych i wodnych.

Ze względu na przystępną cenę i prostotę użycia, pas neoprenowy jest znakomitym sposobem do uzyskania wymarzonej sylwetki. Oprócz kształtowania mięśni brzucha jest skuteczny także przy wyszczuplaniu ramion i ud.

 

BEZPIECZEŃSTWO

  • Posiada certyfikat: EN957

 

WYMIARY

Szerokość 18 cm
Grubość 4 mm
Długość 100 cm

Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione