Śnieg i promocje spadają z nieba na Mikołajki! -15% na wybrane produkty Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
49523

Bieżnia elektryczna HS-4500LB Ultima Pro

5 888,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

​Poszukujesz bieżni do użytku domowego i regularnego, intensywnego treningu? Model HS-4500LB Ultima Pro będzie idealny dla Ciebie. Dzięki silnikowi o mocy 4,5 HP i szerokiemu pasowi biegowemu, bieżnia HS4500LB Ultima Pro spełni oczekiwania zaawansowanych biegaczy. Umożliwia trening do prędkości sięgającej 20 km/h. Dzięki automatycznej zmianie nachylenia pasa biegowego od 0 do 15 stopni, możesz zintensyfikować trening. HS4500LB Ultima Pro posiada komputer treningowy z czytelnym, dotykowym wyświetlaczem, zawierający 4 predefiniowane programy treningowe , pozwalające na intensywny trening. Dzięki zastosowaniu Bluetooth masz możliwość połączenia swojego urządzenia mobilnego z bieżnią i korzystanie np.: z aplikacji mobilnej FITSHOW. Aplikacja jest darmowa i kompatybilna z urządzeniem. Dzięki niej możesz urozmaicić swój trening oraz zapisywać i śledzić swoje postępy ćwiczeń. Nad wyświetlaczem znajduje się specjalny wygodny uchwyt na Twoje urządzenie mobilne. Po treningu bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil. System Hydraulic Soft Drop utrzymuje ciężar bieżni podczas jej rozkładania i składania bieżni. Nie musisz nikogo prosić o pomoc!

panel sterujący z wyświetlaczem i programami

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz

Dzięki komputerowi z czytelnym wyświetlaczem LCD, możesz w trakcie treningu monitorować dystans, czas, prędkość, tętno i spalone kalorie. Ultimate Pro ma wbudowane 4 zaawansowane programy treningowe (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road), możesz też skorzystać z programu manualnego i spersonalizować swój trening.

parametry techniczne

Parametry bieżni

Bieżnia Ultima Pro posiada nowoczesny silnik AC o mocy 4,5 HP, co pozwala na bieg od 0,8-20 km/h! Maksymalna waga użytkownika bieżni Ultima Pro to 150 kg.

szeroki i wielowarstwowy pas biegowy

Pas bieżni

Komfortowy trening na bieżni zapewni szeroki pas biegowy. Ten w bieżni Ultima Pro ma wymiary 52/140 cm, przez co jest odpowiedni nawet dla zaawansowanych biegaczy.

system amortyzacji dla komfortu treningu

​ Amortyzacja

Obawiasz się przeciążenia stawów przez trening na bieżni? Model Ultima Pro został wyposażony w 4 amortyzatory po obu stronach bieżni, które redukują ryzyko kontuzji. Zastosowany system amortyzacji zapobiega także przenoszeniu uderzeń z bieżni na podłogę - zmniejsza to znacząco poziom hałasu podczas użytkowania sprzętu.

pomiar pulsu za pomocą pasa lub czujników w uchwytach

Pas telemetryczny

Dołączony do bieżni pas telemetryczny pozwala na śledzenie pulsu podczas treningu. Jest to doskonałe ułatwienie dla osób, które rozpoczynają treningi w tzw. strefach tętna.

komputer współpracuje z aplikacjami mobilnymi

FitShow i Kinomap

Jeśli programy treningowe Ultima Pro to dla Ciebie za mało, skorzystaj z aplikacji FitShow. Aplikacja jest darmowa i dostępna na systemy Android i IOS. FitShow zawiera programy treningowe i umożliwia zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartfona lub ekranie telewizora.

FitShow

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Kinomap

usb pozwala naładować telefon lub tablet

Wejście USB

Dzięki wejściu USB , które znajduje się na pulpicie bieżni Ultima Pro, możesz w czasie treningu korzystać z telefonu i tabletu bez obaw o ich rozładowanie.

regulacja nachylenia pasa biegowego

Regulacja kąta nachylenia

Bieżnia Ultima Pro posiada automatyczną regulację nachylenia pasa biegowego do 15 %, przycisk znajdziesz na pulpicie. Możesz zwiększyć dzięki temu intensywność treningu i poczuć się, jakbyś biegał po górach.

konserwacja bieżni poprzez system rozprowadzania smaru

Konserwacja pasa biegowego

Dbanie o odpowiednią konserwację pasa biegowego zapewnia bieżni dłuższą żywotność bez usterek. Bieżnia Ultima Pro posiada system rozprowadzania smaru, dzięki któremu jest to wyjątkowo proste. Specjalny środek dołączony jest do zestawu.

system składania i transportu

​ Łatwe składanie

W każdej chwili możesz złożyć bieżnię i schować z zasięgu wzroku. Po złożeniu bieżnia Ultima Pro zajmuje 1,05 m2 powierzchni.

DANE TECHNICZNE:

 • Model: HS4500LB Ultima Pro
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Instrukcja w języku polskim - tak
 • Silnik: AC 4,5 HP
 • Prędkość: 0,8-20 km/h
 • Max. waga użytkownika: 150 kg
 • USB
 • Programy treningowe: 4 (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) + program manualny
 • Komputer treningowy - pomiary dystansu, prędkości, czas, kalorii
 • Wymiary pasa biegowego : 52/140 cm
 • Wymiary bieżni rozłożonej: 178/88/146 cm
 • Wymiary bieżni złożonej: 131/88/146 cm
 • Waga urządzenia: 87 kg
 • Wymiar kartonu: 45x100x200 cm

 

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (8)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites