Utworzone

22 List 2021

Author

Redakcja Hop-Sport

W kategoriach

Strefa relaksu i rozrywki / Dom i ogród / Akcesoria do basenów / Baseny ogrodowe / Dla dzieci

Czas wakacyjny  to odpowiednia pora na zainwestowanie w basen ogrodowy. Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiedni basen dla siebie i bliskich? Jakie czynniki wziąć pod uwagę przy wyborze basenu? Przeczytaj nasz poradnik i w razie potrzeby skontaktuj się z naszymi konsultantami. 

Basen dmuchany - odpowiedni dla dzieci

Szukasz basenu odpowiedniego dla dzieci? Możesz wybierać spośród różnych wielkości basenów dmuchanych. Najmniejsze z nich to brodziki dla najmłodszych pociech, trochę większe modele zaś pomieszczą także starsze dzieci i rodziców. Zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście bezpieczeństwo dzieci, choć przypominamy, że maluchów nie należy pozostawiać w basenie bez opieki dorosłych. Baseny dmuchane wystarczy nadmuchać, są niedrogie, łatwo je przenieść. Minusem jest bark możliwości filtracji wody. Aby kąpiel była bezpieczna dla dzieci należy pamiętać o częstej wymianie wody. Baseny dmuchane nie są, niestety, zbyt trwałe, łatwo można je uszkodzić. Do basenów często dołączone są zestawy naprawcze z łatkami.

Baseny rozporowe i stelażowe - dla starszych dzieci i dorosłych

Jeżeli Twoja rodzina ma nieco większe potrzeby, a Ty szukasz basenu, który stanie się miejscem rozrywki dla starszych dzieci i dorosłych, polecamy baseny ogrodowe stelażowe i rozporowe. W Hop-Sport znajdziesz baseny marki INTEX, jednego z liderów w branży. Baseny rozporowe dzięki konstrukcji i materiałom, z których są wykonane, są bardziej trwałe i odporne na uszkodzenia niż baseny dmuchane. Z pewnością będą bardziej odpowiednie dla starszych dzieci. Baseny stelażowe są największe i mają bardziej skomplikowane konstrukcje. Baseny stelażowe produkowane są w wielu różnych rozmiarach i kształtach. Szukasz dużego basenu ogrodowego? Na pewno znajdziesz coś wśród propozycji Intex. 

Ulubione