Utworzone

04 List 2021

Author

Redakcja Hop-Sport

W kategoriach

Lifestyle - Porady, motywacja, inspiracja / Dom i ogród / Akcesoria do basenów / Baseny ogrodowe

Przykrycie basenowe to inwestycja, która z pewnością się opłaci. Jakie opcje znajdują się na rynku? Przeczytaj poniższy poradnik i zdecyduj się na zakup.

Czemu służą przykrycia basenowe?

Jest co najmniej kilka powodów, dla których warto zainwestować w przykrycia basenowe. Najważniejszym jest utrzymanie wody w czystości przez długi czas. Przykrycie chroni przed wpadaniem do akwenu zniszczeń pyłów, czy liśćmi. Im bardziej ograniczymy wpadanie tego typu zanieczyszczeń do basenu, tym rzadziej będziemy musieli go czyścić i zmieniać wodę, co jest dużą oszczędnością czasu i energii. Przykrycia do basenu są także przydatne, gdy w nocy temperatura znacznie spada w stosunku do dziennej. Chroni to wodę przed zbytnim ochłodzeniem. W gorące dni pokrywa chroni wodę w basenie przed parowaniem. 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie pokrywy basenowej?

Wybór pokrywy basenowej może być dość trudny, ponieważ oferta na rynku jest bardzo szeroka. Podstawowym kryterium wyboru jest niewątpliwie trwałość takiej pokrywy. Musimy zatem zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. Pokrywa powinna być trwała, mocna i nie może ulegać zniszczeniu przy wielokrotnym zakładaniu i zdejmowaniu. Plandeka na basen powinna być przy tym elastyczna, żeby można ją było w miarę łatwo założyć na basen. Niewątpliwie warto zwrócić uwagę na markę takiego produktu. W Hop-Sport oferujemy pokrywy Intex, jednego z czołowych producentów basenów i akcesoriów basenowych. Produkty Intex cieszą się dużą popularnością i zaufaniem klientów. 

Ulubione