Utworzone

26 Czerw 2020

Author

Redakcja Hop-Sport

W kategoriach

Strefa relaksu i rozrywki / Meble ogrodowe / Huśtawki

Jak wybrać meble ogrodowe?  Dobierając odpowiednie krzesła, sofy, leżaki, czy stoliczki w ciekawych kolorach, można uzyskać przyjemne miejsce do odpoczynku. 

Jak urządzić balkon?

Urządzanie balkonu należy zacząć od zastanowienia się nad przeznaczeniem tego miejsca: czy ta przestrzeń ma nam służyć do relaksu,  czy może do wspólnego rodzinnego biesiadowania? Odpowiadając na takie pytanie dowiemy się, czy na balkonie wystarczy tylko jeden wygodny fotel, czy może musimy szukać odpowiedniego zestawu mebli, np. stołu z krzesłami.

Balkonowy kącik czytelniczy

Jeżeli balkon ma być miejscem, w którym chcemy spokojnie i w ciszy nadrabiać zaległe lektury, bądź po prostu odpocząć po ciężkim dniu, wtedy idealnie sprawdzi się leżak ogrodowy, do którego można dołączyć wygodną, profilowaną poduszkę. Obok takiego leżaka możemy ustawić niewielki stoliczek, na którym postawimy sok, kawę, czy odłożymy książkę. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się nawet na najmniejszym balkonie.  

Drugą ciekawą propozycją jest fotel podwieszany na stalowym stelażu-  wiele różnych modeli, pasujących do każdego wnętrza, jedno i dwuosobowych, znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, plasującym się pomiędzy leżakiem a podwieszanym fotelem są fotele kule. Mają ciekawy design i są stabilniejsze niż fotele zawieszane do sufitu.

 

 

Biesiadowanie na balkonie


Jeżeli balkon będzie miejscem do biesiadowania i spożywania posiłków, należy zastanowić się nad wyborem odpowiedniego zestawu mebli ogrodowych. Komplety ogrodowe mają różne ciekawe wzory, kolory, a także różnorakie rozmiary. Dobierając odpowiednie zestawienie, jesteśmy w stanie stworzyć miłą, atmosferę podczas wspólnego spożywania posiłków.
Gdy nasz balkon jest niewielkich rozmiarów, wtedy możemy pomyśleć o małych składanych krzesełkach. Jeżeli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, dobrym pomysłem jest również zamocowanie haka na ścianie, na którym możemy powiesić krzesełka zaraz po skończonym posiłku. W ten sposób tego typu meble nie zajmą zbyt dużo wolnej przestrzeni.

 

Jeżeli nasz balkon jest na tyle duży, że nie musimy martwić się o rozmiar mebli ogrodowych, to w Hop-Sport znajdą Państwo nawet sześcioosobowe.  Mają one nowoczesny, elegancki design. Będą pasowały do każdego wystroju balkonu. Klasycznym rozwiązaniem jest oczywiście średniej wielkości stół z 4 krzesełkami, bądź sofa ze stoliczkiem i pufami. 

Jeżeli jednak spożywanie typowych posiłków nie jest dla nas priorytetem w urządzaniu balkonu, to w tym przypadku możemy wybrać ławę z wygodnymi fotelami i sofą. Na tak wygodnym zestawie picie kawy na balkonie będzie jeszcze bardziej odprężające, dzięki temu wprowadzimy na balkon odrobinę luksusu podczas luźnych pogawędek z przyjaciółmi. 

 

Największą popularnością na balkonach cieszą się meble ogrodowe wykonane z technorattanu, który jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Ławy oraz stoły proponowane w naszych zestawach mają blat wykonany z hartowanego szkła, w niektórych propozycjach proponujemy blat z tworzywa sztucznego imitującego drewno, które jest łatwe do czyszczenia.

W sklepie Hop-Sport oferujemy bardzo duży wybór ciekawych mebli ogrodowych, które sprawdzą się na małych i dużych balkonach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ulubione