Utworzone

13 Paź 2022

Author

Redakcja Hop-Sport

W kategoriach

Poradnik zakupowy / Strefa relaksu i rozrywki / Dom i ogród / Akcesoria do basenów / Baseny ogrodowe

Jeśli nadal nie możesz znaleźć wymarzonego, a zarazem najlepszego basenu ogrodowego, cieszymy się, że odwiedziłeś właśnie sklep internetowy Hop-Sport. To tutaj znajdziesz wysokiej klasy produkty znanej marki basenowej Intex, wśród których na pewno ukryte jest Twoje marzenie! Sprawdź, dlaczego nasze baseny ogrodowe są jednymi z najlepszych na rynku oraz poznaj poszczególne modele wybrane przez nasz zespół. 

Jak wybrać najlepszy basen do ogrodu?

Dobrej jakości basen do ogrodu przede wszystkim musi podobać się Tobie i Twojej rodzinie oraz powinien spełniać wasze oczekiwania pod względem wielkości. Im większy rozmiar niecki basenowej, tym większą ilość członków rodziny, przyjaciół i znajomych może pomieścić konstrukcja. Z kolei im wyższy jest stelaż, a co za tym idzie głębszy basen – możemy w nim nie tylko pływać, lecz również nurkować. Niewielkie konstrukcje stelażowe i rozporowe dedykowane są małym rodzinom z dziećmi w wieku kilku lat. Duże baseny o pojemności przekraczającej 30 tysięcy litrów dedykowane są dla dorosłych i nastolatków potrafiących pływać. Ważne, aby wybierając basen do ogrodu zwrócić uwagę na sposób jego wykonania. Najlepsze produkty posiadają mocne, metalowe konstrukcje pokryte hermetyczną powłoką, odporną na korozję. Ich niecka powinna być wykonana z wysokiej klasy tworzywa PCV, które nie rozrywa się, nie niszczy ani nie pęka. Dobre baseny ogrodowe sprzedawane są w zestawach z pompą filtrującą, która utrzymuje czystą i przejrzystą wodę w niecce nie tylko na czas kąpieli, lecz przez cały sezon basenowy.

Basen ogrodowy Intex
Drabinka do basenu ogrodowego

Baseny ogrodowe Hop-Sport

Jeśli szukasz sprawdzonych produktów z kategorii baseny ogrodowe, postaw na asortyment sklepu Hop-Sport. Znajdziesz u nas przede wszystkim konstrukcje marki Intex – jednego z najbardziej rozpoznawalnych dostawców basenowych w Polsce. Produkty tej firmy cechują się niezawodnością, wysoką jakością materiałów, a także bezpieczeństwem wyśrubowanym w oparciu o restrykcyjne kryteria. W ofercie sklepu Hop-Sport znajdziesz m.in.:

  • baseny ogrodowe Intex metal frame (z solidnymi metalowymi ramami), 
  • baseny ogrodowe Intex ultra frame (posiadające podniesione parametry bezpieczeństwa),
  • baseny ogrodowe Intex easy set (oparte na prostych w składaniu i rozkładaniu konstrukcjach),
  • baseny ogrodowe Intex prism frame (wzmocnione stelażem konstrukcje, zdolne pomieścić większe ilości osób).

Z pomocą basenów ogrodowych Hop-Sport stworzysz przy swoim domu strefę wodnej rekreacji i dobrej zabawy. Aby pomóc Ci w wyborze, wybraliśmy kilka najlepszych produktów z naszej oferty.

Czy warto kupić basen ogrodowy Hop-Sport?

Na to pytanie odpowiadamy chórem: jak najbardziej! Głównie przez fakt, iż od lat dostarczamy sprawdzone produkty znanego polskiego producenta – firmy Intex do domów i ogrodów tysięcy Polaków. Cieszą się one niesamowitą jakością oraz zróżnicowaniem cenowym, które pozwala zarówno na wybranie basenu z półki budżetowej, jak i wysokiej. Sprzedajemy nasze produkty w pełnowartościowych zestawach, na które składają się m.in.:

  • pompy filtrujące,
  • maty zabezpieczające pod basen,
  • drabinki bezpieczeństwa.

Dodatkowo, do każdego basenu ogrodowego dołączamy gratisy w postaci zabawek do wody! 

Prism Frame Intex

Basen ogrodowy Intex Prism Frame

Klasyczne i proste w budowie baseny są najlepsze w użytkowaniu, najszybsze w składaniu, a także przynoszą najwięcej radości całej rodzinie! Taki właśnie jest basen ogrodowy Intex Prism Frame – standardowy produkt najbardziej znanej marki basenowej o niestandardowych parametrach. Przystępna cena, łatwy montaż, trwałe materiały. Właśnie te trzy cechy sprawiają, iż Prism Frame pokochało tysiące rodzin z dziećmi. Mimo niewielkich rozmiarów posiada dobrej jakości pompę do filtrowania wody, połączoną z systemem jonizacji i cyrkulacji oraz mocny stelaż, wzmocniony kompozytowym trójnikiem, odporny na korozję wewnętrzną. Niecka basenowa jest z kolei wykonana z wysokiej klasy materiału PCV odpornego na przebicia i przecięcia. Firma Intex daje aż 2 lata gwarancji użyteczności i bezpieczeństwa swojego produktu. Jeśli szukasz basenu ogrodowego ze średniej półki cenowej, który nie ma żadnych kompleksów – wybierz Prism Frame

Basen ogrodowy Intex Ultra Frame

Basen 26326 Ultra XTR Frame należy do kategorii basenów Intex tworzonych w technologii ultra frame. Ten rodzaj produktów do wodnej zabawy cechuje się wzmocnioną konstrukcją stelażową. Dzięki niej basen jest bezpieczniejszy oraz posiada funkcję uproszczonego montażu. Galwanizowana stal zapewnia odpowiednią stabilizację, a także jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, wody oraz upływ czasu. Baseny ogrodowe Intex Ultra Frame to idealny wybór dla rodzin z dziećmi. Nad bezpieczeństwem użytkowników czuwa drabinka bezpieczeństwa stworzona w ramach wytycznych Unii Europejskiej, a także trójwarstwowa powłoka PCV, wyścielająca nieckę. Basen Ultra XTR Frame zapewnia również obecność krystalicznie czystej wody o dużym stopniu natlenienia. Wszystko dzięki pompie filtrującej oraz innowacyjnemu systemowi hydroaeracji Hydro Aeration Technology.

Ultra Frame Intex
Basen Intex prostokątny

Basen ogrodowy prostokątny

Marzy Ci się basen pływacki we własnym ogrodzie? Uwielbiasz nurkować, pływać oraz organizować imprezy na wiele osób w otoczeniu wody? Postaw na basen 26374 Ultra XTR – prawdziwego giganta w naszej ofercie! 54368 litrów pojemności, 9 metrów długości, 488 cm szerokości i 132 cm wysokości. Boisz się, że w tak dużym basenie ogrodowym ciężko będzie utrzymać czystość? Zrelaksuj się i nie zaprzątaj tym sobie głowy! Pompa piaskowa Intex oczyści wodę i rozprowadzi w niej chemię basenową, zapewniając odpowiednią klarowność. Za jej pomocą możesz również czyścić i pielęgnować basen, a także przeprowadzić proces recyrkulacji wody. Basen Intex Ultra XTR wykonano z galwanizowanej stali, pokrytej hermetyczną powłoką. Jest ona w stanie wytrzymać naprawdę wiele sezonów, nie rdzewiejąc ani nie odkształcając się. Jeśli tylko masz miejsce na tak potężny basen przy swoim domu, nie czekaj i spraw sobie w ogrodzie prawdziwą błękitną lagunę!

Ulubione