Czas i koszty dostawy

Realizacja wysyłki towarów odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich, takich jak: GLS, DPD, SUUS, oraz InPost.

Zamówienia złożone w opcji za pobraniem lub opłacone do godziny 12:00 zostaną wysłane tego samego dnia. Dotyczy to dni roboczych oraz produktów z opcją wysyłki 24h. Nie dotyczy przesyłek gabarytowych lub jeśli oferta stanowi inaczej. Termin realizacji dostawy przez firmy kurierskie wynosi zwykle do 48 godzin od momentu nadania przesyłki, przy czym z przyczyn losowych może opóźnić się do 3 dni roboczych.

Przesyłki nie są nadawane w soboty, niedziele oraz dni świąteczne. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej.

W przypadku zakupu produktów różnych producentów/marek, produkty mogą być wysyłane z różnych magazynów, w takim przypadku nie możemy zagwarantować, iż ich dostarczenie przez kurierów odbędzie się w jednym dniu.

Koszty wysyłki towarów są podane w karcie każdego produktu.

Przesyłki InPost /Paczkomat:

  • gabaryt A – maksymalne wymiary 8 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg;
  • gabaryt B – maksymalne wymiary 19 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg;
  • gabaryt C – maksymalne wymiary 41 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg. 

Wysyłka do paczkomatów Inpost w naszym sklepie jest darmowa. 

Czas dostawy: jest taki jak podane jest to w karcie produktu.

 

Asortyment wielkogabarytowy

Ze względu na swoją wagę i rozmiary, nie jest wysyłany standardowo (szczegółowe terminy dostawy towaru wielkogabarytowego widoczne są w karcie produktu).

Szczególne warunki dostawy dla produktów wielkogabarytowych:

  • Czas trwania dostawy firmą kurierską Rohling Suus, DPD, GLS wynosi do 3 dni roboczych.
  • Dostawa nie obejmuje sobót i dni świątecznych.
  • Dostawa nie obejmuje wniesienia, gdy towar umieszczony jest na palecie. Usługa dodatkowo płatna.

Warunki usługi wniesienia

Usługa świadczona dla przesyłek o max. wadze przesyłki nie więcej niż 210 kg i maksymalnej wadze jednego opakowania w ramach przesyłki nie więcej niż 126 kg. Wniesienie następuje za pierwszy próg lokalu odbiorcy. W przypadku budynku wielorodzinnego (blok mieszkalny, kamienica) i braku windy, wniesienie do 4 piętra włącznie. W przypadku braku zamówienia usługi wniesienia możliwe jest wyłącznie ściągnięcie ze skrzyni ładunkowej. Usługa wniesienia jest realizowana tylko przez firmę kurierską Rohling Suus a zamówienie znajduje się na palecie.

Dla poniższych produktów wielkogabarytowych koszt dostawy wynosi:

  • Stoły bilardowe z płytą MDF – kurier przedpłata* - 195 PLN, kurier pobranie* - 245 PLN
  • Nakładki na stoły bilardowe – kurier przedpłata* - 195 PLN, kurier pobranie* - 225 PLN

*Wniesienie przesyłki powyżej 30 kg nie należy do obowiązku kuriera, należy je wnieść we własnym zakresie. 

Zamówienia o wadze pow. 30kg dostarczane są przez firmę spedycyjną.Przesyłka jest dostarczana pod pierwsze drzwi lub bramę pod podanym adresem. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia. W przypadku zwrotu przesyłek gabarytowych, tj.: powyżej wagi 30 kg muszą one zostać wydane kurierowi za ostatnie drzwi. Przesyłki wielkogabarytowe mogą znajdować się na paletach, jeśli będzie to wymagane ze względu na wymiar pakunku. Samochody kurierskie do przewozu gabarytowego są większe od standardowych, w związku z tym mogą mieć miejsce sytuacje kiedy kurier nie będzie w stanie dojechać pod same drzwi, bramę.

Ulubione