Formy płatności

Akceptujemy następujące formy płatności (bez dodatkowych opłat):

 

Przelew tradycyjny

Wykonujesz zwykły przelew ze swojego konta w banku, zamówienie jest wysyłane w ciągu 24h po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

Dane do przelewu Hegen Distribution sp. z o.o. ul. Sportowa 3a, 32-080 Zabierzów, nr konta  Bank Handlowy 34103015080000000818788000

 

Zakupy za pobraniem

 

Przelew online 

 

Dokonujesz płatności w bardzo szybki i bezpieczny sposób, jestes automatycznie przekierowany do swojego banku lub kartą płatniczą* / kredytową za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl i realizujesz natychmiastowy przelew, wszystkie dane są już wypełnione. Po dokonaniu przelewu transakcja jest potwierdzona przez wybrany system drogą mailową, co następuje zwykle do kilku minut, a my realizujemy zamówienie w ciagu 24h. Jest to metoda zdecydowanie szybsza od przelewu tradycyjnego. W naszym sklepie możesz również skorzystać z płatności Google Pay czyli wirtualnego portfela.

System Przelewy24 obsługuje większość polskich banków. System oferuje ciekawe rozwiązania obsługi kart płatniczych, zakupów na raty oraz płatności odroczonych.

* Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

Przelew odroczony PayPo

PayPo to prosty, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w sklepach internetowych bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej. To innowacyjna metoda, dzięki której odroczysz płatność za zakupy o 30 dni. Po tym terminie system rozłoży płatność na 4 raty. Nie musisz pamiętać o terminie zapłaty - z odpowiednim wyprzedzeniem dostaniesz przypomnienie za pośrednictwem maila.

  • Nie każdy będzie mógł skorzystać z PayPo – czasami możemy posiadać niewystarczającą ilość informacji, aby ocenić Twoją zdolność do zapłaty po 30 dniach.
  • Twój limit zakupów zwiększa się wraz z kolejną spłaconą transakcją.
  • W momencie zakupu otrzymasz dokumenty opisujące zasady spłaty towaru wraz z możliwością rozłożenia płatności na raty.
  • 0 zł – tyle kosztuje skorzystanie z PayPo, jeżeli zapłacisz za towar w ciągu 30 dni
  • Dotyczy zamówień od 40 do 2000 zł

 

Credit Agricole Raty

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się, jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu

Sprawdź!

HEGEN DISTRIBUTION sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jesteśmy upoważnieni do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Ulubione