DARMOWA DOSTAWA - tylko 5 grudnia Nie przegap okazji
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

BLACK.HS

Cenowy wycisk w Black Week - pogłębiamy promocje

Prawdziwe święto zakupów rozpoczynamy 25 listopada w Black Friday. Przez cały weekend oraz 28 listopada w Cyber Monday dodatkowe 5% rabatu z kodem BLACK.HS na wybrane kategorie: wioślarze, rowery, orbitreki, gryfy, obciążenia i ławki.

Nie przegap okazji!!!

Minimalna wartość zamówienia
0 zł
Rabat
5%
Produkty
163

Regulamin

  1. Organizatorem akcji "Cenowy wycisk w Black Week - pogłębiamy promocje" jest sklep internetowy Hop-Sport należący do Andax Sp. z o.o., dawniej Centrum Dystrybucji Hurtowej Andax Adam Bębenek, Sportowa 3A, 32-080 Zabierzów.
  2. Akcja trwa od 25.11. do 28.11.2022 i dotyczy wszystkich produktów dostępnych na www.hop-sport.pl z kategorii: wioślarze, rowery, orbitreki, gryfy, obciążenia i ławki.
  3. Aby skorzystać z dodatkowego 5% rabatu, należy podczas składania zamówienia, w koszyku, wpisać kod: BLACK.HS - Promocja dotyczy również ofert z przekreśloną już ceną, rabaty łączą się.
  4. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące promocji mogą być składane w formie pisemnej na adres mailowy sklep@hop-sport.com.
  5. W sprawach nieuregulowanych regulaminem Promocji stosuje się Regulamin sprzedaży przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość oraz świadczenia usług drogą elektroniczną w Sklepie Internetowym.
  6. W razie dodatkowych pytań lub w przypadku problemów skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta: tel: 12 362 66 22 lub mail: sklep@hop-sport.com

Favorites