Śnieg i promocje spadają z nieba na Mikołajki! -15% na wybrane produkty Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Gorące promocje

Temperatura rośnie, a ceny spadają! 

Okazje rozpalone do czerwoności w sklepie Hop-Sport! -10% na wybrane artykuły z kodem rabatowym LATO22. Wśród produktów objętych akcją znajdują się m.in.: trampoliny ogrodowe, baseny ogrodowe, jacuzi, meble ogrodowe,  parasole ogrodowe, hamaki i leżaki, huśtawki i kokony oraz rolki.  

Zacznij lato z przytupem i zrób zakupy w Hop-Sport! Akcja trwa od 21 czerwca do 4 lipca.  

Minimalna wartość zamówienia
0 zł
Rabat
10%
Produkty
85

Regulamin

  1. Organizatorem akcji "Gorące promocje" jest sklep internetowy Hop-Sport należący do Andax Sp. z o.o., dawniej Centrum Dystrybucji Hurtowej Andax Adam Bębenek, Sportowa 3A, 32-080 Zabierzów.
  2. Akcja "Gorące promocje" trwa od 21.06. do 04.07.2022 i dotyczy wybranych produktów dostępnych na www.hop-sport.pl z kategorii: Dom i Ogród
  3. Aby skorzystać z 10% rabatu, należy podczas składania zamówienia, w koszyku, wpisać kod: LATO22. Promocja dotyczy również ofert z przekreśloną już ceną, rabaty łączą się.
  4. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące promocji mogą być składane w formie pisemnej na adres mailowy sklep@hop-sport.com.
  5. W sprawach nieuregulowanych regulaminem Promocji stosuje się Regulamin sprzedaży przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość oraz świadczenia usług drogą elektroniczną w Sklepie Internetowym.
  6. W razie dodatkowych pytań lub w przypadku problemów skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta:

                - tel: 12 362 66 22
                - mail: sklep@hop-sport.com

Favorites