Świętuj z nami !!! 19% rabatu na 19 urodziny Hop-Sport Sprawdź i kup
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
Sortowane: Domyślne

Krzesła biurowe

Spędzasz długie godziny przy komputerze i szukasz odpowiedniego fotela do pracy? Sprawdź naszą ofertę! W Hop-Sport znajdziesz szeroki asortyment krzeseł i foteli biurowych dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.

 Nasze fotele biurowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, wytrzymałych w codziennej eksploatacji, a dzięki funkcjonalnym systemom regulacji wysokości z łatwością dopasujesz je do każdego biurka i do swojego wzrostu. Oferujemy również modele wyposażone w mechanizm TILT, pozwalający na relaksujące kołysanie się w fotelu. 

Odpowiednio dobrane krzesło biurowe powinno Ci zapewnić komfort i wygodę podczas pracy, umożliwiając zajęcie prawidłowej pozycji, w jak najmniejszym stopniu obciążającej kręgosłup. Dlatego już na etapie projektowania fotela tak ważne jest przestrzeganie zasad ergonomii – czyli dopasowanie produktu do budowy i potrzeb człowieka. Ergonomiczne wyprofilowanie siedziska i oparcia fotela podnosi nie tylko Twój ogólny komfort pracy, lecz przede wszystkim ma nieoceniony wpływ na Twoje zdrowie. Odpowiednio wyprofilowane krzesło to zdrowsze plecy, mniejsze ryzyko narażenia się na bóle kręgosłupa, które mogą doprowadzić do poważniejszych chorób, jak np. zwyrodnienia kręgów. W Hop-Sport oferujemy fotele biurowe w przystępnych cenach, które łączą w sobie ergonomiczny kształt oraz estetyczne wykonanie. Znajdziesz u nas modele w różnych wariantach kolorystycznych, o różnych rodzajach wykończenia, jak np. skóra ekologiczna, siateczka lub tkanina. Wybierz fotel, który podkreśli charakter Twojego wnętrza – w naszej ofercie znajdziesz zarówno modele o klasycznym wyglądzie, w eleganckich, stonowanych kolorach, jak również modele o nowoczesnym designie, wyróżniające się lekkością formy lub oryginalną kolorystyką. Zobacz krzesła biurowe w Hop-Sport do biura, do mieszkania oraz do pokoju dziecięcego! Zapraszamy!

Więcej Ukryj

Ulubione