Czas na odświeżenie swojego ogrodu i przygotowanie go na nowy sezon! Dlatego mamy dla Was wyjątkową promocję - Rabaty do -50% na trampoliny, meble ogrodowe i baseny. Dzięki temu możecie stworzyć wspaniałą przestrzeń do relaksu i zabawy dla całej rodziny. 

Nie czekajcie, skorzystajcie z naszej akcji "Nowy sezon, nowy ogród" i cieszcie się pięknym otoczeniem wraz z nadejściem wiosny!

Regulamin promocji
  1. Organizatorem akcji "Nowy sezon, nowy ogród" jest sklep internetowy Hop-Sport należący do Hegen Distribution Sp. z o.o., Sportowa 3A, 32-080 Zabierzów.
  2. Promocja trwa do 15.06.2023 włącznie i dotyczy wybranych produktów z kategorii Dom i Ogród. Rabaty zostały oznaczone na stronie kategorii przekreśloną ceną. Znajdziesz je również w zakładce PROMOCJE.
  3. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące promocji mogą być składane w formie pisemnej na adres mailowy sklep@hop-sport.com.
  4. W sprawach nieuregulowanych regulaminem Promocji stosuje się Regulamin sprzedaży przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość oraz świadczenia usług drogą elektroniczną w Sklepie Internetowym.
  5. W razie dodatkowych pytań lub w przypadku problemów skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta: tel: 12 362 66 22 lub mail: sklep@hop-sport.com
  • Raty 0% - Sprawdź Atrakcyjną Ofertę Ratalną i Zrób Zakupy już Dziś. 
  • PayPo - Kup teraz, zapłać za 30 dni lub później.
Ulubione