10694

Worek bokserski 150cm MC-W150|45-EX wzmocniony

Produkt jest niedostępny


Worek bokserski wzmocniony Marbo Sport 150 cm fi45 cm + torpeda MC-W150/45-EX

Do wyrobu worków jest używany najmocniejszej odmiany plawil - odporny na przetarcia i rozerwania profesjonalnego materiału, używany do produkcji wyrobów, które muszą stawić czoła najbardziej ekstremalnym wyzwaniom.

Worek otrzymasz pusty, należy samemu go wypełnić. Polecamy do wypełnienia skrawki tekstyliów. Jednak jeśli uważasz, że to zbyt mało, nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze bardziej go dociążyć - w zestawie otrzymasz torpedę która po napełnieniu suchym piaskiem zwiększa wagę worka o 20 kg. Torpeda ma wymiary 22x55cm, wykonana z mocnego poliestru 600x600, zamykana jest na suwak dzięki czemu masz 100% pewności że zawartość nie rozzyspie się w środku worka. Na innych aukcjach oferujemy wypełnione worki.

Używamy najnowszej generacji rdzeniowych nici Coats Epic, które łączą zalety wysokiej wytrzymałości na zrywanie z wszechstronnym zastosowaniem i znakomitą wydajnością. Pewność najbardziej precyzyjnego szycia dają wykorzystywane przez nas markowe maszyny Durkopp Adler.

Nasze worki posiadają grube, podwójnie zakładane taśmy mocujące z wielokrotnymi przeszyciami na długości aż 30 centymetrów! Końcówka taśmy mocującej została przez nas przeszyta w ten sposób, że jej krawędzie są zabezpieczone przed uszkodzeniami, oberwaniem i wystrzępieniem.

Wytrzymałe połączenie mocnych kółek mocujących o średnicy 6 centymetrów i grubości 6 milimetrów z zakręcanym karabińczykiem o grubości 6 milimetrów.

Chcemy zaoferować Ci niezwykle przydatne dolne mocowanie: dzięki niemu podczas treningu nigdy nie będziesz musiał martwić się latającym na wszystkie strony workiem - możesz przymocować go do podłogi na gumce lub lince. Taśmy dolnego mocowania pełnią jeszcze inną ważną funkcję: dodatkowo wzmacniają konstrukcję podwójnego dna worka, co czyni go jeszcze wytrzymalszym!

 

Parametry techniczne:

Wysokość worka:

150 cm

Średnica worka:

45 cm

Materiał:

plawil wzmocniony

Nici:

wzmocnione Coats Epic

Suwak:

wzmocniony gr. 10 mm

Przeszycia:

taśmy wzmocnione podwójnie zakładane

Kółka mocujące:

śr. 6cm gr. 6 mm

Łańcuch:

4 x 45 cm gr. 4 mm

Wypełnienie:

ok 25 kg

Torpeda:

śr. 22 cm dł. 55 cm waga wypełnionej +20 kg

 

 

 

Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione