120

Zjeżdżalnia ogrodowaślizg 3 m jasnozielony

Produkt jest niedostępny


Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci o długości 3 m, jasnozielona

 

Spraw radość swojemu dziecku i sprezentuj mu niezwykłą zjeżdżalnię! Dzięki niej każde dziecko pokocha zabawy w ogrodzie. W upalne dni z łatwością zmienisz ją w wodną ślizgawkę. Zjeżdżalnia może być świetną atrakcją rodzinnych imprez na świeżym powietrzu. Z nią dzieci na pewno nie będą się nudzić.

Dzięki zjeżdżalni ogrodowej zapewnisz dziecku aktywną rozrywkę, a także zachęcisz je do spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Zjeżdżalnia jest niezwykle prosta i szybka w montażu - do parapetu/domku przytwierdzisz ją za pomocą 2 śrub.

None

Bezpieczeństwo

Zjeżdżalnia została wykonana z wysokiej jakości materiałów – utwardzonego polietylenu (HDPE), odpornego na odbarwienia pod wpływem promieni słonecznych. Mocna konstrukcja zjeżdżalni jest odporna na uszkodzenia i negatywny wpływ obciążenia wagowego. Dzięki temu produkt będzie długo służył jako zabawka ogrodowa. 

Zjeżdżalnia ma wysokie ścianki boczne, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy. 

Wysoka jakość wykonania została potwierdzona przez Certyfikat GS/TÜV -  zapewnia on, że dany sprzęt był zbadany przez laboratorium TÜV pod kątem zgodności z normami GS. Certyfikat ten potwierdza brak substancji szkodliwych, bezpieczeństwo, niezawodność. 

Produkt jest zgodny z normą EN 71-1, która określa wymogi bezpieczeństwa dla zabawek sprzedawanych w Unii Europejskiej.

None

System podłączenia wody

Ślizgawkę można przekształcić w ślizg wodny, dzięki systemowi podłączenia wody. Wystarczy przewiercić zawór znajdujący się na górze zjeżdżalni i podłączyć go do węża ogrodowego. Wodny ślizg będzie doskonałym rozwiązaniem w upalne dni.

None

Dane techniczne:

Długość ślizgu: 3 m
Waga: 12 kg
Maksymalna waga użytkownika: 50 kg
Montaż możliwy na wysokości 135-150 cm
Dołączony zestaw montażowy: 2 śruby

Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione