Formy płatności

Akceptujemy następujące formy płatności (bez dodatkowych opłat):

 

Przelew tradycyjny

Wykonujesz zwykły przelew ze swojego konta w banku, zamówienie jest wysyłane w ciągu 24h po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

Dane do przelewu Hegen Distribution sp. z o.o. ul. Sportowa 3a, 32-080 Zabierzów, nr konta ING Bank Śląski 78105011001000009081767833

 

Zakupy za pobraniem

 

imoje ING

iMoje.png

imoje umożliwia przyjmowanie płatności online za pomocą najpopularniejszych metod, takich jak: BLIK, e-przelewy i karty płatnicze (debetowe i kredytowe), Google Pay i Apple Pay. Dodatkowo klienci mają możliwość skorzystania z opcji imoje płacę później z Paypo.

Płatność kartą  – po wybraniu tej opcji rozwinie nam się okno wyboru pomiędzy dwiema formami płatności: płatność za pomocą karty Visa lub Mastercard lub płatność za pomocą Google Pay / Apple Pay w zależności od tego, z jakiego konta obecnie korzystamy. Po dokonaniu wyboru i  wypełnieniu odpowiednich pól (w przypadku wyboru karty) oraz kliknięciu w przycisk „Zapłać” zostaniemy przekierowani na stronę potwierdzenia płatności. Jeśli całość zostanie zrealizowana prawidłowo, potwierdzenie dokonania płatności (lub jej dokończenia, w przypadku przerwania operacji) zostanie wysłane na podany w zamówieniu adres e-mail).

 

Przelew odroczony PayPo

PayPo_logo

PayPo to prosty, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w sklepach internetowych bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej. To innowacyjna metoda, dzięki której odroczysz płatność za zakupy o 30 dni. Po tym terminie system rozłoży płatność na 4 raty. Nie musisz pamiętać o terminie zapłaty - z odpowiednim wyprzedzeniem dostaniesz przypomnienie za pośrednictwem maila.

  • Nie każdy będzie mógł skorzystać z PayPo – czasami możemy posiadać niewystarczającą ilość informacji, aby ocenić Twoją zdolność do zapłaty po 30 dniach.
  • Twój limit zakupów zwiększa się wraz z kolejną spłaconą transakcją.
  • W momencie zakupu otrzymasz dokumenty opisujące zasady spłaty towaru wraz z możliwością rozłożenia płatności na raty.
  • 0 zł – tyle kosztuje skorzystanie z PayPo, jeżeli zapłacisz za towar w ciągu 30 dni
  • Dotyczy zamówień do 2000 zł

 

Credit Agricole Raty

raty-credit-agricole-logo

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się, jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu

Sprawdź!

HEGEN DISTRIBUTION sp. z o.o. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jesteśmy upoważnieni do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.