O nas

Kim jesteśmy?

Zaczynaliśmy jako niewielka firma rodzinna z magazynem mieszczącym się w garażu. Dzisiaj jesteśmy liczącym się europejskim dostawcą sprzętu sportowego, którego asortyment przechowuje hala magazynowa o powierzchni 9000 m2. Nasz sklep internetowy dostępny jest w wielu krajach europejskich m.in.: w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Niemczech oraz na Ukrainie. Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją sprzętu sportowego na rynek Europy Zachodniej i Centralnej oraz w Polsce. Nasze produkty dostępne są na tak znanych platformach zakupowych, jak np. Allegro, Morele, Erli czy Ceneo oraz w e-sklepach, takich jak Empik oraz Decathlon. Każdego dnia z naszych nowoczesnych i dobrze zaopatrywanych magazynów na terenie Polski wyjeżdża 1500 paczek adresowanych do ludzi, którzy postanowili zmienić swoje życie na lepsze. Nad wszystkim czuwa zespół doświadczonych specjalistów oraz pasjonatów, dla których sport i aktywność to drugie imię.

Co robimy?

Od 2003 roku pomagamy naszym klientom w tworzeniu domowych siłowni z pełnowartościowym oraz profesjonalnym wyposażeniem. Podążamy za trendami i nowoczesnymi technologiami, oferując niezbędny sprzęt treningowy. Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, czy amatorem – w Hop-Sport znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba by być aktywnym każdego dnia. Począwszy od akcesoriów fitness, przez maszyny do ćwiczeń, aż po stoły bilardowe oraz trampoliny ogrodowe. Wszystkie nasze sprzęty są ergonomiczne, bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Najlepsze z nich łączą się z nowoczesnymi technologiami, wprowadzając trening na nowy, nieznany poziom doświadczeń. To dzięki produktom marki Hop-Sport pozostaniesz aktywny bez wychodzenia z domu. Ćwicz z nami i dzięki nam na własnych zasadach!

Warto nam zaufać

Wybierając Hop-Sport, wybierasz bezpieczeństwo i pewność, że pomoc nadejdzie, gdy będziesz tego potrzebować. Zakupów dokonasz w solidnie zabezpieczonym i przejrzyście skonstruowanym sklepie internetowym, obsługującym transakcje przy użyciu przelewów i kart płatniczych. Na wszystkie nasze produkty dajemy Ci minimalną gwarancję 24 miesięcy użyteczności. Zapewnimy również własny serwis z odbiorem door to door, dostęp do części zamiennych oraz pełne wsparcie techniczne. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, skonsultuj się z obsługą klienta. Ten zespół niebywałych fachowców w czasie rzeczywistym pomaga w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych problemów technicznych, a także doradza w wybraniu idealnie dopasowanego sprzętu fitness.

Nasze motto

STAY ACTIVE IN YOUR WAY! Biegaj, podciągaj się, skacz! Bądź szczęśliwszy, pewniejszy siebie, zdrowszy! Zawalcz o lepszą wersję samego siebie i stwórz domową strefę fitness, na jaką zasługujesz. Hop-Sport pomoże Ci w jej stworzeniu! Niezależnie od tego, gdzie pracujesz, jak wypoczywasz i gdzie mieszkasz – będziesz aktywny! Wskocz do świata sportu razem z Hop-Sport!

Nagrody i wyróżnienia

Niech potwierdzeniem naszych kompetencji będą tytuły i nagrody przyznane przez niezależne instytucje oraz podmioty reprezentujące konsumentów:

Konsumencki Lider Jakości

  • 2018 – za niebywałą jakość produktów z kategorii trampoliny,
  • 2019 – ponownie za ofertę asortymentową trampolin oraz w kategorii Fitness.

Vergleich.org

  • 2018 – produkt z doskonałym stosunkiem jakości do ceny (wioślarz magnetyczny Boost oraz Stepper HS-25S)

Program Rzetelna Firma

  • Przyznanie certyfikatu, potwierdzającego uczciwość, terminowość i wiarygodność.

Trenerzy

Jako marka Hop-Sport chcemy nie tylko dostarczać wysokiej klasy sprzęt fitness do użytku domowego. Przede wszystkim chcemy zmienić myślenie o domowym treningu i pokazać, jak skuteczny może on być. Dlatego stworzyliśmy sekcję blogową, wypełnioną poradami i wskazówkami dotyczącymi trenowania w swoich własnych czterech kątach. Tworzymy ją przy współpracy z trenerami personalnymi oraz dietetykami, którzy swoją pasją zmieniają innych i świat na lepsze. 

Poznaj różnice między treningiem siłowym a treningiem fitness! Wybierz idealny orbitrek! Dowiedz się, jaka dieta sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej! Z nami będziesz aktywny! STAY ACTIVE IN YOUR WAY razem z Hop-Sport