Blog

Na naszym blogu znajdziesz artykuły, w których podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu sprzętów i akcesoriów sportowych oraz rekreacyjnych, takich jak m.in. rowery stacjonarne, orbitreki, bieżnie, hantle, kettlebell, poręcze, zestawy kulturystyczne czy trampoliny ogrodowe. Omawiamy tematy związane z takimi produktami jak piłkarzyki i stoły bilardowe. Piszemy o wskazaniach i przeciwwskazaniach do korzystania z różnych sprzętów fitness, podpowiadamy, jak zacząć treningi tak, aby były one skuteczne i bezpieczne. Zapraszamy do lektury! Czytaj więcej

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

Preferujesz zdrowy tryb życia? Najważniejsze informacje znajdziesz na naszym blogu o sporcie!

Jesteś osobą, dla której sport i trening jest ważną częścią życia? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkretnych ćwiczeń, które możesz wdrożyć do swojego planu treningowego? W naszym poradniku sportowym opowiadamy również o tym, jakie ćwiczenia możesz zacząć wykonywać, aby poprawić efektywność treningu, a także pozbyć się np. bólu pleców. Zdajemy sobie sprawę, że aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie w aspekcie zdrowego trybu życia, dlatego też zachęcamy do tego, aby przynajmniej kilka razy w tygodniu podjąć wysiłek fizyczny. A jak to robić? Dowiesz się wszystkiego z naszych artykułów!

Blog nie tylko o wysiłku fizycznym i sprzęcie sportowym

Blog sportowy nie tylko o sporcie? Nasze spojrzenie na aktywność fizyczną wykracza poza sam sport, ponieważ wiemy jak ważne, w kontekście zdrowego stylu życia, są regeneracja, odpowiednia dieta i skuteczna walka ze stresem. Wśród naszych wpisów znajdziesz wskazówki odnośnie suplementacji, porady dietetyczne, techniki zwiększające Twoją motywację do uprawiania sportu, sposoby na rozluźnienie mięśni i dobre samopoczucie. Pomożemy Ci rozpocząć przygodę ze sportem w przemyślany sposób, prezentując różne techniki wykonywania ćwiczeń oraz przeprowadzimy Cię przez różnego rodzaju dyscypliny sportowe.