linia premier star

Piłkarzyki to popularna gra domowa i klubowa, która dostarcza niezapomnianych emocji! Wybierz stoły do piłkarzyków linii Premier Star marki Hop-Sport. To, co ją wyróżnia, to nowoczesny design i dbałość o najmniejsze szczegóły konstrukcji. Wytrzymała obudowa, stabilne nogi, wyraziste kolory - to wszystko znajdziesz w stołach linii Premier Star.

Stoły do gry w piłkarzyki Premier Star:

  • Stabilna konstrukcja - wytrzymała obudowa i wzmacniane nogi. Dzięki nim stoły Premier Star doskonale sprawdzą się podczas dynamicznych rozgrywek;
  • Ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty - dobrze trzymają się w dłoni i są gwarancją celnych i popisowych zagrań;
  • Wyprofilowane pole gry z umieszczonymi wyżej narożnikami stołu - możesz zapomnieć o przestojach w grze spowodowanych tzw. martwymi polami;
  • Intensywna kolorystyka i detale boiska dopracowane w najmniejszych szczegółach.

W skład linii Premier Star wchodzą:

Piłkarzyki Ultra

Dostępne w wersji czarnej i czarno-białej. Nogi stołu wykonane zostały z profili zamkniętych, co zwiększa jego stabilność.

Sprawdź

Piłkarzyki Sector

W ofercie dostępne dwie wersje kolorystyczne: czarno-białe i czarno-niebieskie. Jego niewątpliwą zaletą jest możliwość złożenia, aby w przerwach między rozgrywkami nie zajmował cennego miejsca.

Sprawdź

Piłkarzyki Corner

W ofercie dostępne dwie wersje kolorystyczne tego stoły: czarno-złoty i czarno-czerwony. Kąt nachylenia nóg gwarantuje, że stół ani drgnie podczas gry.

Sprawdź

Piłkarzyki Attack

Dostępne w kolorze czarnym. Zwróć uwagę na budowę nóg stołu - dzięki kątowi nachylenia i specjalnym wzmocnieniom stół zachowa stabilność niezależnie od intensywności rozgrywek!

Sprawdź