Śnieg i promocje spadają z nieba na Mikołajki! -15% na wybrane produkty Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
48792

Bieżnia elektryczna HS-3200LB Estima

3 389,80 zł 3 988,00 zł
Oszczędzasz 15%
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Nowoczesna bieżnia treningowa HS-3200LB Estima to urządzenie, które pomoże Ci w utrzymaniu formy fizycznej bez konieczności wychodzenia z domu. Estima wyposażona jest w wydajny silnik o mocy 3HP i pozwala nawet bardzo intensywny trening do prędkości sięgającej 20 km/h!  Pas biegowy bieżni Estima posiada wymiary 50/140 cm.

Model Estima daje gwarancję oszczędności miejsca. Bieżnie możesz w łatwy i szybki sposób złożyć do pionu. Rolki transportowe umieszczone na ramie umożliwiają przeniesienie jej w dowolne miejsce. Sensory pomiaru pulsu umieszczone na uchwytach umożliwiają śledzenie tętna w trakcie ćwiczeń. Dołączony do bieżni pas telemetryczny pozwala na kontrolę pulsu bez konieczności trzymania dłoni na uchwytach. 

Bieżnia Estima posiada duży, czytelny komputer wyposażony w 15 programów treningowych, pomiar tkanki tłuszczowej, HRC. 

parametry techniczne

Parametry bieżni

Estima wyposażona jest w nowoczesny silnik o mocy 3HP. Dzięki temu bieżnia jest bardzo wytrzymała i umożliwia nawet intensywny trening do prędkości sięgającej 20 km/h. Maksymalne obciążenie bieżni wynosi 150 kg.

szeroki i wielowarstwowy pas biegowy

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Estima posiada wymiary 50/140 cm. Gwarantuje to swobodny i komfortowy trening. Struktura pasa jest 5-warstwowa, co zapewnia dobrą przyczepność i stabilizację w trakcie biegu.

komputer rowera współpracuje z aplikacjami mobilnymi

Aplikacja mobilna

Dla urozmaicenia codziennych ćwiczeń w domu skorzystaj z aplikacji mobilnej FitShow, kompatybilnej z bieżnią Estima. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie dla systemów Android i IOS. Oferuje programy treningowe oraz umożliwia zapisywanie swoich postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

FitShow

Dodatkowo aplikacja Kinomap będąca kompleksową platformą, która przeniesie twój trening na zupełnie nowy poziom. Dzięki Kinomap zmierzysz się z wirtualnymi trasami rowerowymi oraz trybem rywalizacji w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest z darmowym 14 dniowym okresem dostępu.

Kinomap


regulacja nachylenia pasa biegowego

Nachylenie pasa bieżni

Potrzebujesz intensywniejszego wysiłku? Bieżnia posiada opcję INCLINE - za pomocą przycisku na pulpicie automatycznie możesz zmienić ustawienia nachylenia pasa biegowego w zakresie 0-15%.

None

Amortyzacja

Bieżnia wyposażona jest w wewnętrzny system amortyzacji, dzięki czemu treningi są bezpieczne dla stawów.

pomiar pulsu za pomocą pasa lub czujników w uchwytach

Pomiar pulsu

Dołączony do bieżni Estima pas telemetryczny Polar pozwala na kontrolę pulsu bez konieczności trzymania dłoni na uchwytach. Możesz biec swobodnie! 

uchwyt na urządzenia mobilne

Uchwyt na tablet/telefon

Na środku pulpitu znajduje się specjalny wąski uchwyt na urządzenia mobilne. Twój telefon lub tablet będzie bezpieczny w trakcie treningu.

usb pozwala naładować telefon lub tablet

USB

Wejście USB znajduje się na pulpicie bieżni. W trakcie treningu możesz komfortowo korzystać z telefonu lub tabletu, bez obaw o rozładowanie się sprzętu.

podstawki na napoje

Uchwyt na bidon

Przygotuj się na długi trening! Specjalne miejsca na napój znajdują się po obu stronach pulpitu bieżni.

system składania i transportu

Składanie

Już po treningu? Bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil.  Wystarczy ją złożyć i ustawić w pionie lub poziomie, a dzięki rolkom transportowym możesz łatwo przesunąć ją w dowolne miejsce. 

 DANE TECHNICZNE:

 • Silnik: DC o mocy 3HP
 • Prędkość: 1-20 km/h
 • Max. waga użytkownika: 150 kg
 • Wymiary pasa biegowego : 50/140 cm
 • Wymiary bieżni
  • Rozłożona: 171/83.9/128.2 cm
  • Złożona: 105.5/83.9/145 cm
 • Waga urządzenia: 74 kg 
 • Wymiar kartonu: 180x40x95 cm
 • USB: Tak
 • Bluetooth: Tak
 • Programy treningowe: 15
 • Regulacja nachylenia: Automatyczna, 15%
 • Rolki transportowe: Tak
 •  

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (6)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites