W kategorii produktów: 13
Product filters
- 17%
Bieżnia elektryczna HS-750WP Walk

Bieżnia elektryczna HS-750WP Walk

948.00 zł
1148.00 zł

Najniższa cena: 1148.00 zł

- 20%
Bieżnia elektryczna HS-850WP Primo

Bieżnia elektryczna HS-850WP Primo

1038.00 zł
1298.00 zł

Najniższa cena: 1298.00 zł

- 16%
Bieżnia elektryczna HS-1300WLB Active

Bieżnia elektryczna HS-1300WLB Active

1298.00 zł
1548.00 zł

Najniższa cena: 1548.00 zł

- 13%
Bieżnia elektryczna HS-900LB Clip

Bieżnia elektryczna HS-900LB Clip

1648.00 zł
1888.00 zł

Najniższa cena: 1788.00 zł

Bieżnia elektryczna HS-1200LB Soul
Bieżnia elektryczna HS-1500LB Vista
- 7%
Bieżnia elektryczna HS-1400LB Bolt

Bieżnia elektryczna HS-1400LB Bolt

2698.00 zł
2898.00 zł

Najniższa cena: 2898.00 zł

Bieżnia elektryczna HS-2800LB Integra

Nie lubisz biegać w terenie? Nie masz czasu na dojazdy do siłowni i długie treningi? Bieżnia domowa to rozwiązanie dla Ciebie! Trenuj bez względu na warunki atmosferyczne dzięki bieżniom elektrycznym marki Hop-Sport. Modeluj sylwetkę, spalaj zbędne kalorie i poprawiaj wydolność, gdzie chcesz i kiedy chcesz. 

Rodzaje bieżni treningowych

Dokonując najbardziej podstawowego podziału bieżni do domu, możemy wyszczególnić ich dwa typy: bieżnie do biegania oraz bieżnie do chodzenia. Poniżej przedstawiamy ich krótką charakterystykę. 

Bieżnie do biegania

Sprzęt fitness, jakim jest domowa bieżnia do biegania, cechuje większa prędkość maksymalna, niż ma to miejsce w bieżniach do chodzenia, oraz górny panel sterujący z uchwytami. Bieżnie do biegania zazwyczaj posiadają także boczne pasy zeskokowe, w razie potrzeby nagłego przerwania treningu. Istotnym elementem tego typu bieżni jest klucz bezpieczeństwa, który natychmiast zatrzymuje pas biegowy w momencie nagłego zeskoku lub upadku. 

Bieżnie do chodzenia

Prędkość, jaką można rozwinąć na bieżni do chodzenia wynosi maksymalnie 8km/h. Dlatego tego typu sprzęt sprawdza się do lekkich treningów obejmujących marsz i trucht. Komputer treningowy umieszczony jest na poziomie pasa biegowego, a brak obecności uchwytów, sprawia, że bieżnia do chodzenia nie nadaje się do intensywnych treningów z dużą prędkością. Dlaczego? Ponieważ w momencie zaistnienia potrzeby nagłego przerwania treningu, biegacz nie ma możliwości szybkiego zatrzymania się i utrzymania równowagi, co może prowadzić do potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, takich jak upadek lub uraz. Bieżnie do chodzenia wyróżniają kompaktowe wymiary, dzięki czemu można umieścić je pod biurkiem i wprowadzić nieco ruchu podczas nauki lub pracy zdalnej. 

Bieżnie do biegania i chodzenia

Ten typ sprzętu łączy w sobie cechy obu powyższych rodzajów bieżni. Posiada kompaktowe wymiary pasa i boczne uchwyty, które są składane, tak, że można, ale nie trzeba ich używać. Daje to możliwość treningów biegowych, jak i marszu na bieżni wsuniętej pod regulowane biurko. Bieżnie tego typu posiadają silnik umożliwiający rozwinięcie maksymalnej prędkości do 14km/h. 

Składana bieżnia elektryczna – hit w małych mieszkaniach

Powodem, dla którego część osób waha się przed zakupem bieżni do domu, jest duży rozmiar tego rodzaju sprzętu fitness. Z pomocą w rozwiązaniu tego problemu przychodzą bieżnie składane. Pozwalają one na lepszą organizację przestrzeni i zaoszczędzenie miejsca w salonie lub w sypialni.

Rodzaje bieżni ze względu na sposób składania:

  1. Bieżnie ze składanym pasem biegowym do pionu
  2. Bieżnie składane „na płasko”

Bieżnie składane do pionu to zazwyczaj bardziej masywne, zaawansowane sprzęty do ćwiczeń z dużych rozmiarów pasem biegowym. Bieżnie składane na płasko szczególnie dobrze sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach i kawalerkach, gdzie po zakończonym treningu można wygodnie wsunąć je pod łóżko lub za szafę.

Na co zwrócić uwagę, wybierając bieżnię domową?

Decydując się na zakup bieżni elektrycznej, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów, od których zależeć będzie komfort i intensywność naszego treningu. Przede wszystkim należy sprawdzić moc silnika bieżni. Im jest ona wyższa, tym większą prędkość będzie rozwijać urządzenie. Duże zakresy prędkości dają możliwość ustanowienia optymalnego treningu, niezależnie od stopnia zaawansowania, w którym uwzględniony jest zarówno chód, jak i sprint. Ponadto, wybierając bieżnię elektryczną do użytku domowego, warto również zwrócić uwagę czy posiada ona system amortyzacji. To od niego zależy stopień ochrony naszych stawów, a także poziom hałasu, jaki generować będzie urządzenie. Wybierając idealną bieżnię elektryczną, warto również określić swój wzrost oraz wagę i pod tym kątem dopasować produkt. Ma to szczególne znaczenie w kontekście żywotności sprzętu, a także w celu uniknięcia ewentualnych usterek lub kontuzji.

Bieżnia elektryczna domowa – ustawiaj, zmieniaj i trenuj!

Nowoczesne bieżnie elektryczne marki Hop-Sport oferują szeroki wybór modeli o różnych wymiarach i parametrach treningowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno bieżnie podbiurkowe, znane także jako bieżnie do chodzenia czy walking pad'y, jak i profesjonalne bieżnie do intensywnych treningów w domu. Posiadamy bieżnie składane, wyposażone w rolki transportowe, które ułatwiają ich przesuwanie i niwelują ryzyko powstawania zarysowań podłogi. Systemy amortyzacji chronią kolana i stawy przed nadmiernym obciążeniem, a niektóre modele, wyposażone w regulację kąta nachylenia pasa umożliwiają trenowanie podbiegów i marszu na wzniesieniu. Zamontowany w bieżniach komputer z wielofunkcyjnym wyświetlaczem pomaga w monitorowaniu tętna, czasu, dystansu oraz spalonych kalorii. Za jego pomocą możesz ustawiać zróżnicowane programy treningowe oraz łączyć się z interaktywnymi aplikacjami treningowymi poprzez Bluetooth. Elektryczne bieżnie Hop-Sport sprawdzą się idealnie w kontekście domowych ćwiczeń. Dzięki nim zyskasz formę, w zaciszu swojego domu, oglądając przy tym ulubiony serial lub słuchając podcastu. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz model dla siebie!