Nakładki na stoły bilardowe

W kategorii produktów: 15
Product filters

Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości swojego stołu bilardowego, koniecznie zastanów się nad zakupem specjalnej nakładki. Pozwala ona na zmianę standardowego pola do gry w bilard w cymbergaja, ping-ponga lub przysłonięcie go i przekształcenie całego mebla w stół biesiadny. Nakładki na stół bilardowy to kapitalna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić miejsce oraz stworzyć centrum rozrywki w swoim domu, przy którym kapitalnie będą bawić się zarówno dorośli, jak i dzieci. 

Nakładki na stół bilardowy cymbergaj

Cymbergaj to gra zręcznościowa dla dwóch osób, która stała się symbolem świetlic, figlo parków oraz stref rozrywki w hotelach. Dzięki nakładce na stół bilardowy cymbergaj możesz przekształcić swój stół bilardowy w tę kultową grę. Nie musisz mieć dodatkowego mebla, nie musisz tracić czas na stawianie dodatkowych konstrukcji. Wystarczy, że przysłonisz pole do gry nakładką i już! W ten sposób stół do bilardu stanie się miejscem, przy którym doskonale bawić się będą dzieci oraz dorośli. Nakładka cymbergaj przyda się szczególnie podczas imprez dla dzieci – urodzin, komunii oraz karnawału

Nakładki na stół ping-pong

Tenis stołowy, zwany również ping-pongiem, przez wiele osób obdarzony jest estymą graniczącą z kultem. To kapitalna rozrywka dla dwóch osób, szczególnie mile widziana w szkołach, ośrodkach wypoczynkowych, a także świetlicach. Aby grać w ping-ponga, wystarczą jedynie dwie paletki, siatka i piłeczka. Polem do gry może być nawet zwyczajny stół, a dzięki nakładkom do tenisa stołowego – również stół bilardowy. W sklepie Hop-Sport znajdziesz specjalne zestawy, dzięki którym w mgnieniu oka stworzysz miejsce do gier i zabaw w swoim własnym domu. Zawierają one najpotrzebniejsze akcesoria do wybranych gier, umożliwiające zabawę ze znajomymi i rodziną już w dniu zakupu!

Nakładka na stół bilardowy blat

Stoły bilardowe ze względu na swoje gabaryty zajmują przeważnie znaczną ilość miejsca. W przypadku imprez na wiele osób muszą być przestawiane, aby w ich miejscu mogły się znaleźć stoły biesiadne. Jednak dzięki nakładkom na stół bilardowy blat nie musisz dźwigać ciężkich mebli ani niczego przestawiać. Wystarczy jedynie solidna płyta MDF, która przysłoni pole do gry. Dobrze dopasowana nakładka zabezpiecza stół bilardowy, jednocześnie pozwalając na przygotowanie na nim posiłków, serwowanie ich, a nawet spożywanie. 

Nakładka na stół bilardowy – jak wybrać?

Wybór nakładki na stół bilardowy uzależniony jest od rozmiaru stołu. Na rynku istnieją produkty dopasowane do powierzchni gry, którą mają przysłonić. Ich wymiary określane są w stopach (FT). Jedna stopa to ok. 30 cm. Do najpopularniejszych produktów należą m.in.:

  • nakładki na stół 7 ft,
  • nakładki na stół 8ft,
  • nakładki na stół 9 ft.

Wysokiej klasy produkty są nie tylko dobrze dopasowane, ale również odporne na wilgoć, zarysowania, wgniecenia oraz zabrudzenia. Doskonale imitują drewno, będąc jednocześnie ozdobą. Najlepsze nakładki na stół bilardowy oraz solidne stoły do gry w bilard w różnych rozmiarach dostępne są w ofercie sklepu Hop-Sport. Dzięki nim zorganizujesz grilla lub imprezę w ogrodzie, na której każdy będzie się bawił szampańsko!