Kij treningowy składany z ekspa - 0
Kij treningowy składany z ekspa - 1
Kij treningowy składany z ekspa - 2
Kij treningowy składany z ekspa - 3
Kij treningowy składany z ekspa - 4
Kij treningowy składany z ekspa - 5
Kij treningowy składany z ekspa - 6
Kij treningowy składany z ekspa - 0
Kij treningowy składany z ekspa - 1
Kij treningowy składany z ekspa - 2
Kij treningowy składany z ekspa - 3
Kij treningowy składany z ekspa - 4
Kij treningowy składany z ekspa - 5
Kij treningowy składany z ekspa - 6
Hop-Sport

Kij treningowy składany z ekspanderami niebieski

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

54.98 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Kolor:

Opis

Kij treningowy składany z ekspanderami HS-T090GS niebieski marki Hop-Sport to przyrząd do ćwiczeń, który powstał z połączenia kija gimnastycznego i i 2 ekspanderów zakończonych uchwytami. Ekspandery przymocowane zostały do końców kija. Regularne treningi z wykorzystaniem kija pomagają zwiększać zakres ruchu i rozbudować mięśnie. Wielką zaletą jest to, że trenując możesz szybko zmieniać pozycje i rodzaje ćwiczeń - od dziś nie straszna ci nuda!
Dlaczego kij z ekspanderami jest tak popularnym przyrządem fitness? Zaletą jest rozmiar - to niewielkie i lekkie urządzenie, które łatwo przetransportujesz. Ponadto nie ogranicza cię przestrzeń - ćwiczyć z nim możesz nawet na niewielkim metrażu. Kij treningowy to urządzenie idealne dla osób w każdym wieku i w każdej kondycji. Jest odpowiedni dla osób otyłych i w starszym wieku.

Wszechstronne zastosowanie

Szukasz wielofunkcyjnego przyrządu do treningów? Kij treningowy składany z ekspanderami HS-T090GS marki Hop-Sport to odpowiedź na różnorodne potrzeby. Znajdzie zastosowanie w treningu siłowym, ogólnorozwojowym, cardio, ćwiczeniach wzmacniających. Może być używany jako narzędzie wspomagające w rehabilitacji. Pamiętaj jednak, aby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania.

Jakie ćwiczenia możesz wykonywać przy użyciu kija z ekspanderami?

  • przysiady z wykrokiem;
  • wykroki naprzemienne;
  • ćwiczenia na biceps, triceps, mięśnie naramienne, mięśnie pośladkowe;
  • zestaw treningowy na brzuch.

Ćwiczenia z wykorzystaniem ekspanderów polegają na naciąganiu linek rękami i nogami. Im guma jest elastyczniejsza, tym urządzenie stawia mniejszy opór mięśniom i ćwiczenia są łatwiejsze. Im opór linek jest większy, tym trening staje się intensywniejszy.

Zalety stosowania

Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem kija treningowego poprawiają wydolność, pozwalają zwiększyć masę mięśniową i wyrzeźbić sylwetkę, ale nie tylko. Są to idealne ćwiczenia dla wszystkich, którzy chcą poprawić koordynację ruchową i gibkość, polepszyć ruchomość w stawach i zwiększyć zakres ruchu w ciele. Kij treningowy zapewni ci uatrakcyjnienie standardowego, codziennego treningu.

None

Profesjonalne wykonanie

Składa się z drążka o długości 90 cm, na którego końcach znajdują się uchwyty. Drążek jest wykonany ze stali i pokryty przyjemną w dotyku powłoką z pianki EVA. Po obu stronach drążka przymocowane są linki zwane ekspanderami. Uchwyty ekspanderów łatwo trzymają się w dłoni i nie wyślizgują, nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Kij został wykonany z najwyższą starannością, tak aby mógł służyć jak najdłużej.

Zestaw 2 gum oporowych 37-137kg
Zestaw 4 gum oporowych 12-80kg
Zestaw 2 gum oporowych 23-80kg
- 15%
Zestaw 4 gum oporowych 7-57kg

Zestaw 4 gum oporowych 7-57kg

144.50 zł
170.00 zł

Najniższa cena: 170.00 zł

Guma oporowa 55-137kg - szara