Trampolina dynia 14FT z siatką - 0
Trampolina dynia 14FT z siatką - 1
Trampolina dynia 14FT z siatką - 2
Trampolina dynia 14FT z siatką - 3
Trampolina dynia 14FT z siatką - 4
Trampolina dynia 14FT z siatką - 5
Trampolina dynia 14FT z siatką - 6
Trampolina dynia 14FT z siatką - 7
Trampolina dynia 14FT z siatką - 8
Trampolina dynia 14FT z siatką - 9
Trampolina dynia 14FT z siatką - 10
Trampolina dynia 14FT z siatką - 11
Trampolina dynia 14FT z siatką - 0
Trampolina dynia 14FT z siatką - 1
Trampolina dynia 14FT z siatką - 2
Trampolina dynia 14FT z siatką - 3
Trampolina dynia 14FT z siatką - 4
Trampolina dynia 14FT z siatką - 5
Trampolina dynia 14FT z siatką - 6
Trampolina dynia 14FT z siatką - 7
Trampolina dynia 14FT z siatką - 8
Trampolina dynia 14FT z siatką - 9
Trampolina dynia 14FT z siatką - 10
Trampolina dynia 14FT z siatką - 11
Hop-Sport

Trampolina ogrodowa pumpkin 14ft (427 cm) czarno-szara z siatką wewnętrzną

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Opis

Trampolina Hop-Sport 14ft (427 cm) to wysokiej jakości produkt. Będzie doskonałym wyborem jako prezent dla aktywnych i energicznych dzieci. Dzięki niej codzienne zabawy w ogrodzie lub na działce zmienią się w fantastyczną przygodę! Trampolina została wykonana z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zabawa na niej jest bezpieczna. Sprzęt jest stabilny, nie chybotliwy, wytrzymały i odporny na uszkodzenia i korozję. Maksymalne obciążenie tej zabawki może wynieść aż 150 kg!
Trampolina ma zaokrąglony stelaż i przypomina kształtem dynię. Taka budowa zapewnia optymalne napięcie siatki. Trampolina jest zaopatrzona w wewnętrzną siatkę ochronną. Dzięki wygiętym słupkom ich odległość od siatki jest większa niż w tradycyjnej trampolinie, co zwiększa bezpieczeństwa w trakcie skakania.
Trampoliny z tej serii odróżnia wyższa stabilność i zastosowanie połączeń typu T przy łączeniu elementów konstrukcyjnych. Są trwałe, doskonale trzymają i są łatwe w montażu.

Wszystkie modele trampolin marki Hop-Sport wykonane zostały zgodnie z normami PN-EN 71-14 oraz posiadają Certyfikat INTERTEK w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa podczas zabawy

Solidna konstrukcja

Wszystkie elementy konstrukcyjne trampoliny ogrodowej marki Hop-Sport wykonano z wysokiej jakości stali hartowanej, ocynkowanej i galwanizowanej, co zapewnia trwałość trampoliny przez wiele sezonów oraz skuteczną ochronę konstrukcji przed korozją i niszczeniem. Poszczególne elementy łączy się ze sobą za pomocą długich śrub. Stelaż trampoliny tworzą 4 podwójne nogi w kształcie litery “U”. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Ich zadaniem jest stabilizowanie całej konstrukcji i zapewnienie bezpieczeństwa nawet podczas bardzo intensywnych zabaw/skoków.

Górne pałąki stelaża zostały wykonane z włókna szklanego - lekkiego, mocnego i odpornego na korozję materiału, który wykazuje dużą sprężystość. Siatka jest przymocowana do pałąków za pomocą połączeń typu T, które zapewniają wysoką stabilność trampoliny i są łatwe w montażu.  Dyniowaty kształt stelaża zapewnia większą powierzchnię do zabawy. Dzięki wygiętym słupkom, odległość od siatki jest większa, niż w tradycyjnej trampolinie, co zwiększa bezpieczeństwa w trakcie skakania.

Bezpieczna zabawa

Elementem, który decyduje o wysokich skokach są sprężyny. W tym modelu zastosowano 80 solidnych sprężyn o gęstym splocie. Prawidłowo zainstalowane sprężyny nie wysuną się podczas zabawy lub treningu. Sprężyny w trampolinie marki Hop-Sport zostały okryte dwuwarstwowym materiałem wypełnionym gąbką.

Osłona zabezpiecza pole zabawy i chroni przed urazami - noga dziecka nie wpadnie pomiędzy sprężyny. Ponadto stanowi skuteczną warstwę ochronną przed śniegiem, deszczem i innymi warunkami atmosferycznymi, zabezpiecza sprzęt przed korozją przedłuża żywotność sprzętu.

Batut, zwany też matą do odbić, jest bardzo ważnym elementem trampoliny, od którego zależy jakość zabawy. Mata  jest wykonana z polipropylenu z wyściółką z pianki EVA o grubości 20 mm. Jest odporna na duże obciążenia, ale także na wilgoć, promieniowanie słoneczne UV oraz inne warunki atmosferyczne. Ma idealnie gładką powierzchnię oraz cechuje się dużą sprężystością, dzięki czemu pozwala na prawdziwe akrobacje. Sprężyny zostały wykonane z wytrzymałego materiału i dodatkowo ocynkowane, nie odkształcają się pomimo intensywnego użytkowania trampoliny.

Mocna siatka ochronna

Wykonana z wysokiej jakości polietylenu, wysoka siatka ochronna o gęstym splocie, zapinana na zamek i na klamerki, gwarantuje bezpieczeństwo nawet podczas intensywnej zabawy. Jest to szczególnie istotne w przypadku najmłodszych użytkowników. Wejście do środka jest możliwe dzięki rozsunięciu zamka. Zamek posiada kształt litery L, wchodzenie i wychodzenie z trampoliny jest jeszcze bardziej wygodne. Dodatkowo, zamek jest w innym kolorze niż siatka, co ułatwia dzieciom zlokalizowanie wyjścia. Siatka zastosowana w tym modelu jest siatką wewnętrzną, która rozgranicza matę od strefy sprężyn - nie trzeba się więc martwić, że w czasie skoków noga użytkownika trampoliny utknie między sprężynami. Siatka wewnętrzna jest podtrzymywana przez górny krąg wsparty na ośmiu wygiętych wspornikach.

Atrakcyjne gratisy

Dodatkowo, otrzymujesz od nas:

praktyczny pokrowiec ochronny na batut,
drabinkę,
organizer (siatkę) na obuwie lub inne akcesoria
haki, za pomocą których przytwierdzisz trampolinę do podłoża,
rękawiczki do montażu,
piłki z logo Hop-Sport do gier i zabaw z rodziną oraz przyjaciółmi.

Bezpieczeństwo:
Zgodność z normami PN-EN 71-14
Certyfikat INTERTEK - nasze trampoliny homologowane są przez najlepszą, renomowaną instytucję badawczą w Europie - Intertek z Wielkiej Brytanii. Badane produkty poddawane są wnikliwym testom pod względem bezpieczeństwa oraz wymogów jakościowych.

Dane techniczne

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-PT14I czarno-szary
 • Instrukcja w języku polskim: tak
 • Maksymalne obciążenie: 150 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Waga brutto: 76,5 kg
 • Wymiary kartonu 1/3: 172 x 40,5 x 15 cm
 • Wymiary kartonu 2/3: 169 x 43,5 x 21,5 cm
 • Wymiary kartonu 3/3: 112 x 38,5 x 15,5 cm
 • Rozmiar: 14 ft
 • Średnica: 427 cm
 • Wysokość od podłoża do maty: 80 cm
 • Wysokość siatki: 180 cm
 • Mocowanie siatki: Wewnętrzne
 • Materiał siatki: Wytrzymały polietylen o grubości 100g/m2 (oczka)
 • Materiał maty: Sprężysty polipropylen o grubości 275g/m2 (wysoka odporność na UV)
 • Średnica maty: 382 cm
 • Szerokość osłonki na sprężyny: 30 cm
 • Grubość osłonki na sprężyny: 20 mm
 • Materiał osłonki na sprężyny: Mieszanka PVC z PE (PVC 310g/m2 + PE 110g/m2)
 • Wypełnienie osłonki: Pianka PVC
 • Ilość sprężyn: 80 sztuk o grubości drutu 3 mm, ilości zwojów 28
 • Ilość nóg: 4 sztuki o parametrach rurek śr. 38mm i gr.1.2 mm
 • Ilość słupków: 8 sztuk składające się z 16 rurek o parametrach śr. 25mm i gr.1.2mm
 • Ilość elementów ramy: 8 sztuk o parametrach śr. 42mm i gr.1.35mm