Trampoliny

Akcesoria do trampolin

W Hop-Sport znajdziesz najlepsze akcesoria do trampolin ogrodowych. Pomogą Ci one w utrzymaniu czystości, zadbaniu o bezpieczeństwo osób korzystających, a także zabezpieczą sprzęt przed działaniem czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne akcesoria do trampolin, a wśród nich m.in. drabinki, osłony przeciwdeszczowe czy też siatki zewnętrzne oraz wewnętrzne. Jeśli czegoś Ci brakuje, z pewnością to mamy! Sprawdź oryginalne akcesoria do trampolin Hop-Sport!

Po co akcesoria do trampoliny?

Dobrej jakości akcesoria do trampolin ogrodowych pozwolą Ci na przedłużenie żywotności Twojego sprzętu, zabezpieczenie go przed działaniem czynników atmosferycznych i podniesienie bezpieczeństwa osób korzystających z niego. Dzięki nim zyskasz komfort i spokój, które są niezbędne do dobrej zabawy w ogrodzie. Ważne, abyś wybierał akcesoria dedykowane do konkretnych modeli, czyli pochodzące od producenta. W naszym asortymencie znajdziesz produkty kompatybilne z trampolinami Hop-Sport. Dzięki nim zastąpisz lub uzupełnisz akcesoria oryginalne.

Akcesoria do trampoliny – jak dopasować?

Najważniejszą zasadą przy kupowaniu akcesoriów do trampolin jest sugerowanie się specyfikacją produktową. Jedynie kupując oryginalne akcesoria i gadżety masz pewność, że będą one pasowały i spełnią swoje zadanie. Istnieje możliwość skorzystania z produktów innego producenta lub wykonanie swoich zamienników, lecz może to wpłynąć na poziom bezpieczeństwa osób korzystających z trampoliny oraz na jej cechy fizyczne. 

Jakie akcesoria do trampoliny kupić?

Wśród najpotrzebniejszych akcesoriów do trampolin można wyróżnić m.in.:

  • drabinki do trampolin – umożliwiające wygodne wchodzenie do trampolin,
  • osłony przeciwdeszczowe do trampolin – do zabezpieczania sprzętu przed działaniem wody,
  • osłonki sprężyn – chroniące użytkowników przed kontaktem z elementami ostrymi i niebezpiecznymi,
  • siatki wewnętrzne i zewnętrzne – zabezpieczające osoby znajdujące się w batucie,
  • maty do skakania – podstawa konstrukcyjna trampolin.

W przypadku sprzętów do zabawy w ogrodzie, jakimi są trampoliny, kluczowe jest, aby ich poszczególne komponenty wykonane były z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Ważne również, aby były pozbawione elementów ostrych bądź zagrażających zdrowiu i życiu lub posiadały specjalną osłonę na nie. 

Trampoliny ogrodowe

Ogrodowa strefa relaksu jest niczym bez miejsca, w którym można się bawić oraz odpoczywać. Aby je stworzyć, wystarczy zakup prostego przyrządu gimnastycznego - trampoliny fitness ogrodowej. Nie musisz jednak wykonywać na niej skomplikowanych figur akrobatycznych ani skoków wzwyż. Wystarczy, że spędzisz w niej czas z najbliższymi, bawiąc się i odpoczywając na świeżym powietrzu!

Najlepsze trampoliny ogrodowe

Na stronie sklepu internetowego Hop-Sport znajdziesz szeroką ofertę najlepszych trampolin ogrodowych na rynku, zróżnicowane pod względem rodzajów, gabarytów oraz parametrów technicznych. Dzięki nim urządzisz strefę relaksu dla całej rodziny oraz sprawisz, że każdy kinder bal będzie miał swoją atrakcję. Wszystkie trampoliny ogrodowe ze sklepu Hop-Sport wykonane zostały z dbałością o szczegóły oraz z materiałów dających gwarancję bezpieczeństwa. Posiadają one zabezpieczenie w postaci siatki ochronnej, wytrzymałe stelaże ze stalowymi elementami konstrukcyjnymi oraz polipropylenowe maty do skakania, odporne na czynniki atmosferyczne. Przejrzyj asortyment, wybierz idealną trampolinę ogrodową i zamień swój ogród w strefę niekończącej się zabawy! 

Trampolina ogrodowa dla dzieci

O zakupie trampoliny ogrodowej najczęściej myślą dorośli, którzy chcą stworzyć kącik zabaw i aktywności dla młodszych i starszych dzieci. Ten przyrząd gimnastyczny stanowi wspaniałe uzupełnienie dla innych elementów ogrodu: piaskownic, zjeżdżalni oraz huśtawek ogrodowych. Dzieci mogą spędzać w nim całe dni, bawiąc się lub ćwicząc z rówieśnikami. Ważne jednak, aby przed zakupem zapoznać się ze szczegółową specyfikacją sprzętu. Dobrej jakości trampolina ogrodowa posiada specjalne zabezpieczenie w formie siatki zewnętrznej lub wewnętrznej.

Dla młodszych dzieci polecane są trampoliny ogrodowe z siatką wewnętrzną. Mimo iż mają mniejszą powierzchnią do skakania, to siatka oddziela maluchy od stelaża, jednocześnie nie dając im możliwości wykonania niebezpiecznych podskoków. Podczas zakupu trampoliny dla dzieci, warto również zwrócić uwagę na jej maksymalne obciążenie oraz wymiary (określane przeważnie w stopach - FT). Idealnym wyborem dla rodziny z dwójką dzieci będzie trampolina ogrodowa 8 ft zdolna do dźwigania ciężarów maksymalnych o wartości 150 kg. Jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne i nadają się dla małych dzieci, jak i starszaków.

Trampolina ogrodowa z siatką zewnętrzną

Siatka ochronna umieszczona na zewnątrz maty do skakania daje o wiele większe pole do manewru. Dzięki niej można skakać wyżej i robić wymyślne figury akrobatyczne. Duże trampoliny ogrodowe z siatką zewnętrzną są przez to produktem dedykowanym głównie dorosłym oraz starszym dzieciom (powyżej 4 roku życia).

Najczęściej trampoliny tego typu mają znaczne rozmiary - 16 ft lub więcej oraz są zdolne do pomieszczenia dużej ilości dzieci. Kupuje się je na poczet figlo parków, okazyjnych imprez w ogrodzie lub na użytek przedszkoli i szkół. Niezależnie od konstrukcji siatki ochronnej, przed zakupem trampoliny należy przygotować w specjalny sposób otoczenie, aby uniknąć ewentualnych wypadków.

Najlepiej, jeżeli oczyścimy teren ze zbędnych przedmiotów, zabawek oraz oddalimy trampolinę od krzewów czy zbiorników wodnych. Dorośli chcący poskakać na trampolinie ogrodowej z siatką zewnętrzną powinni przestrzegać zasad bezpieczeństwa m.in.:

• nie wchodzić do środka pod wpływem alkoholu, 

• nie przerabiać samodzielnie elementów konstrukcyjnych,

• nie poddawać ekstremalnym próbom wytrzymałościowym maty do skakania. 

Trampolina ogrodowa z siatką wewnętrzną

Najczęstszym produktem kupowanym przez rodziców dla swoich pociech są trampoliny ogrodowe z siatką wewnętrzną. Dają one niezbędną bezpieczeństwo, gdyż oddzielają skaczących od stelaża specjalną siatką ochronną. W ten sposób zmniejsza się powierzchnia maty do skakania, co ogranicza wykonywanie akrobacji i dużych skoków. Siatka ochronna często zwęża się ku górze, tworząc specyficzny kształt popularnego na Halloween warzywa - stąd trampolina fitness dynia lub trampolina ogrodowa pumpkin.

Tego typu trampoliny nie nadają się jednak do użytku dla dorosłych, gdyż mogą oni w ferworze zabawy zniszczyć konstrukcję lub rozerwać podczas skoku siatkę. Najczęściej korzystają z nich małe dzieci. Kupując nową trampolinę ogrodową dla dzieci, warto zwrócić uwagę, czy zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria. Tego typu gadżety podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkowników oraz dają możliwość bezawaryjnego korzystania z trampoliny przez długi czas. Kupując każdorazowo trampoliny ogrodowe w sklepie Hop-Sport możesz liczyć na gratisy w postaci m.in.:

• maty ochronnej na sprężyny, 

• drabinki do wchodzenia,

• haków do mocowania z podłożem,

• piłki do zabawy. 

Trampoliny ogrodowe marki Hop-Sport to gwarancja udanej zabawy! W ofercie znajdziesz zarówno trampoliny do ogrodu z siatką zewnętrzną jak i wewnętrzną. Szeroki wybór rozmiarów trampolin pozwoli Ci na wybranie modelu dopasowanego do Twoich potrzeb i powierzchni ogrodu jaką dysponujesz. Do naszych trampolin dołączamy kompletny zestaw montażowy, pokrowiec przeciwdeszczowy na batut oraz piłki do gry, które umilą i urozmaicą czas spędzony na zewnątrz. 

Do każdej z naszych trampolin dokupisz interesujące Cię akcesoria, od siatek, przez batut, osłonę aż po drabinkę lub sprężyny. 

Sprawdź ofertę trampolin ogrodowych Hop-Sport i wprowadź więcej aktywności na świeżym powietrzu w zaciszu przydomowego ogrodu.