Wałek roller do masażu EVA 33c - 0
Wałek roller do masażu EVA 33c - 1
Wałek roller do masażu EVA 33c - 2
Wałek roller do masażu EVA 33c - 3
Wałek roller do masażu EVA 33c - 4
Wałek roller do masażu EVA 33c - 5
Wałek roller do masażu EVA 33c - 6
Wałek roller do masażu EVA 33c - 7
Wałek roller do masażu EVA 33c - 0
Wałek roller do masażu EVA 33c - 1
Wałek roller do masażu EVA 33c - 2
Wałek roller do masażu EVA 33c - 3
Wałek roller do masażu EVA 33c - 4
Wałek roller do masażu EVA 33c - 5
Wałek roller do masażu EVA 33c - 6
Wałek roller do masażu EVA 33c - 7
Hop-Sport

Wałek roller do masażu EVA 33cm fioletowy

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Opis

Wałek korekcyjny 33 cm z wypustkami fioletowy marki Hop-Sport to rewelacyjny przyrząd do rozluźniania napięcia mięśni , masażu, rehabilitacji. Wałki wykorzystywane są po intensywnym wysiłku fizycznym, także przez sportowców, ich zastosowanie pomaga zregenerować i zwiększyć elastyczność mięśni , zredukować zakwasy, przyspieszyć regenerację po urazach i kontuzjach. Zastosowanie wałka w codziennym treningu pobudza krążenie i doskonałym uzupełnieniem walki z cellulitem. Wałek wykonany jest z materiału PVC (wnętrze wałka jest puste). Pokrycie wykonane zostało z pianki EVA. Wałek posiada 2 rodzaje wypustek , które zapewniają intensywny i głęboki masaż - zdecydowanie mocniejszy, niż w przypadku rollerów o gładkiej lub lekko strukturalnej powierzchni. Z tego powodu model polecany jest dla osób o co najmniej przeciętnej lub atletycznej budowie ciała. Cechą charakterystyczną rollera jest pusty rdzeń, który zapewnia użytkownikowi bardziej komfortowy chwyt niż w przypadku wałka o pełnym środku.
Dzięki swoim wymiarom i wadze roller jest łatwy w transporcie, a ilość ćwiczeń z nim praktycznie nieograniczona.

Regeneracja mięśni

Rolowanie przed treningiem (w formie rozgrzewki) pozwoli zwiększyć zakres ruchu podczas ćwiczeń, rozluźni ciało nie odbierając sił na trening. Rolowanie po treningu sprawia, że ciało będzie mniej obolałe i szybciej się zregeneruje po ciężkiej aktywności fizycznej - ustąpią tzw. zakwasy.  Ponadto rolowanie pobudza krążenie krwi, sprawiając, że ciało staje się bardziej jędrne i smukłe . Z uwagi na swój rozmiar i powierzchnię z wypustkami, zapewniającymi głęboki docisk, polecany jest do intensywnego rozluźniania całego ciała (pleców, ramion, pośladków, ud, łydek, etc.).

Skuteczny automasaż

Automasaż wałkiem pozwoli ci zapomnieć o bólu. Aby wykonać masaż połóż się spokojny i zrelaksowany na plecach i umieść kulkę o odpowiednio dobranej twardości pod odpowiednim punktem ciała. Następnie poruszaj ciałem tak powoli, jak to możliwe. Zwróć uwagę, aby uzależnić ucisk od własnych preferencji: zmieniaj nacisk wałka na ciało w zależności od miejsca tak, aby masaż dawał przyjemny ucisk, lecz nie sprawiał nadmiernego bólu.

Wodoodporny materiał

Rollery wykonane są m.in. ze sprężystej pianki EVA o średnim stopniu twardości, która jest trwała, lekka, ale jednocześnie zapewnia odpowiedni ucisk podczas masażu. Ponadto, pianka nie wchłania wody, jest łatwa w czyszczeniu, nie zawiera substancji zapachowych, dzięki czemu zapewnia pełną higienę i bezpieczeństwo użytkowania.

Ławka rzymska HS-1018 z podparciem
Gryf mocno łamany 120 cm (30 mm)
- 20%
Ławka treningowa HS-1035 z modlitewnikiem

Ławka treningowa HS-1035 z modlitewnikiem

299.00 zł
375.00 zł

Najniższa cena: 375.00 zł

Worek bokserski stojący HS-BB170S