- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
Hop-Sport

Worek bokserski stojący HS-BB180S

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

799.00 zł

114 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Wysokość całkowita:

Opis

Worek treningowy wolnostojący marki Hop-Sport to świetna alternatywa dla tradycyjnego worka bokserskiego, który nie wymaga montowania na suficie. To narzędzie, które może być wykorzystane nie tylko do doskonalenia technik sztuk walki, ale również jako forma treningu wzmacniającego, ukierunkowanego na budowanie siły i rzeźby mięśni . Worek treningowy o wysokości 180 cm i średnicy 32 cm, charakteryzuje się innowacyjnym systemem anti-shock , opartym na 4 sprężynach z odbojnikami, który niweluje drgania i wibracje powstające podczas treningu. Stabilna podstawa , wyposażona w 25 przyssawek , zapobiega przesuwaniu się worka i zapewnia bezpieczny trening w domowym zaciszu .

Efektywny i bezpieczny trening

Worek wolnostojący Hop-Sport o wymiarach 180 x 32 cm stanowi doskonałą propozycję zarówno do treningów sztuk walki, jak i jako narzędzie do ćwiczeń wzmacniających , mających na celu rozwijanie siły i rzeźby mięśni. Dzięki zastosowanym innowacjom, takim jak system anti-shock , oparcie na sprężynowych podstawach oraz technologia obrotu o 360 stopni , zapewnia on efektywny i bezpieczny trening , całkowicie eliminując potrzebę montażu w suficie, co jest konieczne w przypadku tradycyjnych worków bokserskich.

System absorbcji wstrząsów

Wolnostojący worek treningowy wyposażono w innowacyjną technologię anti-shock , która efektywnie eliminuje drgania i wibracje powstające podczas wykonywania ciosów. Działa to na zasadzie systemu czterech sprężyn umieszczonych u podstawy worka, z dodatkowymi odbojnikami po obu stronach. W momencie zadawania ciosu, sprężyny reagują, cofając się do tyłu, a odbojniki skutecznie tłumią wszelkie wibracje . Mechanizm ten pozwala użytkownikowi odczuwać minimalne drgania, co przekłada się na większy komfort treningu.

Solidne wykonanie

Materiał wykonania to jeden z kluczowych elementów , na który powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze worka treningowego. Do produkcji worka wolnostojącego użyliśmy aż 4 warstw różnych materiałów o odmiennych właściwościach, aby zapewnić Ci optymalne warunki treningowe . Na wypełnienie worka bokserskiego składają się skrawki tkaniny, co w odróżnieniu od wypełnienia sypkiego, nie powoduje powstawania odkształceń, uszkodzeń, ani wypadania drobinek podczas intensywnych ćwiczeń.

Stabilna podstawa worka

Worek treningowy wolnostojący opiera się na solidnej podstawie, którą można wypełnić zarówno wodą, jak i piaskiem. Waga podstawy po napełnieniu wodą wynosi 75 kg, z kolei wypełnienie piaskiem zapewnia dociążenie wynoszące 135 kg i to właśnie odpowiednie dociążenie podstawy o wymiarach 61x61x38 cm gwarantuje wyjątkową stabilność worka . Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, podstawa wyposażona jest w aż 25 przyssawek , które mocno i pewnie trzymają worek bokserski w pionie, eliminując ryzyko przewrócenia lub przesuwania się produktu po podłodze podczas treningu. Wolnostojące worki treningowe, w odróżnieniu od tradycyjnych modeli:

  • nie wymagają wiercenia w suficie ani zawieszania,
  • można nimi trenować w różnych miejscach , włącznie z wysokimi budynkami lub ogrodem,
  • eliminują hałas , charakterystyczny dla łańcucha używanego w tradycyjnych workach bokserskich.
Worek bokserski stojący HS-BB170S
Zestaw 2 gum oporowych 37-137kg
- 26%
Rower mechaniczny HS-010H Rio biały

Rower mechaniczny HS-010H Rio biały

258.00 zł
348.00 zł

Najniższa cena: 348.00 zł

Ławka treningowa HS-2040HB składana
Zestaw do akupresury - żółty
Trenażer mięśni brzucha HS-2001ABT
Poręcz stacjonarna HS-2015K z ławką