Atlas HS-1054K - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
Atlas HS-1054K - 6
Atlas HS-1054K - 7
Atlas HS-1054K - 8
Atlas HS-1054K - 9
Atlas HS-1054K - 10
Atlas HS-1054K - 11
Atlas HS-1054K - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
Atlas HS-1054K - 6
Atlas HS-1054K - 7
Atlas HS-1054K - 8
Atlas HS-1054K - 9
Atlas HS-1054K - 10
Atlas HS-1054K - 11
Hop-Sport

Atlas treningowy z workiem 3-stanowiskowy HS-1054K

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

2648.00 zł

14 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Atlas do ćwiczeń 3-stanowiskowy HS-1054K z workiem marki Hop-Sport to sprawdzony sprzęt treningowy, z którego mogą korzystać wszyscy domownicy – niezależnie od płci i sprawności fizycznej. To wielofunkcyjne urządzenie pozwala odtworzyć profesjonalną siłownię w domu. Atlas pozwala zadbać o sylwetkę, gwarantuje poprawę kondycji i pozwala na uzyskanie wymarzonej masy mięśniowej. Stanowi doskonałe uzupełnienie treningów tlenowych, takich jak spacery, bieganie, czy ćwiczenia przy użyciu kijków trekkingowych. Dzięki trzem stanowiskom, maszyna do ćwiczeń umożliwia równoległy trening kilku osób. Dodatkowo wyposażony jest w profesjonalny worek bokserski wraz z wypełnieniem oraz z rękawicami.

Stos z obciążeniem

Stos w atlasie pozwala na dopasowanie obciążenia do własnych możliwości. Zmiana obciążenia w stosie jest bardzo prosta: im niżej wepniesz zawleczkę, tym obciążenie  treningowe będzie większe, im wyżej - lżejsze. Łączna waga obciążeń w atlasie wynosi 72 kilogramów, krążki umieszczone zostały w siatce zabezpieczającej. Na początku wykonuj serie z mniejszym obciążeniem, z czasem możesz zwiększać obciążenie w serii przy jednoczesnym zmniejszaniu liczby powtórzeń.

System wzmocnionych linek i krążków

Zastosowany w atlasie system wzmocnionych linek i krążków zapewnia płynną pracę urządzenia. Krążki linowe wyposażone są w łożyska, co  gwarantuje bezpieczny i komfortowy trening. Ruch odbywa się płynnie, a Ty nie musisz obawiać się o ześlizgnięcie się liny. Dodatkowo, guma ochraniająca stalowe linki sprawia, że atlas treningowy działa bardzo cicho.

Wyciąg górny i dolny

W atlasie umieszczono zarówno wyciąg górny jak i dolny. Używanie ich naprzemiennie w treningach sprzyja zachowaniu odpowiednich proporcji ciała. Dolny wyciąg uzupełnia dodatkowe wyposażenie – drążek, lina i opaska. Wyciąg dolny pozwala na trening i rozbudowę mięśnia czworogłowego. Proste ćwiczenia, takie jak prostowanie nóg z użyciem wyciągu dolnego (działają na mięśnie czworogłowe - przód uda) oraz uginanie nóg z użyciem wyciągu dolnego (pracuje grupa mięśni kulszowo-goleniowych - tył uda), pomogą ci osiągnąć efekt wizualny o jakim marzysz. Ściąganie drążka wyciągu górnego to jedno z najpopularniejszych ćwiczeń wykonywanych na siłowni. Odpowiada ono za pracę najszerszych mięśni grzbietu.

Uchwyty do rozpiętek - trenażer klatki piersiowej

Specjalny mechanizm, tzw. butterfly, czyli motylek, to obrotowe dźwignie/uchwyty z obu stron ławki. Uchwyty te służą do ćwiczeń rozpiętek, jednego ze skuteczniejszych ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej. Po zmianie ustawień ta część atlasu może też służyć do wyciskania.

Uchwyt i poręcze

Atlas do ćwiczeń w domu HS-1054K został wyposażony w uchwyt do podciągania oraz poręcze do pompek. Drążek do podciągania umożliwi Ci rozbudowę mięśni grzbietu, a dzięki poręczom wzmocnisz m.in. mięsień trójgłowy ramienia (triceps) oraz mięśnie brzucha. Dzięki tym zastosowaniom uatrakcyjnisz swoje dotychczasowe treningi nowymi umiejętnościami.

Prasa do nóg

Regulowana dźwignia, tzw. prasę do nóg, jest skutecznym przyrządem do treningu dolnych partii mięśni. Dzięki niej łatwiej zmotywować się do takich ćwiczeń.

Składana ławka skośna

Jednym z elementów składowych maszyny do ćwiczeń, jaką jest atlas, jest ławka skośna. Trening na ławce skośnej skupia się głównie na rozciąganiu i wzmacnianiu mięśni brzucha - prostych i bocznych. Doskonałe efekty można osiągnąć ćwicząc zaledwie kilka-kilkanaście minut dziennie! Istnieje możliwość dostosowania kąta nachylenia ławki oraz złożenia jej. Do atlasu dołączone są dwie hantle o wadze 1,5 kg.


Modlitewnik

Modlitewnik gwarantuje świetne urozmaicenie treningu bicepsów. Umożliwia ćwiczenia mięśni ramion w pozycji izolowanej. Lekko pochylona pozycja przyjmowana na modlitewniku pozwala odciążyć plecy, a podparcie ramion pozwala na wykonanie ruchów w pełnym zakresie. Wysokość modlitewnika w atlasie możesz regulować.

Worek i rękawice bokserskie

Trening bokserski rozwija zwinność, szybkość ruchów i wspiera rozwój kondycji. Do atlasu do ćwiczeń HS-1054K  dołączone zostały rękawice i worek bokserski o cylindrycznym kształcie. Ten rodzaj worka treningowego służy do klasycznych ćwiczeń, rozwoju siły uderzeń i szybkości. Dołączone rękawice mają uniwersalny rozmiar, będą doskonałym wyborem dla początkujących.

Przekrój ławki

Oparcie i siedzisko ławki są wykonane warstwowo z deski, grubej, miękkiej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń. Siedziska i oparcia, a także uchwyty wykonane są z neoprenu. Wszystkie te elementy zapewniają maksymalną wygodę i komfort treningu.

Gąbki ochronne

Uchwyty do rozpiętek oraz prasa do nóg zostały osłonięte grubą i wytrzymałą gąbką ochronną, która skutecznie chroni wrażliwe miejsca na ciele w trakcie ćwiczeń siłowych. Gąbka ochronna ma strukturę porowatą, jest szybkoschnąca i zapewnia stabilność i komfort w trakcie treningu.