Pokrowiec na stół bilardowy 7FT - 0
Pokrowiec na stół bilardowy 7FT - 1
Pokrowiec na stół bilardowy 7FT - 0
Pokrowiec na stół bilardowy 7FT - 1
Hop-Sport

Pokrowiec na stół bilardowy 7 FT

Reviews

Sprawdź opinie

99.00 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Pokrowiec wykonany z trwałego materiału gwarantuje skuteczną ochronę powierzchni stołu, utrzymując go w doskonałym stanie na lata. Dodatkowo, łatwy system mocowania sprawia, że założenie pokrowca jest szybkie i wygodne. Korzystając z pokrowca na stół bilardowy 7FT unikniesz osadzania się na nim kurzu i pyłu, a tym samym wyeliminujesz potrzebę częstego czesania sukna. 


Funkcjonalność i wygoda

Pokrowiec na stół bilardowy 7FT skutecznie zabezpiecza powierzchnię blatu oraz przechowywane na nim akcesoria przed kurzem i powstawaniem drobnych zabrudzeń. Używając pokrowca unikniesz konieczności czesania sukna przed rozpoczęciem każdej gry, co nie tylko zaoszczędzi Twój czas, ale także pozwoli zachować jakość i trwałość blatu bilardowego. Pokrowiec pewnie trzyma się stołu, dzięki elastycznej gumce, którą obszyte są rogi produktu. 


Stół bilardowy, to produkt kupowany z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Dokupując dedykowany do stołu pokrowiec, masz pewność, że odpowiednio dbasz o jego ochronę i zachowanie idealnego stanu przed długi czas.