Orbitrek HS-003C Focus - 0
Orbitrek HS-003C Focus - 1
Orbitrek HS-003C Focus - 2
Orbitrek HS-003C Focus - 3
Orbitrek HS-003C Focus - 4
Orbitrek HS-003C Focus - 5
Orbitrek HS-003C Focus - 6
Orbitrek HS-003C Focus - 7
Orbitrek HS-003C Focus - 8
Orbitrek HS-003C Focus - 9
Orbitrek HS-003C Focus - 10
Orbitrek HS-003C Focus - 0
Orbitrek HS-003C Focus - 1
Orbitrek HS-003C Focus - 2
Orbitrek HS-003C Focus - 3
Orbitrek HS-003C Focus - 4
Orbitrek HS-003C Focus - 5
Orbitrek HS-003C Focus - 6
Orbitrek HS-003C Focus - 7
Orbitrek HS-003C Focus - 8
Orbitrek HS-003C Focus - 9
Orbitrek HS-003C Focus - 10
Hop-Sport

Orbitrek magnetyczny HS-003C Focus szary

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie
114 Osób kupiło

Kolor:

Opis

Orbitrek magnetyczny HS-003C Focus marki Hop-Sport to sprzęt fitness, który łączy działanie steppera, bieżni i rowerka stacjonarnego. Zaletą orbitreka jest to, że może z niego korzystać każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Regularne ćwiczenia na tym sprzęcie gwarantują poprawę kondycji fizycznej i zrzucenie nadmiaru kilogramów. Orbitrek HS-003C Focus pracuje bardzo cicho. Dzięki wykorzystaniu oporu magnetycznego oraz dodatkowemu wyciszeniu koła zamachowego , możesz ćwiczyć swobodnie nawet w godzinach nocnych, nie naruszając spokoju i ciszy domowników i sąsiadów. Manualna regulacja oporu pozwala na dopasowanie trudności treningu do indywidualnych preferencji.​ Orbitrek HS-003C Focus posiada wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD, który umożliwia kontrolę postępów w treningu. Wyposażony jest w uchwyt na tablet lub telefon, dzięki czemu w trakcie ćwiczeń możesz oglądać film lub słuchać energicznej muzyki. Sensory pomiaru pulsu umieszczone na dodatkowej kierownicy, pozwalają kontrolować tętno i modyfikować intensywność ćwiczeń odpowiednio do potrzeb użytkownika. Uchwyty orbitreka pokryte są miękką pianką , co zwiększa komfort treningu.

Wielofunkcyjny komputer treningowy orbitreku magnetycznym HS-003C Focus szary

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Orbitrek Focus wyposażony został w wielofunkcyjny komputer i czytelny wyświetlacz.

Funkcje komputera:
1. SCAN : Wyświetla: czas treningu, pokonany dystans, prędkość, ilości spalonych  kalorii, puls oraz całkowitą liczbę kilometrów.
2. TIME : Wyświetla czas treningu. Za pomocą przycisku “set” można wprowadzić wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
3. SPEED : Wyświetla aktualną prędkość.
4. DISTANCE : Wyświetla przebyty dystans, za pomocą przycisku set można zadać żądaną wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
5. CALORIES : Wyświetla zużyte kalorie, za pomocą przycisku set można zadać żądaną wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
6. ODO : Wyświetla całkowity przebyty dystans ze wszystkich odbytych treningów.
7. PULSE : Wyświetla aktualny puls użytkownika.

dotykowe sensory pulsu w orbitreku magnetycznym HS-003C Focus szary

Dotykowe sensory pulsu

Na dodatkowych uchwytach orbitreka HS-003C Focus znajdują się sensory dotykowe - trzymając na nich dłonie możesz kontrolować puls w trakcie treningu. Wynik pomiaru widoczny jest na wyświetlaczu. Puls to kluczowy parametr, który trzeba kontrolować w trakcie ćwiczeń. Zbyt wysokie tętno może doprowadzić do przetrenowania, a przy zbyt niskim trening nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Optymalne tętno pomoże skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty, niezależnie od tego, czy jest to poprawa kondycji fizycznej, czy utrata zbędnych kilogramów.

Platformy antypoślizgowe w orbitreku magnetycznym HS-003C Focus szary

Antypoślizgowe platformy pod stopy

Bezpieczeństwo i stabilność podczas treningu to podstawa. Orbitrek HS-003C Focus jest wyposażony w antypoślizgowe platformy pod stopy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje stopy nie będą się przesuwać w trakcie ćwiczeń . Umożliwi Ci to pełną koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach.

Regulacja oporu w orbitreku magnetycznym HS-003C Focus szary

Manualna regulacja oporu

Orbitrek Focus został wyposażony w wygodne w użyciu pokrętło umożliwiające płynną regulację oporu. Bez problemu dobierzesz poziom oporu odpowiedni do indywidualnych preferencji i intensywności treningu. Skala oporu jest odpowiednia zarówno dla amatorów, jak i osób bardziej zaawansowanych w treningach.

Rolki transportowe w orbitreku magnetycznym HS-003C Focus szary

Rolki transportowe

Zastanawiasz się, czy orbitrek nie zepsuje estetyki Twojego mieszkania? Nie musisz się obawiać, Twój salon nie będzie na stałe przypominał siłowni. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz orbitrek Focus w inne miejsce.

 

Bestseller
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-160CF Stage
- 10%
Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-095CF Prizm czarny

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-095CF Prizm czarny

2698.00 zł
2998.00 zł

Najniższa cena: 2998.00 zł