Piłkarzyki Corner - 0
Piłkarzyki Corner - 1
Piłkarzyki Corner - 2
Piłkarzyki Corner - 3
Piłkarzyki Corner - 4
Piłkarzyki Corner - 5
Piłkarzyki Corner - 6
Piłkarzyki Corner - 7
Piłkarzyki Corner - 0
Piłkarzyki Corner - 1
Piłkarzyki Corner - 2
Piłkarzyki Corner - 3
Piłkarzyki Corner - 4
Piłkarzyki Corner - 5
Piłkarzyki Corner - 6
Piłkarzyki Corner - 7
Hop-Sport

Piłkarzyki Corner - czarno-czerwone

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

828.00 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Piłkarzyki Corner marki Hop-Sport to stół do gry linii Premier Star , dzięki któremu zapewnisz rozrywkę i zdrową rywalizację całej rodzinie lub grupie znajomych. Stół został wykonany z dbałością o szczegóły z wysokogatunkowego drewna oraz płyty MDF, odpornej na wilgoć. Dodatkowo został pokryty warstwą laminatu, co zabezpiecza przed ścieraniem i blaknięciem kolorów. Zaprojektowany i wykonany dla najbardziej wymagających graczy - każda dynamiczna i emocjonująca rozgrywka będzie czystą przyjemnością.

 

Stabilna konstrukcja

Piłkarzyki Corner, dzięki swojej budowie, doskonale sprawdzą się podczas dynamicznych rozgrywek. Szerokie nogi stołu podnoszą stabilność piłkarzyków. Stopki poziomujące umieszczone pod nogami stołu pozwalają skutecznie dopasować stół do podłoża.

Piłkarzyki Corner zostały wykonane z trwałych komponentów z dbałością o szczegóły

Dopracowane w szczegółach boisko

W piłkarzykach Corner w pełni zadbano o komfort graczy. Pole gry jest zielone - taka neutralna powierzchnia nie rozprasza uwagi graczy. Pole zostało wykonane wysokiej jakości utwardzanej płyty MDF, pokrytej warstwą laminatu, aby uodpornić je na ścieranie. Dodatkowo rogi pola gry zostały delikatnie uniesione do góry co zapewnia pełną kontrolę nad torem piłki. Figurki piłkarzyków wykonane są wysokiej jakości plastiku i zostały zamocowane na wytrzymałych, stalowych prowadnicach wyposażonych w odpowiednie odbojniki. W zestawie znajdują się trzy piłeczki.

Piłkarzyki Corner mają wyprofilowane narożniki pola gry

Wyprofilowane pole gry

W stołach do gry występują tzw. martwe lub nieaktywne pola - to miejsca w narożnikach, gdzie nie sięgają figurki piłkarzyków i nie można “wybić piłki”. W stole Corner pole gry w narożnikach jest wyżej - piłka nie zatrzymuje się w rogu, a gra może przebiegać płynnie

Piłkarzyki Corner mają antypoślizgowe uchwyty i stalowe prowadnice

Antypoślizgowe uchwyty

Uchwyty w piłkarzykach Corner wykonane są z trwałej gumy, odpowiednio wyprofilowanej, dzięki czemu nie wyślizgują się z ręki. Dzięki temu można pewnie i celnie strzelać.