Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 0
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 1
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 2
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 3
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 4
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 5
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 6
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 0
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 1
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 2
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 3
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 4
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 5
Bieżnia elektryczna HS-3200LB E - 6
Hop-Sport
-15%Bestseller

Bieżnia elektryczna HS-3200LB Estima

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

3988.00 zł

3389.80 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3988.00 zł

27 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Wniesienie:

+150,00 zł

Opis

Bieżnia elektryczna HS-3200LB Estima z pasem telemetrycznym w zestawie to sprzęt fitness stworzony z myślą o domowym treningu, wyposażony w system bezpiecznego składania i wytrzymały silnik o mocy 3HP, pozwalający na rozwinięcie prędkości aż do 20 km/h. Bieżnia treningowa Estima sprosta twoim oczekiwaniom poprzez szereg udogodnień takich jak: duży, czytelny panel sterujący łączący się z aplikacjami treningowymi FitShow i Kinomap, redukcję wstrząsów zapewnioną przez wewnętrzny system amortyzacji, czy szeroki pas biegowy gwarantujący swobodę ruchów podczas intensywnych sesji treningowych. Bieżnia rekreacyjna HS-3200LB to doskonała alternatywa dla treningów biegowych na zewnątrz, które od teraz możesz wykonywać bezpiecznie i komfortowo w zaciszu własnego domu.

pomiar pulsu za pomocą pasa lub czujników w uchwytach w bieżni treningowej HS-3200LB Estima

Aplikacje treningowe oraz dodatki funkcjonalne

Treningi na bieżni mogą z czasem stać się monotonne, ale nie w przypadku, kiedy masz do dyspozycji dedykowane aplikacje treningowe FitShow oraz Kinomap ! Dzięki nim możesz skorzystać m.in. z wirtualnych tras, map z trybem ulicznym czy dodatkowych planów treningowych. Możesz nawet porównywać swoje wyniki z innymi użytkownikami i dzielić się osiąganymi postępami w social mediach. Model Estima posiada także moduł USB, Bluetooth, funkcję streamingu, oraz możliwość kontroli pulsu dzięki czujnikom w uchwytach lub bezprzewodowo po założeniu pasa telemetrycznego dołączonego do bieżni.

Bieżnia treningowa HS-3200LB Estima wyposażona w silnik o mocy 3HP

Zaawansowana technologia

Silnik napędzający pas, pozwala rozwinąć prędkość aż do 20 km/h! Taki wynik jest możliwy dzięki mocy 3 koni mechanicznych, zapewniając nie tylko wysoką skalę prędkości, ale także bezawaryjną i cichą pracę urządzenia. Z kolei zaawansowany komputer treningowy w bieżni HS-3200LB Estima na bieżąco monitoruje wszystkie istotne parametry takie jak czas, prędkość, stopień nachylenia pasa, liczbę spalonych kalorii, pokonany dystans i aktualne tętno. Oprócz śledzenia tych wartości możesz skorzystać z 15 gotowych programów treningowych takich jak np. program HRC, który dostosowuje poziom wysiłku do twojego bieżącego pulsu.

Bieżnia treningowa HS-3200LB Estima wyposażona w szeroki i wielowarstwowy pas biegowy

Wytrzymały i bezpieczny sprzęt fitness

Pas bieżni Estima o wymiarach 50x140 cm gwarantuje dużą swobodę podczas biegu, a jego 5-cio warstwowa konstrukcja jest bardzo wytrzymała i znacząco wpływa na twój komfort podczas treningu. Kąt nachylenia pasa możesz wygodnie regulować z poziomu komputera w zakresie 15 stopni, dzięki czemu zróżnicujesz stopień intensywności sesji treningowej i poczujesz się jak podczas biegu w warunkach outdoorowych.

Bieżnia treningowa HS-3200LB Estima wyposażona w wewnętrzny system amortyzacji

Amortyzacja

Na bieżni Estima możesz trenować bezpiecznie i komfortowo, dzięki wewnętrznemu systemowi amortyzacji, który skutecznie zabezpiecza kolana i stawy przed nadmiernym obciążeniem, a także redukuje i tłumi hałas powstający podczas biegania. Redukcja wstrząsów w modelu HS-3200LB Estima pozwoli Ci w pełni skupić się na wykonywanej aktywności i czerpać przyjemność z każdej sesji treningowej.

Bieżnia treningowa HS-3200LB Estima wyposażona w system składania i transportu

Domowy sprzęt fitness

Bieżnia rekreacyjna HS-3200LB Estima, jako sprzęt fitness stworzony z myślą o domowym użytkowaniu, została wyposażona w system bezpiecznego składania “soft drop” oraz rolki transportowe. Wspornik, który blokuje bieżnię w pozycji pionowej skutecznie zabezpiecza przed przypadkowym rozłożeniem się sprzętu podczas transportu, a wbudowane rolki pozwalają na szybkie i bezwysiłkowe przesuwanie urządzenia po zakończonym treningu.