- 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
 - 0
 - 1
 - 2
 - 3
 - 4
 - 5
 - 6
 - 7
 - 8
 - 9
Hop-Sport
-40%

Poręcz stacjonarna regulowana HS-2012K z drążkiem

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

439.00 zł

263.40 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 439.00 zł

933 Osób kupiło

Opis

Poręcz stacjonarna HS-2012K to wielofunkcyjne stanowisko treningowe z drążkiem do podciągania w formie kratownicy , uchwytami do dipów oraz dolnymi uchwytami do wykonywania pompek na podwyższeniu. Na poręczy treningowej przeprowadzisz kompleksowy i bezpieczny trening kalisteniczny, który wzmocni i wyrzeźbi Twoje ciało, usprawni koordynację ruchową oraz poprawi ogólną sprawność fizyczną. Solidna, stalowa konstrukcja , dodatkowo zabezpieczona farbą proszkową, gwarantuje udźwig aż do 150 kg , dzięki czemu możesz w pełni skupić się na wykonywanych ćwiczeniach bez obaw o stabilność urządzenia. Zacznij swoje treningi na sprawdzonym sprzęcie marki Hop-Sport!

Kratownica i uchwyty do pompek

Czym różni się kratownica od zwykłego drążka do podciągania? W przeciwieństwie do zwykłego drążka, który oferuje jedynie jeden rodzaj chwytu, kratownica posiada kilka uchwytów rozmieszczonych w różnych kierunkach. To sprawia, że ćwiczenia na kratownicy są bardziej wszechstronne, angażują więcej grup mięśniowych oraz umożliwiają trening w różnych płaszczyznach ruchu.

Uchwyty umieszczone u podstawy konstrukcji poręczy, pozwalają na wykonywanie pogłębionych pompek, które w większym stopniu mobilizują do pracy mięśnie klatki piersiowej, barków oraz ramion.

Stabilna, stalowa konstrukcja

Profil ramy głównej modelu HS-2012K, o przekroju 60 x 30 mm , gwarantuje stabilność sprzętu, natomiast wykończenie w postaci malowania proszkowego, zabezpiecza konstrukcję przed korozją. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie dysponujesz odpowiednią przestrzenią w domu lub mieszkaniu i z poręczy zamierzasz korzystać np. w garażu. Szeroki rozstaw przedniej podstawy i dodatkowy wspornik poprzeczny zapewniają odpowiednie wyważenie konstrukcji, co z kolei przekłada się na Twoje bezpieczeństwo podczas każdego treningu . Gumowe przyssawki chronią Twoją podłogę oraz zapobiegają przed niechcianym przesuwaniem się poręczy po śliskim podłożu takim jak panele czy płytki.

Regulacja wysokości drążka

Wysokość drążka kratownicy możesz wygodnie dostosować do swojego wzrostu lub preferencji treningowych na 10 poziomach (w zakresie 170-210 cm). Regulacji dokonasz w szybki sposób, za pomocą pokręteł umieszczonych na ramie poręczy.

Uchwyty do dipów

Dipy, inaczej pompki szwedzkie , to jeden z podstawowych elementów treningu kalistenicznego. Optymalny rozstaw uchwytów do dipów w modelu HS-2012K zapewnia komfortowe wykonanie ćwiczeń, umożliwiając pełne zaangażowanie w trening mięśni klatki piersiowej, tricepsów, mięśni naramiennych oraz mięśni core. Dodatkowo, uchwyty zostały powleczone warstwą antypoślizgowej gumy , gwarantując Ci pewny chwyt, nawet podczas długich i intensywnych sesji treningowych.

Szerokie możliwości treningowe

Model HS-1012K to coś więcej niż zwykła poręcz stacjonarna. To wielofunkcyjne stanowisko do ćwiczeń , na którym wykonasz kompleksowy trening kalisteniczny, siłowy i wzmacniający. Ćwicząc na poręczy rozbudujesz muskulaturę ramion, w szczególności bicepsów i tricepsów, zaangażujesz do pracy mięśnie przedramion, barków, klatki piersiowej, grzbietu, brzucha, a nawet mięśnie ud.

Po co inwestować w pojedyncze akcesoria treningowe, jeśli możesz mieć kompleksową stację treningową , dzięki której aktywujesz całe ciało do ćwiczeń. Postaw na wygodę, postaw na poręcz treningową HS-2012K marki Hop-Sport!

- 24%
Wioślarz powietrzny HS-070R Rush

Wioślarz powietrzny HS-070R Rush

834.48 zł
1098.00 zł

Najniższa cena: 1098.00 zł

Bestseller
Poręcze treningowe HS-1012K z drążkiem
- 11%
Bieżnia elektryczna HS-3500LB Runair

Bieżnia elektryczna HS-3500LB Runair

3798.00 zł
4288.00 zł

Najniższa cena: 4288.00 zł

Bieżnia elektryczna HS-1300WLB Active