Aplikacja Fitshow - wejdź na wyższy poziom treningu

Aplikacje mobilne kompatybilne ze sprzętem do ćwiczeń to doskonałe narzędzie do urozmaicania domowych treningów i wynoszenia ich na nowy, nieznany poziom. Dzięki nim będziesz w stanie monitorować wszystko, co robisz na ulubionym sprzęcie. Planowanie i realizowanie celów treningowych stanie się jeszcze prostsze, a za pomocą kilku kliknięć wkroczysz do interaktywnego świata sportu. Jedną z bardziej popularnych aplikacji treningowych, a co najważniejsze darmowych, jest aplikacja FitShow. Poznaj jej potencjał dzięki bieżniom Hop-Sport! ​

Fitshow na telefonie Fitshow na telefonie

FitShow – aplikacja stworzona do treningów na bieżni!

FitShow to darmowa aplikacja stworzona z myślą o treningach na domowych sprzętach fitness. Jej głównym zadaniem jest urozmaicanie treningu oraz wprowadzanie ćwiczeń na jeszcze intensywniejszy poziom. Aplikacja FitShow łączy się z urządzeniami posiadającymi moduł Bluetooth Fitshow SmartBTM w tym m.in. z bieżniami elektrycznymi HS-120LB Soul ze sklepu internetowego Hop-Sport. Instalując aplikację na smartfonie lub tablecie i parując ją ze sprzętem treningowym, uzyskasz dostęp do m.in.:

  • map z trybem ulicznym,
  • konkursów,
  • planów treningowych,
  • poradników,
  • bazy danych o swoich wynikach.

Dzięki aplikacji FitShow będziesz w stanie świadomie i efektywnie ćwiczyć bez uczucia znużenia, jakie ogarnia każdego podczas wykonywania powtarzalnej, domowej aktywności fizycznej.

Funkcje aplikacji Fitshow Funkcje aplikacji Fitshow

Jak używać aplikacji FitShow?

Aplikacja FitShow dostępna jest bezpłatnie zarówno w Sklepie Play, jak i App Store. Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android oraz iOS . Do jej podłączenia potrzebny będzie nam sprzęt treningowy z wbudowanym modułem Bluetooth Fitshow SmartBTM oraz aktywne połączenie bluetooth w smartfonie lub tablecie. W aplikacji możemy się zarejestrować, tworząc konto osobiste. Dzięki niemu będziemy mogli zbierać dane dotyczące naszego treningu m.in. zaplanowanych ćwiczeń oraz osiągniętych wyników. W panelu głównym możemy zobaczyć, ile treningów wykonaliśmy, w jakim czasie oraz ile spaliliśmy przy tym kalorii na wybranej aktywności. Dodatkowo możemy pobrać scenerie uliczne do ćwiczeń interaktywnych, które następnie możemy wyświetlić na telewizorze lub tablecie. Aplikacja FitShow zapewnia także dostęp do map, będących odzwierciedleniem prawdziwych tras. W zakładce trening znajdziemy gotowe plany treningowe z opisem partii mięśniowych, które pracują oraz listą poszczególnych etapów ćwiczeń. Aplikacja umożliwia również dostęp do rankingu aktywnych użytkowników i porównywania z nimi swoich wyników, a także do bazy wiedzy, w której znajdziemy porady i wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia, treningów oraz diety.

Jak używać aplikacji FitShow Jak używać aplikacji FitShow

Bieżnie treningowe z aplikacją FitShow

Jeśli chcesz czerpać z treningu domowego jeszcze więcej przyjemności, dobre chęci nie wystarczą. Liczy się przede wszystkim odpowiedni sprzęt, czyli taki, który pozwoli na ćwiczenia interaktywne. Aplikacja FitShow pozwoli rozwinąć Ci skrzydła tylko wtedy, gdy rozpoczniesz trening na odpowiedniej maszynie. Przez odpowiednią należy rozumieć kompatybilną, a takie urządzenia znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Hop-Sport. Mowa tutaj o bieżniach z wbudowanym modułem Bluetooth Fitshow SmartBTM. To za jego pomocą sparujesz smartfon, tablet lub komputer z urządzeniem treningowym dzięki aplikacji FitShow i rozpoczniesz trening na pełnych obrotach. Dodatkowo, niektóre modele bieżni, takie jak np. bieżnia elektryczna HS-2800LB Integra z oferty sklepu Hop-Sport, posiadają gniazda USB do wygodnego podłączania urządzeń mobilnych, a także wysokie parametry techniczne, zapewniające szeroki zakres możliwości treningowych.  Bieżnia Hop-Sport kompatybilna z Fitshow

Fitshow kod QR
Zeskanuj aby pobrać już teraz

.