Aplikacja FitShow
Aplikacja FitShow

Aplikacja FitShow – wejdź na wyższy poziom treningu!

Aplikacje mobilne kompatybilne ze sprzętem do ćwiczeń to kapitalne narzędzie do urozmaicania treningów i wynoszenia ich na nowy, nieznany poziom. Dzięki nim będziesz w stanie monitorować wszystko, co robisz na ulubionym sprzęcie. Planowanie i realizowanie celów treningowych stanie się jeszcze prostsze, a za pomocą kilku kliknięć wkroczysz do świata interaktywnego. Jedną z bardziej popularnych aplikacji treningowych, a co najważniejsze darmowych, jest FitShow. Poznaj jej potencjał dzięki urządzeniom do ćwiczeń ze sklepu Hop-Sport!

Fitshow na telefonie Fitshow na telefonie

FitShow – aplikacja do bieżni oraz innych sprzętów treningowych

FitShow to darmowa aplikacja stworzona z myślą o treningach na maszynach i urządzeniach użytku domowego - od bieżni, aż po rowerki. Jej głównym zadaniem jest urozmaicanie treningu oraz wprowadzanie ćwiczeń na jeszcze intensywniejszy poziom. Aplikacja FitShow łączy się z urządzeniami posiadającymi moduł Bluetooth Fitshow SmartBTM m.in. bieżniami elektrycznymi Soul ze sklepu internetowego Hop-Sport. Instalując aplikację na smartfonie lub tablecie i parując ją ze sprzętem treningowym, uzyskasz dostęp do m.in.:

  • map z trybem ulicznym, 
  • konkursów, 
  • planów treningowych, 
  • poradników,
  • bazy danych o swoich wynikach. 

Dzięki aplikacji FitShow będziesz w stanie świadomie i efektywnie ćwiczyć bez uczucia zmęczenia, jakie ogarnia każdego podczas domowej aktywności fizycznej.

Funkcje aplikacji Fitshow Funkcje aplikacji Fitshow

Jak używać aplikacji FitShow?

Aplikacja FitShow dostępna jest bezpłatnie zarówno w Sklepie Play, jak i App Store. Działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Do jej podłączenia potrzebny będzie nam sprzęt treningowy z wbudowanym modułem Bluetooth Fitshow SmartBTM oraz aktywne połączenie bluetooth w smartfonie lub tablecie. W aplikacji możemy się zarejestrować, tworząc konto osobiste. Dzięki niemu będziemy mogli zbierać dane dotyczące naszego treningu m.in. zaplanowanych ćwiczeń oraz osiągniętych wyników. W panelu głównym możemy zobaczyć, ile wykonaliśmy treningów, jaki czas poświęciliśmy na nie oraz ile spaliliśmy przy tym kalorii na wybranej aktywności. Dodatkowo możemy stąd pobrać scenerie uliczne do ćwiczeń interaktywnych, które można wyświetlić na telewizorze lub tablecie oraz mapy pochodzące z prawdziwych tras. W zakładce trening znajdziemy gotowe plany treningowe na konkretne maszyny z opisem partii mięśniowych, które pracują oraz listą poszczególnych etapów ćwiczeń. Aplikacja umożliwia również dostęp do rankingu aktywnych użytkowników i porównywania z nimi swoich wyników, a także do bazy wiedzy. Znajdziemy w niej porady i wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia, treningów oraz diety. 

Jak używać aplikacji FitShow Jak używać aplikacji FitShow

Maszyny do ćwiczeń z aplikacją FitShow

Jeśli chcesz czerpać z treningu domowego jeszcze więcej przyjemności, dobre chęci nie wystarczą. Liczy się przede wszystkim odpowiedni sprzęt, czyli taki, który pozwoli na ćwiczenia interaktywne. Aplikacja FitShow pozwoli rozwinąć Ci skrzydła tylko wtedy, gdy rozpoczniesz trening na odpowiedniej maszynie. Przez odpowiednią należy rozumieć kompatybilną, a takie urządzenia znajdziesz tylko w ofercie sklepu internetowego Hop-Sport. Szczególne polecenia są bieżnie elektryczne Soul z wbudowanym modułem Bluetooth Fitshow SmartBTM. To za jego pomocą połączysz sparujesz smartfon, tablet lub komputer z urządzeniem dzięki aplikacji FitShow i rozpoczniesz trening na pełnych obrotach. Dodatkowo, bieżnie elektryczne Soul z oferty sklepu Hop-Sport posiadają gniazda USB do wygodnego podłączania urządzeń mobilnych, a także wysokie parametry techniczne, zapewniające szeroki zakres możliwości treningowych.

Sprzęt Hop-Sport kompatybilny z Fitshow Bieżnia Hop-Sport kompatybilna z Fitshow Rower Hop-Sport kompatybilny z Fitshow Wioślarz Hop-Sport kompatybilny z Fitshow

Fitshow kod QR
Zeskanuj aby pobrać już teraz

Ulubione