46567

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-070C BuzzSrebrny

Produkt jest niedostępny


Opis

Orbitrek treningowy HS-070C Buzz marki Hop-Sport został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach. Orbitrek magnetyczny pozwala na trening całego ciała niezależnie od pogody i kondycji ćwiczącego. Orbitrek  HS-070C Buzz  pracuje bardzo cicho, dzięki wykorzystaniu działania systemu oporu magnetycznego Flywheel System o wadze 18 kg . 16-poziomowy opór w orbitreku Buzz sterowany jest elektronicznie. Ergonomiczna konstrukcja orbitreka sprawia, że trening na tej maszynie nie obciąża kolan.

komputer orbitreka buzz z programami treningowymi

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie! Umożliwi ci to komputer treningowy z wyświetlaczem LCD w orbitreku Buzz. Możesz wybrać spośród 13 programów treningowych: 6 predefiniowanych, programu użytkownika, programu manualnego, BODY FAT (określa poziom tkanki tłuszczowej), 3 programów HRC (sterowane pracą serca, możliwość ustalenia górnej granicy pulsu) i TARGET H.R (puls dostosowany do wieku ćwiczącego). Licznik umożliwia kontrolę najważniejszych parametrów treningów: czasu, prędkości, dystansu, kalorii, tętna. Wskazuje też wybrany poziom oporu, program treningowy i maksymalny poziom tętna.

czujniki pulsu na uchwytach kierownicy w orbitreku buzz srebrnym

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach na ręce! Wynik pomiaru wyświetla się na wyświetlaczu. Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje. Odpowiedni puls to kluczowy element przyspieszający dojście do celu. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

rolki transportowe ułatwiające przemieszczanie orbitreka buzz hop-sport

Rolki transportowe

Obawiasz się, że Twój salon po zakończonym treningu będzie przypominał siłownię? Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym , wbudowanym w przedni stabilizator i uchwytowi znajdującemu się z tyłu, łatwo przesuniesz sprzęt w wybrane miejsce. Dodatkowo w stabilizatorach wbudowane są stopki poziomujące, niwelują minimalne nierówności podłoża.

antypoślizgowa powierzchnia platform orbitreka buzz hop-sport

Antypoślizgowe platformy pod stopy

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa. Na orbitreku ważna jest odpowiednia przyczepność, dlatego Buzz został wyposażony w antypoślizgowe platformy pod stopy. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje stopy nie będą się przesuwać, a Ty będziesz mógł w pełni skoncentrować się na wykonywanych ćwiczeniach.

system oporu odpowiedzialny za pracę orbitreka buzz hop-sport

Magnetyczny system oporu

System oporu magnetycznego Flywheel o wadze 18 kg daje gwarancję, że trening na orbitreku Buzz nie obciąży nadmiernie kolan. Dzięki niemu działanie urządzenia jest też płynne i ciche - możesz ćwiczyć bez obaw o to, że przeszkodzisz sąsiadom lub obudzisz dzieci.

przedni napęd orbitreka buzz hop-sport

System szynowy prowadnic

Orbitrek Buzz wyposażony jest w system rolek i prowadnic, na których poruszają się podstawy pod stopy. Zastosowanie prowadnic sprawia, że ten model zapewnia najwyższy komfort ćwiczeń. Niezależnie od wagi użytkownika trening jest płynny i cichy.

stopki stabilizujące w orbitreku buzz hop-sport niwelujące nierówne podłoże

Stopki poziomujące

Możliwość precyzyjnego poziomowania maszyny za pomocą stopek umieszczonych w przednim i tylnym stabilizatorze, pozwala wyeliminować ewentualny problem nierównego podłoża. Stopki mają aż 6 możliwości ustawienia - możesz idealnie ustawić orbitrek na dowolnym podłożu, a Twój trening będzie komfortowy i bezpieczny.

Dane techniczne:

 • Producent: Hop - Sport
 • Model: HS 070c BUZZ
 • Instrukcja w języku polskim
 • Gwarancja: 24 miesiące

 

WYMIARY

 • Wysokość: 169 cm
 • Szerokość: 62 cm
 • Długość: 165 cm
 • Wymiar kartonu: 121 x 76 x 45 cm
 • Wymiary pedałów: 39 x 14 cm
 • Waga urządzenia: 51 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
 • System oporu magnetycznego: Flywheel system 18 kg
 • Długość kroku: 40 cm
 • Rozstaw płoz: wewnętrzna 15,5 cm, zewnętrzna  46 cm, środek 32 cm

 

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (5)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione