52996

Rower spiningowy Indoor Cycling HS-055IC Echo z wolnym biegiem

1 528,20 zł
Ostatnia najniższa cena: 1 698,00 zł
Oszczędzasz 10%
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Rower spiningowy Indoor Cycling HS-055 IC Echo sygnowany logiem marki Hop-Sport to kapitalny sprzęt do treningu spiningowego w domowych warunkach. Tego typu trening wymusza przyjęcie innej pozycji ciała, a co za tym idzie aktywizacji wielu grup mięśniowych. Jego efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania! Aby móc wykonywać w komfortowych warunkach ćwiczenia spiningowe, rowerek stacjonarny Echo wyposażony został w komputer treningowy z czytelnym wyświetlaczem. Jest on niezwykle prosty w obsłudze oraz umożliwia monitorowanie wyników i pomiar parametrów treningowych. W skład solidnej konstrukcji rowerka spiningowego wchodzi m.in. koło zamachowe o wadze 18 kg, system bezpieczeństwa z wbudowanym wolnobiegiem, regulowane siedzisko oraz kierownica. Komfort użytkowania ergometru treningowego podnoszą dodatki funkcjonalne w postaci uchwytu na napoje, zabezpieczeń pedałów czy rolek transportowych. Trenuj z rowerem stacjonarnym Echo w domowych warunkach po pracy, w czasie przerwy w sezonie kolarskim i kiedy tylko chcesz!

Rower spinningowy HS-055IC Echo wyposażony w komputer z czytelnym wyświetlaczem

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Wszystkie najważniejsze informacje w zasięgu Twojego wzroku! Wystarczy, że rzucisz okiem na ekran wielofunkcyjnego komputera treningowego podczas ćwiczeń, a zobaczysz wszystkie aktualne parametry. Poznasz prędkość, z jaką się poruszasz, ilość kalorii, którą spaliłeś oraz dystans, jaki pokonałeś. Komputer jest kompatybilny z pasem telemetrycznym HS-P095PR (sprzedawanym oddzielnie), który umożliwia monitorowanie pulsu w czasie ćwiczeń. Wystarczy, że umieścisz go na klatce piersiowej, uruchomisz i połączysz za pomocą Bluetooth z aplikacją sportową na swoim smartfonie.

Rower spinningowy HS-055IC Echo wyposażony w wygodną regulację siedzenia i kierownicy

Zakresy regulacji

Przekonaj się na własnej skórze, jak idealnie rower spiningowy dopasowuje się do Twojego ciała. Regulowane w pionie i poziomie siedzisko oraz kierownica dają możliwość ustawienia maszyny w taki sposób, aby każdy mógł na niej ćwiczyć. Dodatkowo ergometr treningowy wyposażony jest w profilowane podkładki na przedramiona Elbow Tray. Umiejscowione są na kierownicy i podnoszą komfort jazdy w niskich pozycjach, podczas opierania się o kierownicę. .

Rower spinningowy HS-055IC Echo wyposażony w system wolnego biegu

System wolnego biegu w trosce o Twoje bezpieczeństwo

Gdy przestaniesz kręcić pedałami, Twój rower spiningowy wejdzie na tzw. wolnobieg, imitujący jazdę ze wzniesienia. Koło zamachowe będzie się kręcić przez chwilę, aż do momentu zatrzymania. Nie musisz używać hamulca awaryjnego, jak w przypadku innych modeli rowerów treningowych. Wyhamujesz delikatnie nawet w przypadku wyjątkowo intensywnego treningu lub niespodziewanej przerwie w ćwiczeniach.

Rower spinningowy HS-055IC Echo wyposażony w miękkie siodełko, pedała z paskami i uchwyt na napoje

Komfort i wygoda w codziennym treningu

Rozsiądź się wygodnie i trenuj codziennie na rowerku treningowym wyposażonym w niesamowite dodatki funkcjonalne. Wśród nich: 

 • profilowane i ergonomiczne siodełko z możliwością regulacji,
 • pedały z paskami zabezpieczającymi w formie koszyczków, które uniemożliwiają ześlizgiwanie się stóp nawet podczas intensywnych ćwiczeń,
 • wygodny uchwyt na butelkę na przechowywanie ulubionego napoju.
Rower spinningowy HS-055IC Echo wyposażony w rolki transportowe ułatwiające przemieszczanie rowerka

Szybki i bezproblemowy transport

Postaw go gdzie chcesz i trenuj jak chcesz! Wygodne rolki do transportu pomogą Ci przesunąć rowerek treningowy w miejsce idealne do ćwiczeń. Za pomocą stopek poziomujących postawisz sprzęt stabilnie nawet na nierównym podłożu, zabezpieczając jednocześnie podłogę przed zniszczeniem.

Dane techniczne:

 • Producent: Hop-Sport
 • Przeznaczenie: do użytku domowego
 • Instrukcja w j. polskim
 • Koło zamachowe o wadze 18 kg 
 • Wymiary: dł.  122 cm / szer.  50,5 cm / wys.  109 cm
 • Wymiar kartonu: 112 x 22 x 88 cm
 • Minimalna i maksymalna odległość pedała od siedziska: 78 cm-96 cm
 • Minimalna i maksymalna wysokość siedziska od podłoża: 86 cm-103 cm
 • Stopki poziomujące
 • Max. waga użytkownika: 135 kg
 • Komputer treningowy: tak; SCAN, Prędkość, RPM (obroty na minutę), Czas, Dystans, Kalorie, Puls
 • Uchwyt na napoje
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (4)

Recenzje nie są weryfikowane pod kątem autetyczności przed publikacją. Mogą zatem pochodzić również od konsumentów, którzy nie kupili/nie używali ocenianych producentów. Więcej informacji w Polityce Prywatności

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione