Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
52996

Rower spiningowy Indoor Cycling HS-055IC Echo z wolnym biegiem

1 698,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Rower spiningowy Indoor Cycling HS-055 IC Echo marki Hop-Sport to wysokiej jakości sprzęt do uprawiania spiningu w warunkach domowych. Trening na tym sprzęcie pomoże wzmocnić wydolność krążeniowo-oddechową oraz zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować mięśnie ud i łydek. Rower charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz solidnym wykonaniem z profili stalowych. Łańcuchowy system napędowy w połączeniu z mechanicznym systemem hamowania, oparty na 18 kg kole zamachowym, zapewnia bezawaryjną pracę rowerka. Komfort użytkowania podnosi regulowane siedzisko oraz regulowana, wielopozycyjna kierownica. Antypoślizgowe pedały z noskami oraz hamulec bezpieczeństwa zwiększą Twoje bezpieczeństwo podczas treningów.

None

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie i monitoruj efekty! Komputer treningowy wyświetla prędkość, z jaką się poruszasz, dystans, jaki pokonujesz, czas treningu, ilość spalonych kalorii, puls (pomiar możliwy za pomocą kompatybilnego z rowerkiem bezprzewodowego pasa telemetrycznego HS-P095PR) oraz ilość obrotów na minutę. Dodatkowo, dzięki funkcji SCAN, poszczególne parametry wyświetlane są cyklicznie - to duże ułatwienie, ponieważ bez konieczności przerywania jazdy masz pełną kontrolę nad treningiem.

Kierownica z regulacją w pionie i poziomie

Dzięki możliwości regulacji pionowej i poziomej dostosujesz rower do swojej sylwetki. Ergonomiczny kształt kierownicy umożliwia wiele rodzajów uchwytów, co jest w spiningu szczególnie ważne. Kierownica pokryta została miękką, antypoślizgową pianką co zwiększa komfort treningu.

Siedzisko z regulacją w pionie i poziomie

Na tym sprzęcie z powodzeniem mogą pedałować osoby zarówno niskie, jak i wysokie, zapewniając sobie skuteczny, domowy trening. Wygodne, dostosowane do spiningowych treningów siedzisko, możesz precyzyjnie regulować w pionie oraz w poziomie.

None

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.

None

Hamulec bezpieczeństwa

Z modelem HS-055IC Echo pedałujesz bezpiecznie! Rower wyposażony jest w hamulec bezpieczeństwa, który znajduje się w zasięgu Twojej ręki – tuż pod kierownicą. Dzięki hamulcowi szybko przerwiesz swój trening, kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

None

Stopki poziomujące

Umieszczone zarówno w przednim, jak i tylnym stabilizatorze, stopki poziomujące, umożliwiają dopasowanie ustawienia sprzętu do nierównego podłoża.

Wolnobieg


W rowerze treningowym Echo wykorzystano koło zamachowe o wadze 18 kg. Dzięki niemu urządzenie działa bardzo cicho. Nawet w czasie intensywnych treningów możesz więc słuchać ulubionej muzyki, podcastu lub oglądać film - poniżej wyświetlacza znajduje się uchwyt na telefon lub tablet. Bezpieczeństwo zapewnia tutaj wolnobieg - gdy nagle przestaniesz pedałować, rozpędzone koło zamachowe nadal będzie się obracać "na luzie", aż samo zwolni i w końcu się zatrzyma. Dzięki temu poczujesz się jak na tradycyjnym rowerze, a przy okazji unikasz kontuzji, bo hamowanie nie odbywa się w sposób gwałtowny.

Dane techniczne:

 • Producent: Hop-Sport
 • Przeznaczenie: do użytku domowego
 • Instrukcja w j. polskim: tak
 • Koło zamachowe o wadze 18 kg 
 • Wymiary: dł.  122 cm / szer.  50,5 cm / wys.  109 cm
 • Wymiar kartonu: 112 x 22 x 88 cm
 • Minimalna i maksymalna odległość pedała od siedziska: 78 cm-96 cm
 • Minimalna i maksymalna wysokość siedziska od podłoża: 86 cm-103 cm
 • Stopki poziomujące
 • Max. waga użytkownika: 135 kg
 • Komputer treningowy: tak; SCAN, Prędkość, RPM (obroty na minutę), Czas, Dystans, Kalorie, Puls
 • Uchwyt na napoje: tak (Uwaga! Butelka na napoje widoczna na zdjęciach nie jest częścią wyposażenia)
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (4)

Recenzje nie są sprawdzane pod kątem autentyczności przed ich publikacją. Mogą one zatem pochodzić również od konsumentów, którzy w rzeczywistości nie kupili/używali ocenianych produktów.Więcej informacji

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione