- 0
 - 1
 - 2
 - 0
 - 1
 - 2
Hop-Sport

Trampolina ogrodowa 10ft (305cm) pumpkin - zielono-czarna z siatką wewnętrzną

Reviews

Sprawdź opinie

749.00 zł

33 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h

Kolor:

Opis

Poznaj świat ekscytującej zabawy z Hop-Sport! Nasze trampoliny ogrodowe typu „pumpkin” zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu funkcjonalności, wygody i bezpieczeństwa Twoim pociechom nawet podczas ekstremalnych skoków. Zakrzywione słupki trampoliny niwelują ryzyko potencjalnych uderzeń, grubo pleciona siatka zapewnia wytrzymałość, a batut wykonany z materiału o dużej gęstości jest elastyczny i sprężysty, co przekłada się na komfort każdego skoku. Przemyślany design, w połączeniu z solidną konstrukcją, opartą na antykorozyjnych materiałach, gwarantuje nie tylko bezpieczną zabawę, ale także trwałość na wiele sezonów intensywnego użytkowania. 

Przekonaj się, dlaczego trampolina Hop-Sport to doskonały wybór dla Twojej rodziny!

Trampolina zielono-czarna 305 cm z siatką wewnętrzną, zapewniająca bezpieczną i ekscytującą zabawę w ogrodzie.

Gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona certyfikatem 

W produkcji trampolin ogrodowych Hop-Sport użyliśmy solidnych, wysokiej jakości materiałów, których bezpieczeństwo potwierdza certyfikat GS (Nr. Certyfikatu S 50627039). Elementy metalowe zostały pokryte powłoką antykorozyjną, dzięki czemu trampolina przetrwa wiele sezonów. Z kolei mata do skakania o podwyższonej gęstości zapewnia nie tylko długotrwałą użyteczność, ale także podnosi komfort każdego skoku. W ofercie posiadamy szeroki przekrój rozmiarów trampolin, od 10FT aż do 16FT, w trzech kolorach do wyboru. 

Odpowiednio zabezpieczone wejście do trampoliny

Trampolina dla dzieci musi być bezpieczna! Z tego względu siatki trampolin do ogrodu Hop-Sport, posiadają zamki błyskawiczne w kształcie litery „L”, co zabezpiecza je przed rozsunięciem w przypadku uderzenia w siatkę w ferworze zabawy. Dla jeszcze lepszej ochrony Twojej pociechy, zamki zostały wyposażone w dodatkowe klamry, zapinane od zewnątrz. Kolor zamków jest spójny z kolorystyką trampoliny, a czerwony, duży suwak pozostaje wyraźnie widoczny. Ułatwia to najmłodszym użytkownikom otwieranie i zamykanie trampoliny.

Zielono-czarna trampolina ogrodowa 10ft z certyfikatem Intertek, idealna do aktywnego wypoczynku.

Solidna siatka o gęstym splocie i wytrzymały batut 

Trampolinę ogrodową typu „pumpkin” cechuje siatka wewnętrzna, która w górnej części jest równomiernie naprężona na stelażu w formie okręgu. Silnie naprężona siatka zapewnia większą stabilność, a wykonanie z materiału PE o gramaturze 100g/m2 gwarantuje wysoką wytrzymałość, elastyczność oraz niską absorpcję wilgoci. 

Mata do skakania została wykonana z materiału o dużej gęstości z zachowaniem odpowiedniej sprężystości, co przekłada się wygodę i wysokość skoków na trampolinie. Dzięki dodatkowej powłoce anty UV batut nie traci koloru, ani swoich właściwości pod wpływem działania promieni słonecznych. 

Szybki i prosty montaż 

Wyjątkową cechą trampoliny Hop-Sport jest zastosowanie złączki "T" do scalania stelaża z nogami trampoliny, eliminując tym samym konieczność sięgania po śruby. Odpowiednio zaprojektowane elementy ramy precyzyjnie nachodzą na siebie, wzmacniając strukturę trampoliny i chroniąc ją przed przeciążeniami. Dzięki temu rozwiązaniu montaż jest szybki i prosty, a trampolina zyskuje stabilną konstrukcję.

Trampolina Hop-Sport zielono-czarna z solidną konstrukcją i antykorozyjną powłoką, gwarantująca długotrwałe użytkowanie.

Przemyślany design dla maksymalnego komfortu

Trampolina typu dynia, ze względu na wygięty kształt słupków, zapewnia większe bezpieczeństwo podczas skakania, ponieważ, w odróżnieniu od tradycyjnych modeli trampolin wewnętrznych, ryzyko uderzenia o słupek podczas zabawy zostaje wyeliminowane. Zredukowana liczba słupków zapewnia jeszcze większą powierzchnię do zabawy, a sama trampolina sprawia wrażenie bardziej przestronnej. 

Detale w postaci 64 galwanizowanych sprężyn o gęstych zwojach, przykrytych grubą i miękką osłonką sprawiają, że Twoje dziecko będzie mogło w pełni bezpiecznie i beztrosko korzystać z trampoliny. 

W kwestii bezpieczeństwa Twoich pociech zaufaj sprawdzonej marce Hop-Sport!- 14%
Rower magnetyczny HS-2070 Onyx grafitowy

Rower magnetyczny HS-2070 Onyx grafitowy

598.00 zł
698.00 zł

Najniższa cena: 698.00 zł

- 14%
Rower treningowy składany Xbike HS-3010X Grix szary

Rower treningowy składany Xbike HS-3010X Grix szary

728.00 zł
848.00 zł

Najniższa cena: 848.00 zł

Bestseller
Owalny ściskacz silikonowy 13,6 kg zielony
- 38%
Rower magnetyczny HS-035H Leaf Czerwony

Rower magnetyczny HS-035H Leaf Czerwony

498.00 zł
798.00 zł

Najniższa cena: 798.00 zł