Trampolina dynia 14FT z siatką - 0
Trampolina dynia 14FT z siatką - 1
Trampolina dynia 14FT z siatką - 2
Trampolina dynia 14FT z siatką - 3
Trampolina dynia 14FT z siatką - 4
Trampolina dynia 14FT z siatką - 5
Trampolina dynia 14FT z siatką - 6
Trampolina dynia 14FT z siatką - 7
Trampolina dynia 14FT z siatką - 8
Trampolina dynia 14FT z siatką - 9
Trampolina dynia 14FT z siatką - 10
Trampolina dynia 14FT z siatką - 11
Trampolina dynia 14FT z siatką - 0
Trampolina dynia 14FT z siatką - 1
Trampolina dynia 14FT z siatką - 2
Trampolina dynia 14FT z siatką - 3
Trampolina dynia 14FT z siatką - 4
Trampolina dynia 14FT z siatką - 5
Trampolina dynia 14FT z siatką - 6
Trampolina dynia 14FT z siatką - 7
Trampolina dynia 14FT z siatką - 8
Trampolina dynia 14FT z siatką - 9
Trampolina dynia 14FT z siatką - 10
Trampolina dynia 14FT z siatką - 11
Hop-Sport

Trampolina ogrodowa pumpkin 14ft (427 cm) czarno-zielona z siatką wewnętrzną

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

1898.00 zł

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

24 godziny

Opis

Trampolina Hop-Sport 14ft (427 cm ) w kształcie dyniowatym to produkt wysokiej jakości, który zmieni pobyt w ogrodzie w niezwykłą przygodę! Trampolina została wykonana z najwyższej jakości materiałów i jest dopracowana w każdym szczególe. Zabawa na niej jest bezpieczna - trampolina jest stabilna, wytrzymała, odporna na uszkodzenia . Jest to sprzęt, który idealnie sprawdzi się jako miejsce zabaw dla pełnych energii dzieci w ogrodzie lub na działce. Maksymalne obciążenie trampoliny wynosi aż 150 kg!
Trampoliny z tej serii odróżnia wyższa stabilność i zastosowanie połączeń typu T przy łączeniu elementów konstrukcyjnych. Są trwałe, doskonale trzymają i są łatwe w montażu.

Wszystkie modele trampolin marki Hop-Sport wykonane zostały zgodnie z normami PN-EN 71-14 oraz posiadają Certyfikat INTERTEK w celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa podczas zabawy.

Solidna konstrukcja

Wszystkie elementy konstrukcyjne trampoliny ogrodowej marki Hop-Sport wykonano z wysokiej jakości stali hartowanej , ocynkowanej i galwanizowanej, co zapewnia trwałość trampoliny przez wiele sezonów oraz skuteczną ochronę konstrukcji przed korozją i niszczeniem. Poszczególne elementy łączy się ze sobą za pomocą długich śrub. Stelaż trampoliny tworzą 4 podwójne nogi w kształcie litery “U”. Wykonane zostały z wysokiej jakości stali. Ich zadaniem jest stabilizowanie całej konstrukcji i zapewnienie bezpieczeństwa nawet podczas bardzo intensywnych zabaw/skoków.

Górne pałąki stelaża zostały wykonane z włókna szklanego - lekkiego, mocnego i odpornego na korozję materiału, który wykazuje dużą sprężystość. Siatka jest przymocowana do pałąków za pomocą połączeń typu T, które zapewniają wysoką stabilność trampoliny i są łatwe w montażu.  Dyniowaty kształt stelaża zapewnia większą powierzchnię do zabawy. Dzięki wygiętym słupkom, odległość od siatki jest większa, niż w tradycyjnej trampolinie, co zwiększa bezpieczeństwa w trakcie skakania.

Bezpieczna zabawa

Elementem, który decyduje o wysokich skokach są sprężyny. W tym modelu zastosowano 80 solidnych sprężyn o gęstym splocie. Prawidłowo zainstalowane sprężyny nie wysuną się podczas zabawy lub treningu. Sprężyny w trampolinie marki Hop-Sport zostały okryte dwuwarstwowym materiałem wypełnionym gąbką . Osłona zabezpiecza pole zabawy i chroni przed urazami - noga dziecka nie wpadnie pomiędzy sprężyny. Ponadto stanowi skuteczną warstwę ochronną przed śniegiem, deszczem i innymi warunkami atmosferycznymi, zabezpiecza sprzęt przed korozją przedłuża żywotność sprzętu.

Batut, zwany też matą do odbić, jest bardzo ważnym elementem trampoliny, od którego zależy jakość zabawy. Mata  jest wykonana z polipropylenu z wyściółką z pianki EVA o grubości 20 mm. Jest odporna na duże obciążenia , ale także na wilgoć, promieniowanie słoneczne UV oraz inne warunki atmosferyczne. Ma idealnie gładką powierzchnię oraz cechuje się dużą sprężystością, dzięki czemu pozwala na prawdziwe akrobacje. Sprężyny zostały wykonane z wytrzymałego materiału i dodatkowo ocynkowane, nie odkształcają się pomimo intensywnego użytkowania trampoliny.

Mocna siatka ochronna

Wykonana z wysokiej jakości polietylenu, wysoka siatka ochronna o gęstym splocie , zapinana na zamek i na klamerki, gwarantuje bezpieczeństwo nawet podczas intensywnej zabawy. Jest to szczególnie istotne w przypadku najmłodszych użytkowników. Wejście do środka jest możliwe dzięki rozsunięciu zamka. Zamek posiada kształt litery L, wchodzenie i wychodzenie z trampoliny jest jeszcze bardziej wygodne. Dodatkowo, zamek jest w innym kolorze niż siatka, co ułatwia dzieciom zlokalizowanie wyjścia. Siatka zastosowana w tym modelu jest siatką wewnętrzną , która rozgranicza matę od strefy sprężyn - nie trzeba się więc martwić, że w czasie skoków noga użytkownika trampoliny utknie między sprężynami. Siatka wewnętrzna jest podtrzymywana przez górny krąg wsparty na ośmiu wygiętych wspornikach.

Atrakcyjne gratisy

Dodatkowo, otrzymujesz od nas:

praktyczny pokrowiec ochronny na batut,
drabinkę,
organizer (siatkę) na obuwie lub inne akcesoria
haki, za pomocą których przytwierdzisz trampolinę do podłoża,
rękawiczki do montażu,
piłki z logo Hop-Sport do gier i zabaw z rodziną oraz przyjaciółmi.

Bezpieczeństwo:
Zgodność z normami PN-EN 71-14
Certyfikat INTERTEK - nasze trampoliny homologowane są przez najlepszą, renomowaną instytucję badawczą w Europie - Intertek z Wielkiej Brytanii. Badane produkty poddawane są wnikliwym testom pod względem bezpieczeństwa oraz wymogów jakościowych.

Dane techniczne

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-PT14I czarno-zielona
 • Instrukcja w języku polskim: tak
 • Maksymalne obciążenie: 150 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Waga brutto: 76,5 kg
 • Wymiary kartonu 1/3: 172 x 40,5 x 15 cm
 • Wymiary kartonu 2/3: 169 x 43,5 x 21,5 cm
 • Wymiary kartonu 3/3: 112 x 38,5 x 15,5 cm
 • Rozmiar: 14 ft
 • Średnica: 427 cm
 • Wysokość od podłoża do maty: 80 cm
 • Wysokość siatki: 180 cm
 • Mocowanie siatki: Wewnętrzne
 • Materiał siatki: Wytrzymały polietylen o grubości 100g/m2 (oczka)
 • Materiał maty: Sprężysty polipropylen o grubości 275g/m2 (wysoka odporność na UV)
 • Średnica maty: 382 cm
 • Szerokość osłonki na sprężyny: 30 cm
 • Grubość osłonki na sprężyny: 20 mm
 • Materiał osłonki na sprężyny: Mieszanka PVC z PE (PVC 310g/m2 + PE 110g/m2)
 • Wypełnienie osłonki: Pianka PVC
 • Ilość sprężyn: 80 sztuk o grubości drutu 3 mm, ilości zwojów 28
 • Ilość nóg: 4 sztuki o parametrach rurek śr. 38mm i gr.1.2 mm
 • Ilość słupków: 8 sztuk składające się z 16 rurek o parametrach śr. 25mm i gr.1.2mm
 • Ilość elementów ramy: 8 sztuk o parametrach śr. 42mm i gr.1.35mm