Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 0
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 1
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 2
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 3
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 4
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 5
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 6
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 0
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 1
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 2
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 3
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 4
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 5
Zestaw mata fitness 1 cm + roll - 6
Hop-Sport

Zestaw mata fitness 1 cm + roller EPP fioletowy

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Opis

Zestaw marki Hop-sport jest idealny dla fanów fitnessu i pilatesu oraz dla tych, którzy potrzebują odprężenia, ulgi po intensywnym treningu i rozbicia uciążliwych napięć powstałych na skutek wysiłku fizycznego lub stresu. Zestaw składa się z maty do ćwiczeń i wałka do masażu EPP w kolorze fioletowym oraz woreczka do ich przechowywania. Niewielki rozmiar sprawia, że zestaw jest łatwy w transporcie.

Grubość


Miękka i komfortowa mata treningowa o wymiarach 180 x 61 cm, wykonana z syntetycznej pianki (NBR). Idealna do fitnessu, jogi, ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz siłowych. Mata zwiększa Twoją stabilność i bezpieczeństwo podczas treningów - nie ślizga się podczas ćwiczeń i doskonale amortyzuje każdy Twój ruch. Ciesz się treningiem w każdych warunkach! Na macie Hop-Sport możesz wygodnie ćwiczyć w domu, w klubie fitness, jak również na plaży lub na trawie. Ten model o grubości 1 cm, zapewnia odpowiednią izolację od różnego rodzaju podłoża, zapewniając Ci komfort użytkowania.

Elastyczność

Wykonanie z pianki NBR sprawia, że mata Hop-Sport jest bardzo giętka i wytrzymała. Nawet mimo codziennego zwijania jej w celach transportu lub przechowywania, mata nie odkształca się, po rozłożeniu cały czas zachowuje wysoki stopień sprężystości i elastyczności. Dodatkowo, jest antypoślizgowa – nie przesuwa się podczas wykonywania ćwiczeń.

Skuteczny automasaż

Zaletą rollerów jest to, że dają Ci możliwość samodzielnego rozluźniania mięśni za pomocą automasażu. Automasaż polega na powolnym, precyzyjnym rolowaniu wybranych partii ciała oraz dociskaniu punktów, w których odczuwany jest ból. W celu wykonania automasażu tylnych części ciała, połóż roller na twardej podłodze i dociskaj lub roluj konkretne mięśnie. Możesz też umieścić roller między plecami a powierzchnią ściany. W zależności od własnych preferencji, możesz zmieniać siłę nacisku rollera na ciało, tak, aby masaż dawał przyjemny ucisk, lecz nie sprawiał przy tym nadmiernego bólu.

Regeneracja mięśni

Rolowanie ciała za pomocą wałka pomaga przygotować mięśnie do wysiłku fizycznego zmniejszając ich napięcie i poprawiając elastyczność. Natomiast po intensywnych treningach wspomaga regenerację mięśni oraz łagodzi dolegliwości bólowe. Ponadto, rolowanie pobudza krążenie krwi, dzięki czemu Twoje mięśnie stają się bardziej jędrne i smukłe. Model HS-P033YG, z uwagi na swój rozmiar oraz lekko strukturalną powierzchnię, polecany jest do delikatnego masażu całego ciała (pleców, ramion, pośladków, ud, łydek, etc.).

Zawartość zestawu:

  • mata NBR 1 cm
  • roller EPP 33cm

Dane techniczne:

  • Kolor (maty / rollera): fioletowy / czarny z fioletowymi kropkami
  • Materiał: NBR, EPP
  • Wymiary maty: 180 x 61 cm
  • Grubość maty: 1 cm
  • Wymiary rollera: 33 x 14 cm