W kategorii produktów: 15
Product filters

Zestawy akcesoriów treningowych to komplety zawierające najpotrzebniejsze przybory do ćwiczeń. Za ich pomocą wykonasz ćwiczenia z zakresu mobilizacji, rozciągania, a także automasażu. W skład zestawów wchodzą akcesoria, takiej ka np. wałki i rollery fitness, taśmy i gumy oporowe oraz skakanki z matami do ćwiczeń. Kupując taki zestaw za jednym zamachem nabędziesz najważniejsze przybory, które wykorzystasz do treningów domowych oraz w plenerze. 

Jaki zestaw fitness kupić?

Zestaw fitness to znakomity pomysł na jednorazowy zakup wszystkich najpotrzebniejszych przyborów do ćwiczeń. Szukając tego idealnego, warto kierować się swoją aktywnością fizyczną. Jeśli zależy nam na poprawie wydolności i treningach aerobowych, najlepszym pomysłem będzie zakup zestawu fitness z matą, gumami oporowymi oraz skakanką. Z kolei, gdy zależy Ci na ćwiczeniach mobilizacyjnych oraz automasażu, postaw na zestaw z wałkiem fitness oraz piłeczką do masowania. Do każdego kompletu dołączamy wygodny pokrowiec na przechowywanie, dostosowany pod względem wielkości do ilości elementów. 

Akcesoria do mobilizacji

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo akcesoriów do treningów mobilizacyjnych. Polegają one na wykonywaniu ćwiczeń mających:

 • zwiększyć zakres ruchomości w stawach,
 • poprawić prawidłową postawę ciała i zwiększyć jej stabilność,
 • zniwelować bóle podczas treningów,
 • zapobiegać kontuzjom podczas innych, bardziej intensywnych ćwiczeń np. siłowych.

Możesz nabyć je osobno bądź w specjalnych zestawach. Decydując się na komplet do mobilizacji otrzymasz roller fitness z piłkami do masażu lub taśmy oporowe z matą do ćwiczeń. Przy pomocy tego typu zestawów wykonasz większość treningów mobilizacyjnych. Najlepiej wykonywać je w formie rozgrzewki przed ćwiczeniami zasadniczymi, co przełoży się na efektywniejszy trening.

Akcesoria do rozciągania

Rozciąganie, czyli inaczej stretching to aktywność, która pomaga w zachowaniu naturalnego zakresu ruchu w stawach i zapobiega powstawaniu przykurczów mięśniowych. Warto ją wplatać w rozgrzewki i rutyny potreningowe. Przykurczone mięśnie są w stanie wygenerować mniej siły, a co za tym idzie narażone są na kontuzje. Ćwiczenia z zakresu rozciągania można wykonywać przy użyciu własnego ciała np. na macie fitness bądź z użyciem akcesoriów, takich jak gumy oporowe. W wykonaniu większości z nich pomogą Ci nasze zestawy z akcesoriami. Znajdziesz w nich taśmy do rozciągania oraz maty, za pomocą których wykonasz treningi na podłodze w swoim domu lub mieszkaniu. 

Zestaw fitness – damski

Wiele kobiet preferuje domowe treningi fitness, polegające na aktywnościach aerobowych o niskiej lub średniej intensywności. Uwielbiają one ćwiczenia z zakresu m.in.:

 • jogi,
 • pilatesu,
 • aerobiku,
 • tabaty,
 • zumby.

Z myślą o nich stworzyliśmy damskie zestawy fitness z przyborami, takimi jak np. wałki i rollery do masażu, a także skakanki oraz taśmy oporowe. Wystarczy, że dokupisz do niego odpowiednią odzież, wygospodarujesz nieco miejsca w domu lub mieszkaniu i już możesz wskoczyć do świata sportu razem z Hop-Sport!

Najbardziej przydatne akcesoria fitness

W sklepie Hop-Sport znajdziesz mnóstwo przydatnych akcesoriów fitness do treningów mobilizacyjnych, ćwiczeń stretching oraz aktywności aerobowych. Wśród nich m.in.:

 • piłki gimnastyczne,
 • maty do ćwiczeń,
 • ściskacze,
 • stepy do aerobiku,
 • skakanki.

Możesz kupować je pojedynczo bądź w atrakcyjnych kompletach. Pozwolą Ci one urozmaicić codzienne treningi oraz przeprowadzać wartościowe rozgrzewki całego ciała. Zestawy z akcesoriami fitness nadają się również znakomicie na prezent dla osób szczególnie aktywnych bądź rozpoczynających przygodę ze sportem