W kategorii produktów: 4
Product filters
- 20%
Owijki bokserskie 4m - czarne

Owijki bokserskie 4m - czarne

35.20 zł
44.00 zł

Najniższa cena: 44.00 zł

Owijki bokserskie 4m - czerwone
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG10
Rękawice bokserskie 12oz HS-BG12

Boks to jeden z najstarszych sportów walki, który mimo rozwoju wielu innych dyscyplin sportowych, nie traci na popularności. Boks rozwija kondycję, poprawia koordynację ruchową, zwiększa siłę i wysmukla sylwetkę. Nie bez znaczenia jest także jego wpływ na kondycję psychiczną. Treningi boksu dodają pewności siebie i rozładowują stres. Nie dziwi więc fakt, że na treningi pięściarstwa zapisuje się coraz więcej osób. Aby trening był nie tylko efektywny, ale także i bezpieczny, niezbędne jest zaopatrzenie się w wysokiej jakości sprzęt i akcesoria, jak na przykład rękawice bokserskie, bandaże bokserskie, kaski, tarcze i inne elementy wyposażenia początkującego boksera. W ofercie naszego sklepu znajdziesz akcesoria, które świetnie sprawdzą się podczas treningu boksu i pozwolą Ci rozwijać umiejętności w tej dziedzinie sportu. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów bokserskich i zacznij efektywne treningi z Hop-Sport!

Akcesoria bokserskie - rękawice do boksu

Rękawice bokserskie są podstawowym sprzętem treningowym każdego pięściarza. Trudno jest wyobrazić sobie trening bez nich, czy sparing, a już tym bardziej walkę. W naszej ofercie akcesoriów do treningu znajdziesz produkty, które przeznaczone są do używania w ringu, jak również podczas treningów na takich przyrządach jak gruszki czy worki treningowe. Rękawice o wadze 10oz i 12oz są najbardziej uniwersalnymi modelami, które sprawdzą się zarówno w treningach kobiet jak i mężczyzn, początkujących i zaawansowanych. Ich uzupełnieniem są oczywiście owijki bokserskie i bandaże, które pełnią rolę ochraniaczy dłoni i nadgarstków przed urazami i kontuzjami. Akcesoria do treningu boksu z naszej oferty to wysokiej jakości produkty, zaprojektowane przede wszystkim z myślą o domowych treningach. Dzięki temu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a także zapewnić im bezpieczeństwo podczas treningów bokserskich. W asortymencie sklepu Hop-Sport znajdziesz także worki bokserskie w dwóch wariantach.

Sprzęt i akcesoria treningowe dla wszystkich

Trening pięściarstwa nie wymaga dużych nakładów finansowych, co sprawia, że jego popularność stale rośnie. Należy jednak zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt do boksu, który sprawi, że technika uderzeń oraz komfort i bezpieczeństwo podczas ich wyprowadzania będą na najwyższym poziomie. Wybór akcesoriów, wykonanych z solidnych materiałów, sprawia, że posłużą one przez długi czas. Chcesz trenować boks? Nie wiesz, gdzie i jaki sprzęt wybrać? W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz! Sprawdź nasz asortyment i zamów już dzisiaj swoje akcesoria bokserskie!