Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 0
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 1
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 2
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 3
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 4
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 5
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 6
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 0
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 1
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 2
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 3
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 4
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 5
Rękawice bokserskie 10oz HS-BG1 - 6
Hop-Sport

Rękawice bokserskie 10oz HS-BG10

Reviews

5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

94.00 zł

11 Osób kupiło

Dostawa:

Za darmo

Wysyłka:

w 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Opis

Rękawice bokserskie 10oz marki Hop-Sport zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o domowym treningu na przyrządach: workach, tarczach lub gruszkach. Wykonane z 7 warstw materiałów o zróżnicowanych właściwościach, pozwalają na wykonanie efektywnego treningu bokserskiego, gwarantując maksymalną ochronę Twoich dłoni i nadgarstków. Dzięki zastosowaniu szerokiego rzepu rękawice zapewniają pewny chwyt i łatwe zdejmowanie. Przeszycia z oddychającej membrany odpowiadają za skuteczną wentylację i podnoszą higienę każdego treningu.

Wybierz rękawice bokserskie Hop-Sport i przekonaj się jak precyzyjne mogą być Twoje ciosy!

 

7 warstw chroniących Twoje dłonie!

Na budowę rękawic bokserskich marki Hop-Sport składa się aż 7 warstw materiałów, tak, aby zapewnić Ci najlepszą ochronę dłoni i nadgarstków podczas treningu. Połączenie elastycznej pianki NBR, miękkiej pianki EVA i bawełny skutecznie chroni Twoje dłonie podczas oddawania ciosów, przy jednoczesnym zachowaniu zwinności i precyzji uderzeń.


Uniwersalny rozmiar rękawic 

Rękawice Hop-Sport 10oz są odpowiednie zarówno dla kobiecych jak i męskich dłoni. Rękawice o tej wadze najlepiej sprawdzą się podczas treningów skierowanych na rozwijanie szybkości i dynamiki. To najbardziej uniwersalny wybór, który jest polecany zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych pięściarzy.


Oddychająca membrana dla higieny podczas treningu

Przeszycia z tkaniny mesh, pozwalają na swobodny przepływ powietrza, minimalizując pocenie się dłoni. System wentylacji zapobiega przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, co znacznie podnosi komfort treningu.


Wygodne zapięcie na rzep

Wiązane rękawice bokserskie wymagają wsparcia innej osoby podczas ich zakładania i zdejmowania. W przypadku rękawic zapinanych na rzepy, możemy nie tylko samodzielnie je zakładać i zdejmować, ale także łatwo i wygodnie dostosować stopień zacisku, co znacznie ułatwia korzystanie z nich podczas domowego treningu bokserskiego. Szerokie na 9 cm zapięcie skutecznie stabilizuje nadgarstek i podnosi bezpieczeństwo w trakcie uderzeń.


Rękawice bokserskie 12oz HS-BG12
Owijki bokserskie 4m - czerwone
Owijki bokserskie 4m - czarne