Śnieg i promocje spadają z nieba na Mikołajki! -15% na wybrane produkty Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
Utworzone

19 Kwie 2022

W kategoriach

Poradnik zakupowy / Akcesoria do trampolin / Place zabaw / Trampoliny ogrodowe

Osoby, które posiadają miejsce w ogrodzie lub na działce i jednocześnie lubią aktywnie spędzać czas coraz częściej decydują się na zakup trampoliny ogrodowej. Nic w tym dziwnego, bo gwarantuje ona połączenie zabawy i treningu. Przed zakupem warto jednak zastanowić się nad kilkoma funkcjami trampoliny, by móc wybrać jak najlepiej. 

Zabawa na trampolinie Hop-Sport

Zabawa dla wszystkich

Pierwszym krokiem powinno być określenie tego, kto będzie z nowego gadżetu korzystał. Jeśli mowa jest tylko o pojedynczej osobie, lub też o dzieciach można wziąć pod uwagę mniejszy rozmiar trampoliny. Dobrym przykładem jest model Hop-Sport 8ft (244 cm). Może ona zostać zgrabnie umieszczona nawet w niewielkim ogrodzie, a poza tym każdy zdoła wybrać ulubiony kolor.  

Jeśli jednak miejsca ma się pod dostatkiem i najwyższe skoki wykonuje się skacząc w grupie, warto rozpatrzeć trampolinę o większej powierzchni. Znaleźć można takie, których średnica sięga prawie 5 metrów. Co ważne mimo swoich potężnych rozmiarów jej montaż nie powinien stanowić problemu. Instrukcje tworzone są w taki sposób, by móc przechodzić bez pośpiechu z jednego kroku, do drugiego. 

Bezpieczeństwo najważniejsze

Dla każdego spore znaczenie ma to, by czuć się bezpiecznie przed każdym skokiem, a tym bardziej podczas lądowania. W przypadku każdej trampoliny podane jest maksymalne obciążenie. Samodzielnie warto zapoznać się także z rodzajem materiału, z którego stworzone są konkretne komponenty. Potwierdzać ich jakość mogą certyfikaty. W sklepie Hop-Sport do trampoliny otrzymuje się kilka dodatków, w tym pokrowiec. Jest to o tyle ważne, że dzięki niemu nie trzeba martwić się deszczem, który sprawi, że cała mata będzie mokra. Dzięki temu można wrócić do skakania w każdym momencie. 

Bezpieczna trampolina

Trampolina to zdrowie

Trampolina to świetne urządzenie, bo może ono służyć każdemu domownikowi zależnie od jego potrzeb. Dzieci będą zadowolone z możliwości beztroskiego skakania. Dorośli mogą wykonać na trampolinie prawdziwy trening aerobowy. Korzyści jest tyle, że każdy jest w stanie znaleźć swoją. Ostatecznie każdy lubi te uczucie, gdy napływają endorfiny po aktywności fizycznej. Pozostaje więc jedynie pytanie w którym miejscu przed domem stanie trampolina ogrodowa? 

Favorites