Jak wybrać trampolinę ogrodową

Jak wybrać trampolinę ogrodową

Spis treści

Osoby, które posiadają miejsce w ogrodzie lub na działce i jednocześnie lubią aktywnie spędzać czas coraz częściej decydują się na zakup trampoliny ogrodowej . Nic w tym dziwnego, bo gwarantuje ona połączenie zabawy i treningu. Przed zakupem warto jednak zastanowić się nad kilkoma funkcjami trampoliny, by móc wybrać jak najlepiej.

dzieci skaczące na trampolinie Hop-Sport

Zabawa dla wszystkich

Pierwszym krokiem powinno być określenie tego, kto będzie z nowego gadżetu korzystał. Jeśli mowa jest tylko o pojedynczej osobie, lub też o dzieciach można wziąć pod uwagę mniejszy rozmiar trampoliny . Dobrym przykładem jest model Hop-Sport 8ft (244 cm). Może ona zostać zgrabnie umieszczona nawet w niewielkim ogrodzie, a poza tym każdy zdoła wybrać ulubiony kolor.

Jeśli jednak miejsca ma się pod dostatkiem i najwyższe skoki wykonuje się skacząc w grupie, warto rozpatrzeć trampolinę o większej powierzchni . Znaleźć można takie, których średnica sięga prawie 5 metrów. Co ważne mimo swoich potężnych rozmiarów jej montaż nie powinien stanowić problemu. Instrukcje tworzone są w taki sposób, by móc przechodzić bez pośpiechu z jednego kroku, do drugiego.

Bezpieczeństwo najważniejsze

Dla każdego duże znaczenie ma to, by czuć się bezpiecznie przed każdym skokiem, a tym bardziej podczas lądowania. W przypadku każdej trampoliny podane jest maksymalne obciążenie. Samodzielnie warto zapoznać się także z rodzajem materiału, z którego stworzone są konkretne komponenty. Ich jakość powinny potwierdzać odpowiednie certyfikaty. Wszystkie trampoliny w sklepie Hop-Sport posiadają certyfikat INTERTEK, potwierdzający wysoką jakość ich wykonania, oraz bezpieczeństwo z ich korzystania. To co wyróżnia nasze trampoliny, to komplet dodatków, dołączony do każdego modelu. W tym m.in. pokrowiec, który jest o tyle ważny, że dzięki niemu nie trzeba martwić się deszczem, który sprawi, że cała mata będzie mokra. Dzięki zastosowaniu pokrowca, można wrócić do skakania w każdym momencie.

Bezpieczna trampolina

Trampolina to zdrowie

Trampolina to znakomity produkt, który może służyć każdemu domownikowi zależnie od jego potrzeb. Dzieci będą zadowolone z możliwości beztroskiego skakania. Doroś li mogą wykonać na trampolinie prawdziwy trening aerobowy . Korzyści jest tyle, że każdy jest w stanie znaleźć swoją, bo przecież każdy lubi to uczucie, gdy napływają endorfiny po aktywności fizycznej.

A jeśli szukasz pomysłów na ćwiczenia, które możesz wykonać na trampolinie, koniecznie przejdź do kolejnego wpisu: Poczuj się jak dziecko - Ćwiczenia na trampolinie .

Hop-Sport - kilka słów o nas

Dlaczego warto postawić na Hop-Sport? Jako firma z ugruntowaną pozycją na rynku, wiemy czego oczekują nasi klienci i potrafimy wychodzić naprzeciw tym oczekiwaniom. Produkując sprzęt sportowy do użytku domowego, zdajemy sobie sprawę z tego jak ważną rolę odgrywają solidne materiały i dbałość o detale. Dużą uwagę koncentrujemy na tym, aby nasze produkty były proste i wygodne w obsłudze, a ich ich montaż nie przysparzał trudności, tak, abyś swoją energię włożył tylko w to, na czym Ci zależy - w efektywny trening. Jeśli chcesz poznać nas lepiej, odwiedź nasz Sklep sportowy Hop-Sport . Czekamy na Ciebie!

Autor: Redakcja Hop-Sport