W kategorii produktów: 46
Product filters
Drabinka do trampoliny HS-TLE008 8FT
Siatka wewnętrzna HS-TIN008 8FT
Siatka zewnętrzna HS-TON008 8FT
Siatka zewnętrzna HS-TON012 12FT
Siatka wewnętrzna HS-TIN012 12FT
Siatka wewnętrzna HS-TIN014 14FT
Siatka zewnętrzna HS-TON014 14FT
Siatka wewnętrzna HS-TIN016 16FT
Siatka zewnętrzna HS-TON016 16FT

W Hop-Sport znajdziesz najlepsze akcesoria do trampolin ogrodowych. Pomogą Ci one w utrzymaniu czystości, zadbaniu o bezpieczeństwo osób korzystających z trampoliny, a także zabezpieczą sprzęt przed działaniem czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne akcesoria do trampolin, a wśród nich m.in. drabinki, osłony przeciwdeszczowe czy też siatki ochronne zewnętrzne oraz wewnętrzne. Jeśli czegoś Ci brakuje, my z pewnością to mamy! Sprawdź oryginalne części do trampolin Hop-Sport!

Po co akcesoria do trampoliny?

Dobrej jakości akcesoria do trampolin ogrodowych pozwolą Ci na przedłużenie żywotności Twojego sprzętu, zabezpieczenie go przed działaniem czynników atmosferycznych i podniesienie bezpieczeństwa osób korzystających z niego. Dzięki nim zyskasz komfort i spokój, które są niezbędne do dobrej zabawy w ogrodzie. Ważne, abyś wybierał akcesoria dedykowane do konkretnych modeli, czyli pochodzące od producenta. W naszym asortymencie znajdziesz produkty kompatybilne z trampolinami Hop-Sport. Dzięki nim zastąpisz lub uzupełnisz akcesoria oryginalne.

Akcesoria do trampoliny – jak dopasować?

Najważniejszą zasadą przy kupowaniu akcesoriów do trampolin jest sugerowanie się specyfikacją produktową. Jedynie kupując oryginalne akcesoria i gadżety masz pewność, że będą one pasowały na Twoją trampolinę i spełnią swoje zadanie. Istnieje możliwość skorzystania z produktów innego producenta lub wykonanie swoich zamienników, lecz może to wpłynąć na poziom bezpieczeństwa osób korzystających z trampoliny oraz na jej cechy fizyczne. 

Jakie akcesoria do trampoliny kupić?

Wśród najpotrzebniejszych akcesoriów do trampolin można wyróżnić m.in.:

  • drabinki do trampolin – umożliwiające wygodne wchodzenie na trampolinę,
  • osłony przeciwdeszczowe do trampolin – pokrowce do zabezpieczania sprzętu przed działaniem wody,
  • osłonki sprężyn – chroniące użytkowników przed kontaktem z elementami ostrymi i niebezpiecznymi,
  • siatki wewnętrzne lub siatki zewnętrzne – zabezpieczające osoby znajdujące się na batucie,
  • maty do skakania – podstawa konstrukcyjna trampolin,
  • sprężyny do trampoliny.

W przypadku sprzętów do zabawy w ogrodzie, jakimi są trampoliny, kluczowe jest, aby ich poszczególne komponenty wykonane były z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Ważne również, aby były pozbawione elementów ostrych bądź zagrażających zdrowiu i życiu lub posiadały specjalną osłonę na nie. Akcesoria do trampolin w sklepie Hop-Sport dostępne są w wielu różnych wariantach. Wszystkie niezbędne akcesoria to produkty najwyższej jakości. Bez względu na to, czy potrzebujesz osłonę na słupek, osłonę na sprężyny, siatkę do trampoliny, czy matę do trampoliny, masz gwarancję atrakcyjnej ceny i ekspresowej dostawy. Sprawdź naszą ofertę w sklepie internetowym i zobacz, jakie akcesoria do uprawiania sportu na trampolinie możesz zamówić. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę i w pełni sprawdzone części, które będą zapewniać najwyższy stopień ochrony urządzeniu i jego użytkownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!