Utworzone

21 Gru 2017

Author

Natalia Brożyna

W kategoriach

Poradnik zakupowy / Sprzęt fitness / Rowery treningowe

Rower mechaniczny HS-010H Rio

Rowerek HS-010H wyposażony jest w komputer, na którym w trakcie ćwiczeń będzie pojawiać się: bieżąca prędkość, czas ćwiczeń, spalone kalorie i pokonany dystans. Wyposażony jest także w systemy hamowania mechanicznego i oporu mechanicznego. Bez problemu można ręcznie ustawić regulację oporu. Urządzenie ma także wygodne siedzenie i kierownicę wyścieloną miękką pianką, a to zapewni nam pełen komfort podczas ćwiczeń.

Rower magnetyczny HS-2080

Także ten model wyposażony jest w 8-stopniowa regulację obciążenia, różnicą jest, że siodełko możemy regulować zarówno w pionie jak i w poziomie. Urządzenie wyposażone jest w rolki transportowe, za których pomocą bez problemu będziemy mogli wygodnie i szybko przesuwać rowerek. W celu zwiększenia bezpieczeństwa treningu na rowerze wyposażony jest w dodatkowe nóżki stabilizujące, które zapewnią dodatkowy komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń na każdej powierzchni. Rower ten może być szczególnie przydatny dla osób, które wymagają rehabilitacji ruchowej. Dodatkowo wyposażony jest w uchwyt, w którym możemy umieścić tablet i w czasie treningu oglądać film, czy słuchać muzyki. Dodatkowo, wyposażony jest także w uchwyt na bidon.

Rower Indoor Cycling HS-045IC

Wyposażony jest w aż 13-kilogramowe koło zamachowe, a zastosowanie oporu mechanicznego z dociskiem bezpośrednio na koło zamachowe, daje możliwość wygenerowania maksymalnie dużego oporu, aż do pełnego zatrzymania koła. Tak duże koło zamachowe o płynnej tłoczności pozwala na niecodzienną formę treningu, czyli spinning, dzięki czemu możemy utrzymać stały rytm jazdy. Zastosowanie systemu napędowego połączonego z systemem paskowym daje możliwość wyjątkowo cichej pracy, a tym samym wibracji, to także daje możliwość bezawaryjnej pracy. W tym przypadku stabilna konstrukcja nie tylko zapewnia bezpieczeństwo ćwiczeń, ale także daje możliwość wbudowania w tylny stabilizator rolek. Solidne wykonanie z profili stalowych może zagwarantować bezawaryjność sprzętu, a także solidną, bezpieczną konstrukcję.

Rower elektryczno-magnetyczny HS-060H

Rowerek treningowy Exige Hop Sport, dzięki swojej stabilnej konstrukcji i kołu zamachowemu o wadze 11 kg, sprawia, że domowy trening stanie się bardzo profesjonalny. Płynny magnetyczny opór, którym sterujemy za pomocą elektroniki, zapewni nam jak największy komfort użytkowania. Urządzenie to pozwoli nam na trening, który nie będzie obciążeniem dla naszych kolan, a to jest możliwe dzięki regulacji siodełka od kierownicy oraz regulacji kąta nachylenia kierownicy. Urządzenie pozwala na dobór różnych programów, np.

  • Program Watt – pomoże nam ustalić jaki wysiłek musimy włożyć w jazdę, aby wytworzyć określoną ilość energii
  • Program Celowy – za jego pomocą ustanowimy nowe rekordy, a tym samym sprawimy, że trening będzie jeszcze bardziej efektywny
  • Tryb HRC – urządzenie dostosuje obciążenie w taki sposób, że nasz puls przez całe ćwiczenie będzie optymalny

Rower Indoor Cycling HS-065IC Delta

Zastosowanie 18-kilogramowego koła zamachowego gwarantuje jak najcichszą pracę rowerka, natomiast ergonomiczny kształt kierownicy umożliwia wiele rodzajów uchwytów. Dodatkowo powleczona jest ona materiałem antypoślizgowym, a więc praca na nim będzie bardzo komfortowa. Komputer oprócz podstawowych funkcji wyposażony jest także w funkcję SCAN.

Rower elektryczno magnetyczny HS-090H Apollo

HS-090H Apollo to sprzęt, który świetnie sprawdzi się nie tylko do poprawienia formy, ale także do treningu rehabilitacyjnego, ponieważ jazda na nim nie obciąża stawów, dodatkowo wyposażony jest w funkcje Bluetooth i aplikację iConsole+. System oporu magnetycznego to w tym przypadku 13 kg, a więc trening na tym sprzęcie nie będzie obciążał naszych kolan. Połączenie roweru z telewizorem bądź innym urządzeniem także pozwoli nam na jazdę w różnych zakątkach świata. Aplikacja zapisuje także nasze treningi, a więc w każdej chwili możemy zobaczyć nasze osiągnięcia i postępy. Po utworzeniu swojego profilu w aplikacji możemy także dzielić się swoimi osiągnięciami w social media. Dodatkowo HS-090H Apollo samodzielnie ustawia obciążenia, jedyne co musimy zrobić to wpisać odpowiednie parametry iConcole+ automatycznie ustawi regulacje oporu. Także ten model wyposażony jest w programy, które mogliśmy poznać już w przypadku modelu HS-060H.

Rower elektryczno magnetyczny HS-100H Solid iConsole+ Light-Commercial

Wyposażony jest w funkcje, które już wspominaliśmy w przypadku innych modeli rowerków elektryczno-magnetycznych oraz tych z funkcją iConsole+ . Różnicą jest waga systemu oporu, w tym wypadku wynosi ona 14,5 kg, dodatkowo sprzęt wykonany jest w klasie Light Commercial.

Jeśli szukasz roweru do domowych treningów, sprawdź asortyment sklepu Hop-Sport i wybierz rower stacjonarny dla siebie! Zapraszamy!

Ulubione