Świętuj z nami !!! 19% rabatu na 19 urodziny Hop-Sport Sprawdź i kup
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
46791

Zestaw hantli żeliwnych 2x10kg z przedłużanym gryfem

Produkt jest niedostępny

Opis

Zestaw hantli żeliwnych 2x10kg z przedłużanym gryfem to wytrzymały sprzęt, który doskonale sprawdzi się w domowej siłowni zapewniając Ci skuteczny, urozmaicony i bezpieczny trening. To jedyny na polskim rynku zestaw żeliwny 2 w 1 - dzięki dołączonemu, specjalnemu łącznikowi ze stali, hantle możesz szybko i łatwo przekształcić w sztangę. Wyrzeźbij swoją muskulaturę ćwicząc z zestawem hantli Hop-Sport.

None

Zawartość zestawu

  • 2 x gryf stalowy chromowany 35 cm fi.30 mm
  • 4 x obciążenie żeliwne 2,5 kg
  • 4 x obciążenie żeliwne 1,25 kg
  • 4 x obciążenie żeliwne 0,5 kg
  • 1 x łącznik gryfów
  • 1 x imbus
  • Gratis: rękawiczki do ćwiczeń
None

Ćwiczenia z hantlami

  • Zaangażowanie większej liczby mięśni niż przy podobnych ćwiczeniach wykonywanych np. na sprzęcie w siłowni (włączenie do treningu mięśni stabilizacyjnych).
  • Różnorodność treningu – dzięki hantlom żeliwnym możemy wykonywać te same ćwiczenia w różnych wariantach.
  • Przekształcenie hantli w sztangę pozwala na skuteczne rozwinięcie muskulatury górnych partii ciała (klatki piersiowej, barków czy pleców). Sztanga z gryfem prostym jest najczęściej używana jest do wszelkiego rodzaju wyciskania oraz ciągu martwego z wolnym ciężarem.
None

Zamiana w sztangę

Wykonany ze stali łącznik o długości 35 cm sprawia, że w szybki sposób zamienisz hantle w sztangę i urozmaicisz tym samym swoje treningi. Nie musisz posiadać własnych narzędzi - wszystko, czego potrzebujesz do montażu, znajdziesz w zestawie.

None

Gryfy

Do zestawu dołączone są dwa stalowe gryfy proste o długości całkowitej 35 cm. Końce gryfów są gwintowane, dzięki czemu umieszczenie obciążeń jest błyskawiczne. Ryflowane części chwytne gwarantują pełny chwyt, a co za tym idzie efektywniejszy trening. Gryfy wyposażone są w zaciski gwintowane, które umożliwiają równomierne dociśnięcie talerzy, chroniąc je w ten sposób przed zarysowaniem.

None

Obciążenia

Zaletą obciążeń żeliwnych jest ich trwałość. Obciążenia Hop-Sport wykonane są z dobrego jakościowo żeliwa, które gwarantuje odpowiednią odporność na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałość produktu przez lata intensywnego użytkowania. 

Rozwiń opis
Zwiń opis

Gratisy

Rękawiczki neoprenowe pomagają uniknąć odcisków i odparzeń podczas treningu. Rozmiar uniwersalny - pasują zarówno na męską, jak i na kobiecą rękę.

Recenzje (3)

Recenzje nie są sprawdzane pod kątem autentyczności przed ich publikacją. Mogą one zatem pochodzić również od konsumentów, którzy w rzeczywistości nie kupili/używali ocenianych produktów.Więcej informacji

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione