Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Odważnik kettlebell z tworzywa - 0
 - 1
 - 2
 - 3
Odważnik kettlebell z tworzywa - 4
Hop-Sport

Kettlebell winylowy 16kg

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

105.98 zł

63 Osób kupiło

Dostawa:

Od:12 zł

Wysyłka:

Wysyłka 24h
Paczkomat InPost / Punkt odbioru DPD Pickup

Opis

Winylowy ketllebell, o wadze 16 kg, polecany jest osobom stawiającym na intensywny trening siłowy, ale nie tylko. Kettle świetnie sprawdzają się także w ćwiczeniach cardio i treningu wytrzymałościowym, a ich wykorzystanie, pozwala na zaangażowanie większej liczby grup mięśniowych, niż ma to miejsce podczas ćwiczeń z tradycyjnymi hantlami. Kettlebell 16 kg marki Hop-Sport, został wykonany z wytrzymałego, nietoksycznego materiału PVC, a jego design, na który składają się: wygodny, szeroki uchwyt oraz ścięta podstawa, zapewnia komfort codziennych ćwiczeń.

Wygodna rączka oraz wyprofilowany kształt

Odważniki kettlebell winylowe marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów. Natomiast dzięki wyprofilowanemu, płaskiemu spodowi kettlebell winylowy Hop-Sport nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Bardziej intensywny trening

Odważniki typu kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy trenując z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.

- 15%
Odważnik kettlebell żeliwny 24kg

Odważnik kettlebell żeliwny 24kg

254.98 zł
299.98 zł

Najniższa cena: 299.98 zł

Odważnik kettlebell żeliwny 20kg
Odważnik kettlebell żeliwny 16kg
Odważnik kettlebell żeliwny 12kg
Kettlebell winylowy 18kg