Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 0
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 1
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 2
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 3
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 4
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 5
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 6
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 7
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 8
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 0
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 1
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 2
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 3
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 4
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 5
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 6
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 7
Kije trekkingowe Nordend Pro cz - 8
Hop-Sport

Kije trekkingowe Nordend Pro czarne

Reviews

4.5 out of 5 stars

Sprawdź opinie

Kolor:

Opis

Kije trekkingowe Nordend Pro ułatwią każdą pieszą wyprawę. Pozwalają odciążyć kręgosłup, a dzięki możliwości podparcia się i lepszej stabilizacji w trudnych fragmentach trasy, podnoszą bezpieczeństwo.

Kije Nordend Pro wykonane są z lekkiego aluminium. Posiadają profilowaną korkową rękojeść i wygodny uchwyt na nadgarstek. Kije posiadają system blokowania control-lock, dzięki czemu są stabilne w każdych warunkach. Kije Nordend Pro są odpowiednie nawet przy długich i intensywnych treningach.

Uniwersalny trening

Kije trekkingowe to sprzęt który sprawdzi się podczas rekreacyjnych spacerów, w trakcie uprawiania “nordic walking”, ale również podczas dłuższych wycieczek i wymagających górskich podejść. Kije Nordend poprawiają bezpieczeństwo i komfort w trakcie wędrówki.
Nordic walking to coraz popularniejsza forma rekreacji i aktywności fizycznej, angażująca do 90% mięśni całego ciała. Nordic walking można uprawiać bez względu na wiek czy kondycję fizyczną, w niemal każdych warunkach. Niewielkie obciążenie stawów u osób ćwiczących nordic walking sprawia, że jest zalecany osobom otyłym. Nie pogarsza stanu obolałych stawów, zwłaszcza kolanowych. Ponadto w porównaniu ze zwykłym chodem, uprawiający nordic walking spala przeciętnie od 20 do 40% więcej kalorii. Kijki pomagają również w utrzymaniu lepszej postawy, równowagi i stabilności podczas chodu.

W każdych warunkach

Do zestawu zostały dołączone specjalne gumowe nakładki (5 sztuk) i pokrowiec. Nakładki zabezpieczają grot kijka przed zniszczeniem podczas chodzenia po twardej nawierzchni (chodnik, asfalt, kamienie). Zapewniają lepszą amortyzację, umożliwiają mocne odbicie się oraz zapobiegają stukaniu o nawierzchnię. Szerokie i okrągłe nasadki ułatwiają wędrówki po grząskich terenach, np. piasku, uniemożliwiając zapadanie się kija. Nakładki łatwo założyć i zdemontować. Wykonane zostały z materiału odpornego na ścieranie. Specjalny pokrowiec umożliwia transport i przechowywanie kijów, a także chroni je przed warunkami atmosferycznymi i zniszczeniem.

System control-lock

Kije Nordend Pro zostały wyposażone w system blokowania control-lock. Dzięki niemu, po wyregulowaniu kijów, masz pewność, że ich wysokość będzie stabilna niezależnie, od warunków, w jakich trenujesz.

Komfort użytkowania

Kije wyposażone są w korkowe profilowane rękojeści. Korek pochłania wilgoć i pot, a jego  struktura zapewnia dobrą przyczepność do dłoni. Do rękojeści przymocowany jest specjalny uchwyt. Ułatwia on operowaniem kijami w trakcie chodzenia, zabezpiecza przed ich zgubieniem, zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia łatwy transport. Dołączone do zestawu nakładki na groty kijków umożliwiają wykonywanie treningu w różnych warunkach.

Regulacja długości

Dzięki teleskopowej budowie, długość kijków można dowolnie regulować dobierając ją stosownie do wzrostu użytkownika lub wybranej trasy. Bardzo czytelna skala oraz precyzyjnie wykonany system blokady długości kijka sprawiają, że dopasowanie ich wymiarów jest niezwykle proste.

Kije trekkingowe Nordend Pro srebrne
Kije trekkingowe Nordend srebrne
Kije trekkingowe Nordend złote
- 20%
Kije trekkingowe Nordend czarne

Kije trekkingowe Nordend czarne

63.20 zł
79.00 zł

Najniższa cena: 79.00 zł